Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
20
21
22
23
26
27
28
29
30
31
sierpień 2018
Najbliższe zawody
17.08.2018, godz. 16:30
Frenstat HS-106
LGP kobiet
Kalendarz zawodów
Seria letnia
12.08.2007
 
Bischofsgrün
Niemcy
HS-72
K-65
otwarcie
15.08.2007
17:00
Pöhla
Niemcy
HS-65
K-60
18.08.2007
 
Bischofshofen
Austria
HS-78
K-65
19.08.2007
 
Ramsau
Austria
HS-98
K-90
28.08.2007
 
Lake Placid
USA
HS-100
K-90
29.08.2007
 
Lake Placid
USA
HS-100
K-90
01.09.2007
 
Park City
USA
HS-100
K-90
02.09.2007
 
Park City
USA
HS-100
K-90
Seria zimowa
11.12.2007
 
Notodden/Heddal
Norwegia
HS-100
K-90
Nordycki
12.12.2007
 
Notodden/Heddal
Norwegia
HS-100
K-90
Nordycki
15.12.2007
 
Lahti
Finlandia
HS-70
K-60
odwołane
16.12.2007
 
Lahti
Finlandia
HS-70
K-60
odwołane
19.01.2008
 
Ljubno
Słowenia
HS-95
K-85
odwołane
20.01.2008
 
Ljubno
Słowenia
HS-95
K-85
odwołane
23.01.2008
 
Toblach/Dobbiaco
Włochy
HS-74
K-67
26.01.2008
 
Wörgl
Austria
HS-??
K-83
odwołane
14.02.2008
 
Seefeld
Austria
HS-100
K-90
odwołane
16.02.2008
 
Rastbüchl/Breitenberg
Niemcy
HS-82
K-75
Ladies GP
17.02.2008
 
Rastbüchl/Breitenberg
Niemcy
HS-82
K-75
Ladies GP
20.02.2008
19:00
Baiersbronn
Niemcy
HS-90
K-85
Ladies GP
23.02.2008
14:30
Schönwald
Niemcy
HS-93
K-85
Ladies GP
29.02.2008
 
Sapporo
Japonia
HS-98
K-90
odwołane
01.03.2008
 
Sapporo
Japonia
HS-98
K-90
odwołane
08.03.2008
 
Zao
Japonia
HS-100
K-90
Japan Tour
09.03.2008
 
Zao
Japonia
HS-100
K-90
Japan Tour
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Anette Sagen
Norwegia
1400
 
2
Daniela Iraschko-Stolz
Austria
928
-472
3
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
801
-599
4
Maja Vtic
Słowenia
607
-793
5
Jenna Mohr
Niemcy
590
-810
6
Lindsey Van
USA
523
-877
7
Jessica Jerome
USA
440
-960
 
Nata de Leeuw
Kanada
440
-960
9
Katie Willis
Kanada
414
-986
10
Ulrike Graessler
Niemcy
400
-1000
11
Lisa Demetz
Włochy
397
-1003
12
Salome Fuchs
Szwajcaria
334
-1066
13
Atsuko Tanaka
Kanada
323
-1077
14
Avery Ardovino
USA
319
-1081
15
Anna Haefele
Niemcy
310
-1090
16
Magdalena Schnurr
Niemcy
306
-1094
17
Izumi Yamada
Japonia
301
-1099
18
Carina Vogt
Niemcy
240
-1160
19
Juliane Seyfarth
Niemcy
231
-1169
20
Bigna Windmueller
Szwajcaria
214
-1186
21
Eva Logar
Słowenia
187
-1213
 
Gyda Enger
Norwegia
187
-1213
23
Elena Runggaldier
Włochy
176
-1224
24
Lisa Rexhäuser
Niemcy
150
-1250
25
Line Jahr
Norwegia
149
-1251
26
Katja Pozun
Słowenia
136
-1264
27
Brenna Ellis
USA
112
-1288
28
Ayumi Watase
Japonia
105
-1295
29
Alissa Johnson
USA
104
-1296
30
Vladena Pustkova
Czechy
97
-1303
31
Yuki Ito
Japonia
95
-1305
32
Anja Tepes
Słowenia
93
-1307
33
Yoshiko Yoshizumi Kasai
Japonia
77
-1323
34
Zoya Lynch
Kanada
63
-1337
35
Wendy Vuik
Holandia
60
-1340
36
Melanie Faisst
Niemcy
59
-1341
37
Manja Pograjc
Słowenia
56
-1344
38
Tanja Drage
Austria
54
-1346
39
Lara Thomae
Holandia
53
-1347
40
Malika Schuepbach
Szwajcaria
52
-1348
41
Caroline Espiau
Francja
46
-1354
42
Julia Kykkänen
Finlandia
43
-1357
43
Sarah Hendrickson
USA
42
-1358
44
Barbara Stuffer
Włochy
37
-1363
 
Sabrina Windmueller
Szwajcaria
37
-1363
 
Silje Sprakehaug
Norwegia
37
-1363
47
Rieko Kanai
Japonia
34
-1366
48
Michaela Dolezelova
Czechy
33
-1367
49
Karin Friberg
USA
30
-1370
50
Evelyn Insam
Włochy
26
-1374
51
Elisabeth Andersson
USA
25
-1375
52
Seiko Koasa
Japonia
24
-1376
53
Ayuka Takeda
Japonia
23
-1377
54
Ramona Straub
Niemcy
21
-1379
 
Tara Geraghty-Moats
USA
21
-1379
56
Svenja Wuerth
Niemcy
20
-1380
57
Yurika Hirayama
Japonia
18
-1382
 
Verena Pock
Austria
18
-1382
59
Abby Ringquist
USA
17
-1383
60
Misaki Shigeno
Japonia
16
-1384
61
Natsuka Sawaya
Japonia
14
-1386
62
Misa Fueki
Japonia
12
-1388
 
Roberta D Agostina
Włochy
12
-1388
64
Erina Kabe
Japonia
11
-1389
 
Danielle Lussi
USA
11
-1389
66
Mizuki Yamaguchi
Japonia
10
-1390
67
Faye Stratford
USA
9
-1391
68
Spela Rogelj
Słowenia
7
-1393
69
Saki Kitamura
Japonia
6
-1394
 
Aki Matsuhashi
Japonia
6
-1394
71
Sakura Sato
Japonia
3
-1397
72
Anna Kienzer
Austria
2
-1398
73
Yuka Kobayashi
Japonia
1
-1399

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Niemcy
Niemcy
2327
 
2
Austria
Austria
1803
-524
3
Norwegia
Norwegia
1773
-554
4
USA
USA
1653
-674
5
Kanada
Kanada
1240
-1087
6
Słowenia
Słowenia
1086
-1241
7
Japonia
Japonia
756
-1571
8
Włochy
Włochy
648
-1679
9
Szwajcaria
Szwajcaria
637
-1690
10
Czechy
Czechy
130
-2197
11
Holandia
Holandia
113
-2214
12
Francja
Francja
46
-2281
13
Finlandia
Finlandia
43
-2284


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Jenna Mohr (Niemcy)
Zwycięzca: Jacqueline Seifriedsberger (Austria)
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
Zwycięzca: Maja Vtic (Słowenia)
Zwycięzca: Atsuko Tanaka (Kanada)
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Puchar Kontynentalny kobiet 2007/2008

Puchar Kontynentalny kobiet 2007/2008

Najbliższe zawody
16 sierpnia 2018 (czwartek)
20:00
CoC Szczyrk
odprawa techniczna
17 sierpnia 2018 (pi±tek)
08:15
LGP kobiet Frenstat
odprawa techniczna
09:00
LGP kobiet Frenstat
oficjalny trening
10:30
LGP kobiet Frenstat
kwalifikacje
15:00
CoC Szczyrk
oficjalny trening
15:30
LGP kobiet Frenstat
seria próbna
16:00
CoC Szczyrk
seria próbna
16:30
LGP kobiet Frenstat
konkurs ind.
17:00
CoC Szczyrk
konkurs ind.
18 sierpnia 2018 (sobota)
12:30
LGP kobiet Frenstat
kwalifikacje
14:00
LGP kobiet Frenstat
konkurs ind.
16:00
CoC Wisła
oficjalny trening
17:30
CoC Wisła
seria próbna
19:00
CoC Wisła
konkurs ind.
19 sierpnia 2018 (niedziela)
10:30
CoC Frenstat
odprawa techniczna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich