Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
Seria letnia
12.08.2007
 
Bischofsgrün
Niemcy
HS-72
K-65
otwarcie
15.08.2007
17:00
Pöhla
Niemcy
HS-65
K-60
18.08.2007
 
Bischofshofen
Austria
HS-78
K-65
19.08.2007
 
Ramsau
Austria
HS-98
K-90
28.08.2007
 
Lake Placid
USA
HS-100
K-90
29.08.2007
 
Lake Placid
USA
HS-100
K-90
01.09.2007
 
Park City
USA
HS-100
K-90
02.09.2007
 
Park City
USA
HS-100
K-90
Seria zimowa
11.12.2007
 
Notodden/Heddal
Norwegia
HS-100
K-90
Nordycki
12.12.2007
 
Notodden/Heddal
Norwegia
HS-100
K-90
Nordycki
15.12.2007
 
Lahti
Finlandia
HS-70
K-60
odwołane
16.12.2007
 
Lahti
Finlandia
HS-70
K-60
odwołane
19.01.2008
 
Ljubno
Słowenia
HS-95
K-85
odwołane
20.01.2008
 
Ljubno
Słowenia
HS-95
K-85
odwołane
23.01.2008
 
Toblach/Dobbiaco
Włochy
HS-74
K-67
26.01.2008
 
Wörgl
Austria
HS-??
K-83
odwołane
14.02.2008
 
Seefeld
Austria
HS-100
K-90
odwołane
16.02.2008
 
Rastbüchl/Breitenberg
Niemcy
HS-82
K-75
Ladies GP
17.02.2008
 
Rastbüchl/Breitenberg
Niemcy
HS-82
K-75
Ladies GP
20.02.2008
19:00
Baiersbronn
Niemcy
HS-90
K-85
Ladies GP
23.02.2008
14:30
Schönwald
Niemcy
HS-93
K-85
Ladies GP
29.02.2008
 
Sapporo
Japonia
HS-98
K-90
odwołane
01.03.2008
 
Sapporo
Japonia
HS-98
K-90
odwołane
08.03.2008
 
Zao
Japonia
HS-100
K-90
Japan Tour
09.03.2008
 
Zao
Japonia
HS-100
K-90
Japan Tour
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Anette Sagen
Norwegia
1400
 
2
Daniela Iraschko-Stolz
Austria
928
-472
3
Jacqueline Seifriedsberger
Austria
801
-599
4
Maja Vtic
Słowenia
607
-793
5
Jenna Mohr
Niemcy
590
-810
6
Lindsey Van
USA
523
-877
7
Jessica Jerome
USA
440
-960
 
Nata de Leeuw
Kanada
440
-960
9
Katie Willis
Kanada
414
-986
10
Ulrike Graessler
Niemcy
400
-1000
11
Lisa Demetz
Włochy
397
-1003
12
Salome Fuchs
Szwajcaria
334
-1066
13
Atsuko Tanaka
Kanada
323
-1077
14
Avery Ardovino
USA
319
-1081
15
Anna Haefele
Niemcy
310
-1090
16
Magdalena Schnurr
Niemcy
306
-1094
17
Izumi Yamada
Japonia
301
-1099
18
Carina Vogt
Niemcy
240
-1160
19
Juliane Seyfarth
Niemcy
231
-1169
20
Bigna Windmueller
Szwajcaria
214
-1186
21
Gyda Enger
Norwegia
187
-1213
 
Eva Logar
Słowenia
187
-1213
23
Elena Runggaldier
Włochy
176
-1224
24
Lisa Rexhäuser
Niemcy
150
-1250
25
Line Jahr
Norwegia
149
-1251
26
Katja Pozun
Słowenia
136
-1264
27
Brenna Ellis
USA
112
-1288
28
Ayumi Watase
Japonia
105
-1295
29
Alissa Johnson
USA
104
-1296
30
Vladena Pustkova
Czechy
97
-1303
31
Yuki Ito
Japonia
95
-1305
32
Anja Tepes
Słowenia
93
-1307
33
Yoshiko Yoshizumi Kasai
Japonia
77
-1323
34
Zoya Lynch
Kanada
63
-1337
35
Wendy Vuik
Holandia
60
-1340
36
Melanie Faisst
Niemcy
59
-1341
37
Manja Pograjc
Słowenia
56
-1344
38
Tanja Drage
Austria
54
-1346
39
Lara Thomae
Holandia
53
-1347
40
Malika Schuepbach
Szwajcaria
52
-1348
41
Caroline Espiau
Francja
46
-1354
42
Julia Kykkänen
Finlandia
43
-1357
43
Sarah Hendrickson
USA
42
-1358
44
Barbara Stuffer
Włochy
37
-1363
 
Sabrina Windmueller
Szwajcaria
37
-1363
 
Silje Sprakehaug
Norwegia
37
-1363
47
Rieko Kanai
Japonia
34
-1366
48
Michaela Dolezelova
Czechy
33
-1367
49
Karin Friberg
USA
30
-1370
50
Evelyn Insam
Włochy
26
-1374
51
Elisabeth Andersson
USA
25
-1375
52
Seiko Koasa
Japonia
24
-1376
53
Ayuka Takeda
Japonia
23
-1377
54
Ramona Straub
Niemcy
21
-1379
 
Tara Geraghty-Moats
USA
21
-1379
56
Svenja Wuerth
Niemcy
20
-1380
57
Verena Pock
Austria
18
-1382
 
Yurika Hirayama
Japonia
18
-1382
59
Abby Ringquist
USA
17
-1383
60
Misaki Shigeno
Japonia
16
-1384
61
Natsuka Sawaya
Japonia
14
-1386
62
Misa Fueki
Japonia
12
-1388
 
Roberta D Agostina
Włochy
12
-1388
64
Erina Kabe
Japonia
11
-1389
 
Danielle Lussi
USA
11
-1389
66
Mizuki Yamaguchi
Japonia
10
-1390
67
Faye Stratford
USA
9
-1391
68
Spela Rogelj
Słowenia
7
-1393
69
Saki Kitamura
Japonia
6
-1394
 
Aki Matsuhashi
Japonia
6
-1394
71
Sakura Sato
Japonia
3
-1397
72
Anna Kienzer
Austria
2
-1398
73
Yuka Kobayashi
Japonia
1
-1399

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Niemcy
Niemcy
2327
 
2
Austria
Austria
1803
-524
3
Norwegia
Norwegia
1773
-554
4
USA
USA
1653
-674
5
Kanada
Kanada
1240
-1087
6
Słowenia
Słowenia
1086
-1241
7
Japonia
Japonia
756
-1571
8
Włochy
Włochy
648
-1679
9
Szwajcaria
Szwajcaria
637
-1690
10
Czechy
Czechy
130
-2197
11
Holandia
Holandia
113
-2214
12
Francja
Francja
46
-2281
13
Finlandia
Finlandia
43
-2284


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Jenna Mohr (Niemcy)
Zwycięzca: Jacqueline Seifriedsberger (Austria)
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
Zwycięzca: Daniela Iraschko-Stolz (Austria)
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
Zwycięzca: Maja Vtic (Słowenia)
Zwycięzca: Atsuko Tanaka (Kanada)
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
Zwycięzca: Anette Sagen (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Puchar Kontynentalny kobiet 2007/2008

Puchar Kontynentalny kobiet 2007/2008

Kalendarium
Andrzej Zapotoczny
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich