Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
20
21
22
23
24
27
28
29
30
listopad 2017
Najbliższe zawody
25.11.2017, godz. 16:15
Ruka HS-142
(P¦ druż.)
Kalendarz zawodów
16.12.2016
Notodden
Norwegia
HS-100
 
17.12.2016
Notodden
Norwegia
HS-100
 
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Josephine Pagnier
Francja
200
 
2
Luisa Goerlich
Niemcy
160
-40
3
Pauline Hessler
Niemcy
110
-90
4
Sophie Mair
Austria
95
-105
5
Gianina Ernst
Niemcy
80
-120
6
Silje Opseth
Norwegia
76
-124
7
Oceane Avocat Gros
Francja
71
-129
8
Elisabeth Raudaschl
Austria
60
-140
9
Susanna Forsstroem
Finlandia
58
-142
10
Arantxa Lancho
Niemcy
55
-145
11
Julia Huber
Austria
54
-146
12
Romane Dieu
Francja
51
-149
13
Agnes Reisch
Niemcy
50
-150
14
Claudia Purker
Austria
41
-159
15
Nicole Maurer
Kanada
33
-167
16
Jasmine Sepandj
Kanada
32
-168
17
Natasha Bodnarchuk
Kanada
29
-171
18
Oceane Paillard
Francja
25
-175
19
Lidiia Iakovleva
Rosja
23
-177
 
Anna Twardosz
Polska
23
-177
21
Thea Sofie Kleven
Norwegia
18
-182
 
Anna Odine Stroem
Norwegia
18
-182
23
Abigail Strate
Kanada
16
-184
24
Mariia Iakovleva
Rosja
13
-187
25
Xueyao Li
Chiny
11
-189
 
Guy-Lim Park
Korea Pd.
11
-189
27
Xinyue Chang
Chiny
9
-191
28
Veronica Gianmoena
Włochy
8
-192
 
Jenny Rautionaho
Finlandia
8
-192
30
Eleora Hamming
Kanada
4
-196
 
Marita Kramer
Austria
4
-196

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Niemcy
Niemcy
435
 
2
Francja
Francja
347
-88
3
Austria
Austria
254
-181
4
Kanada
Kanada
114
-321
5
Norwegia
Norwegia
112
-323
6
Finlandia
Finlandia
66
-369
7
Rosja
Rosja
36
-399
8
Polska
Polska
23
-412
9
Szwajcaria
Szwajcaria
20
-415
 
Chiny
Chiny
20
-415
11
Korea Pd.
Korea Pd.
11
-424
12
Włochy
Włochy
8
-427


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Josephine Pagnier (Francja)
Zwycięzca: Josephine Pagnier (Francja)
« powrót do strony głównej
Puchar Kontynentalny kobiet 2016/2017

Puchar Kontynentalny kobiet 2016/2017

Najbliższe zawody
24 listopada 2017 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
25 listopada 2017 (sobota)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:15
P¦ Ruka
konkurs druż.
26 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
seria próbna
15:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
30 listopada 2017 (czwartek)
16:00
P¦k Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦k Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦k Lillehammer
kwalifikacje
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Który z Polaków będzie najlepszy zim±?
Kamil Stoch
Maciej Kot
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Hula
Klemens Murańka
Jakub Wolny
Jan Ziobro
Aleksander Zniszczoł
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich