Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
20
21
22
23
26
27
28
29
30
31
sierpień 2018
Najbliższe zawody
24.08.2018, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
Kalendarz zawodów
15.12.2017
19:15
Notodden
Norwegia
HS-98
 
16.12.2017
11:45
Notodden
Norwegia
HS-98
 
20.01.2018
10:00
Planica
Słowenia
HS-109
 
21.01.2018
09:45
Planica
Słowenia
HS-109
 
16.02.2018
16:30
Brotterode
Niemcy
HS-117
 
17.02.2018
14:30
Brotterode
Niemcy
HS-117
 
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Lidiia Iakovleva
Rosja
415
 
2
Daniela Iraschko-Stolz
Austria
400
-15
3
Aleksandra Barantceva
Rosja
382
-33
4
Anna Shpynyeva
Rosja
271
-144
5
Jerneja Brecl
Słowenia
236
-179
6
Mariia Iakovleva
Rosja
208
-207
7
Marita Kramer
Austria
151
-264
8
Valentina Sderzhikova
Kazachstan
113
-302
9
Julia Clair
Francja
110
-305
10
Katra Komar
Słowenia
107
-308
11
Pauline Hessler
Niemcy
95
-320
12
Eva Pinkelnig
Austria
85
-330
13
Magdalena Pałasz
Polska
84
-331
14
Lisa Eder
Austria
79
-336
15
Guy-Lim Park
Korea Pd.
77
-338
16
Oceane Paillard
Francja
76
-339
17
Agnes Reisch
Niemcy
69
-346
18
Barbora Blazkova
Czechy
68
-347
19
Selina Freitag
Niemcy
62
-353
 
Josephine Pagnier
Francja
62
-353
21
Jana Mrakotova
Czechy
61
-354
22
Anna Rupprecht
Niemcy
58
-357
 
Ulrike Graessler
Niemcy
58
-357
24
Ksenia Kablukova
Rosja
52
-363
25
Stepanka Ptackova
Czechy
48
-367
 
Kamila Karpiel
Polska
48
-367
27
Ingebjoerg Saglien Braaten
Norwegia
46
-369
 
Joanna Kil
Polska
46
-369
 
Anna Twardosz
Polska
46
-369
30
Karoline Roestad
Norwegia
45
-370
31
Annika Belshaw
USA
44
-371
32
Veronika Shishkina
Kazachstan
41
-374
33
Kinga Rajda
Polska
40
-375
 
Luisa Goerlich
Niemcy
40
-375
35
Kaja Urbanija Coz
Słowenia
38
-377
36
Arantxa Lancho
Niemcy
36
-379
37
Elisabeth Raudaschl
Austria
35
-380
38
Julia Tervahartiala
Finlandia
34
-381
39
Romane Dieu
Francja
33
-382
 
Gianina Ernst
Niemcy
33
-382
41
Logan Sankey
USA
31
-384
42
Pernille Kvernmo
Norwegia
25
-390
 
Samantha Macuga
USA
25
-390
44
Eva Elise Amble
Norwegia
24
-391
45
Karoline Bjerke Skatvedt
Norwegia
22
-393
46
Anna Hoffmann
USA
19
-396
47
Astrid Louise Baarset
Norwegia
16
-399
 
Astrid Moberg
Szwecja
16
-399
49
Alexandra Seifert
Niemcy
14
-401
50
Pia Mazi
Słowenia
13
-402
51
Alina Tukhtaeva
Kazachstan
12
-403
52
Oceane Avocat Gros
Francja
11
-404
 
Carina Alexandra Militaru
Rumunia
11
-404
54
Marta Krepelkova
Czechy
10
-405
55
Josephin Laue
Niemcy
9
-406
56
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
7
-408
57
Susanna Forsstroem
Finlandia
5
-410
58
Virag Voros
Węgry
4
-411
59
Henriette Kraus
Niemcy
3
-412
 
Viktoria Sidlova
Słowacja
3
-412
61
Katja Markuta
Słowenia
1
-414

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Rosja
Rosja
1328
 
2
Austria
Austria
750
-578
3
Niemcy
Niemcy
477
-851
4
Słowenia
Słowenia
395
-933
5
Francja
Francja
292
-1036
6
Polska
Polska
264
-1064
7
Czechy
Czechy
187
-1141
8
Norwegia
Norwegia
178
-1150
9
Kazachstan
Kazachstan
166
-1162
10
USA
USA
119
-1209
11
Korea Pd.
Korea Pd.
77
-1251
12
Finlandia
Finlandia
39
-1289
13
Rumunia
Rumunia
18
-1310
14
Szwecja
Szwecja
16
-1312
15
Węgry
Węgry
4
-1324
16
Słowacja
Słowacja
3
-1325


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Lidiia Iakovleva (Rosja)
Zwycięzca: Aleksandra Barantceva (Rosja)
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
« powrót do strony głównej
Puchar Kontynentalny kobiet 2017/2018

Puchar Kontynentalny kobiet 2017/2018

Kalendarium
Henning Stensrud
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Thomas Hoerl (1981)
Najbliższe zawody
23 sierpnia 2018 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
10:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
12:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
24 sierpnia 2018 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
25 sierpnia 2018 (sobota)
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
7 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
06:00
LGP Czajkowski
odprawa techniczna K
07:00
LGP Czajkowski
odprawa techniczna M
09:00
LGP Czajkowski
oficjalny trening K
11:00
LGP Czajkowski
kwalifikacje K
12:00
LGP Czajkowski
oficjalny trening M
14:00
LGP Czajkowski
kwalifikacje M
20:00
CoC Stams
odprawa techniczna
8 wrze¶nia 2018 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich