Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
15.12.2017
19:15
Notodden
Norwegia
HS-98
 
16.12.2017
11:45
Notodden
Norwegia
HS-98
 
20.01.2018
10:00
Planica
Słowenia
HS-109
 
21.01.2018
09:45
Planica
Słowenia
HS-109
 
16.02.2018
16:30
Brotterode
Niemcy
HS-117
 
17.02.2018
14:30
Brotterode
Niemcy
HS-117
 
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Lidiia Iakovleva
Rosja
415
 
2
Daniela Iraschko-Stolz
Austria
400
-15
3
Aleksandra Barantceva
Rosja
382
-33
4
Anna Shpynyeva
Rosja
271
-144
5
Jerneja Brecl
Słowenia
236
-179
6
Mariia Iakovleva
Rosja
208
-207
7
Marita Kramer
Austria
151
-264
8
Valentina Sderzhikova
Kazachstan
113
-302
9
Julia Clair
Francja
110
-305
10
Katra Komar
Słowenia
107
-308
11
Pauline Hessler
Niemcy
95
-320
12
Eva Pinkelnig
Austria
85
-330
13
Magdalena Pałasz
Polska
84
-331
14
Lisa Eder
Austria
79
-336
15
Guy-Lim Park
Korea Pd.
77
-338
16
Oceane Paillard
Francja
76
-339
17
Agnes Reisch
Niemcy
69
-346
18
Barbora Blazkova
Czechy
68
-347
19
Josephine Pagnier
Francja
62
-353
 
Selina Freitag
Niemcy
62
-353
21
Jana Mrakotova
Czechy
61
-354
22
Ulrike Graessler
Niemcy
58
-357
 
Anna Rupprecht
Niemcy
58
-357
24
Ksenia Kablukova
Rosja
52
-363
25
Stepanka Ptackova
Czechy
48
-367
 
Kamila Karpiel
Polska
48
-367
27
Ingebjoerg Saglien Braaten
Norwegia
46
-369
 
Joanna Kil
Polska
46
-369
 
Anna Twardosz
Polska
46
-369
30
Karoline Roestad
Norwegia
45
-370
31
Annika Belshaw
USA
44
-371
32
Veronika Shishkina
Kazachstan
41
-374
33
Kinga Rajda
Polska
40
-375
 
Luisa Goerlich
Niemcy
40
-375
35
Kaja Urbanija Coz
Słowenia
38
-377
36
Arantxa Lancho
Niemcy
36
-379
37
Elisabeth Raudaschl
Austria
35
-380
38
Julia Tervahartiala
Finlandia
34
-381
39
Romane Dieu
Francja
33
-382
 
Gianina Ernst
Niemcy
33
-382
41
Logan Sankey
USA
31
-384
42
Pernille Kvernmo
Norwegia
25
-390
 
Samantha Macuga
USA
25
-390
44
Eva Elise Amble
Norwegia
24
-391
45
Karoline Bjerke Skatvedt
Norwegia
22
-393
46
Anna Hoffmann
USA
19
-396
47
Astrid Louise Baarset
Norwegia
16
-399
 
Astrid Moberg
Szwecja
16
-399
49
Alexandra Seifert
Niemcy
14
-401
50
Pia Mazi
Słowenia
13
-402
51
Alina Tukhtaeva
Kazachstan
12
-403
52
Oceane Avocat Gros
Francja
11
-404
 
Carina Alexandra Militaru
Rumunia
11
-404
54
Marta Krepelkova
Czechy
10
-405
55
Josephin Laue
Niemcy
9
-406
56
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
7
-408
57
Susanna Forsstroem
Finlandia
5
-410
58
Virag Voros
Węgry
4
-411
59
Viktoria Sidlova
Słowacja
3
-412
 
Henriette Kraus
Niemcy
3
-412
61
Katja Markuta
Słowenia
1
-414

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Rosja
Rosja
1328
 
2
Austria
Austria
750
-578
3
Niemcy
Niemcy
477
-851
4
Słowenia
Słowenia
395
-933
5
Francja
Francja
292
-1036
6
Polska
Polska
264
-1064
7
Czechy
Czechy
187
-1141
8
Norwegia
Norwegia
178
-1150
9
Kazachstan
Kazachstan
166
-1162
10
USA
USA
119
-1209
11
Korea Pd.
Korea Pd.
77
-1251
12
Finlandia
Finlandia
39
-1289
13
Rumunia
Rumunia
18
-1310
14
Szwecja
Szwecja
16
-1312
15
Węgry
Węgry
4
-1324
16
Słowacja
Słowacja
3
-1325


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Lidiia Iakovleva (Rosja)
Zwycięzca: Aleksandra Barantceva (Rosja)
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
« powrót do strony głównej
Puchar Kontynentalny kobiet 2017/2018

Puchar Kontynentalny kobiet 2017/2018

Kalendarium
Vegard Swensen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Meyer (1977)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich