Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
20
21
22
23
24
27
28
29
30
listopad 2017
Najbliższe zawody
19.11.2017, godz. 15:00
Wisła HS-134
(PŚ)
wyświetl zawody chronologicznie | wyświetl zawody według imprez
Puchar Świata Wisła 2017/2018
 
17 listopada 2017 (piątek)
11:00
odprawa techniczna
16:00
oficjalny trening (dwie serie)
18:00
kwalifikacje
 
18 listopada 2017 (sobota)
15:00
seria próbna
16:00
konkurs drużynowy
 
19 listopada 2017 (niedziela)
14:00
seria próbna
15:00
konkurs indywidualny
Puchar Świata Ruka 2017/2018
 
24 listopada 2017 (piątek)
12:00
odprawa techniczna
16:00
oficjalny trening (dwie serie)
18:00
kwalifikacje
 
25 listopada 2017 (sobota)
14:45
seria próbna
16:15
konkurs drużynowy
 
26 listopada 2017 (niedziela)
14:00
seria próbna
15:00
konkurs indywidualny
Puchar Świata kobiet Lillehammer 2017/2018
 
30 listopada 2017 (czwartek)
16:00
odprawa techniczna
19:00
oficjalny trening (dwie serie, HS-98)
20:30
kwalifikacje (HS-98)
 
1 grudnia 2017 (piątek)
15:00
seria próbna (HS-98)
16:00
konkurs indywidualny (HS-98)
 
2 grudnia 2017 (sobota)
16:00
kwalifikacje (HS-98)
17:15
konkurs indywidualny (HS-98)
 
3 grudnia 2017 (niedziela)
10:00
seria próbna (HS-140)
10:45
konkurs indywidualny (HS-140)
Puchar Świata Niżny Tagił 2017/2018
 
1 grudnia 2017 (piątek)
11:00
odprawa techniczna
13:00
oficjalny trening (dwie serie)
15:00
kwalifikacje
 
2 grudnia 2017 (sobota)
15:15
seria próbna
16:15
konkurs indywidualny
 
3 grudnia 2017 (niedziela)
14:30
kwalifikacje
16:00
konkurs indywidualny
FIS Cup Whistler 2017/2018
 
7 grudnia 2017 (czwartek)
4:30
odprawa techniczna
18:30
oficjalny trening (kobiety)
19:15
seria próbna (kobiety)
20:00
konkurs indywidualny (kobiety)
22:00
oficjalny trening (mężczyźni)
22:45
seria próbna (mężczyźni)
23:45
konkurs indywidualny (mężczyźni)
 
8 grudnia 2017 (piątek)
19:00
seria próbna (kobiety)
19:45
konkurs indywidualny (kobiety)
22:00
seria próbna (mężczyźni)
23:00
konkurs indywidualny (mężczyźni)
Puchar Świata Titisee-Neustadt 2017/2018
 
7 grudnia 2017 (czwartek)
19:00
odprawa techniczna
 
8 grudnia 2017 (piątek)
9:30
oficjalny trening (dwie serie)
12:00
kwalifikacje
 
9 grudnia 2017 (sobota)
15:00
seria próbna
16:00
konkurs drużynowy
 
10 grudnia 2017 (niedziela)
14:30
seria próbna
15:30
konkurs indywidualny
Puchar Kontynentalny Whistler 2017/2018
 
9 grudnia 2017 (sobota)
4:30
odprawa techniczna
18:30
oficjalny trening (dwie serie)
20:00
seria próbna
21:00
konkurs indywidualny
 
10 grudnia 2017 (niedziela)
19:00
seria próbna
20:00
konkurs indywidualny
Puchar Świata Engelberg 2017/2018
 
15 grudnia 2017 (piątek)
10:30
odprawa techniczna
14:00
oficjalny trening (dwie serie)
16:00
kwalifikacje
 
16 grudnia 2017 (sobota)
15:00
seria próbna
16:00
konkurs indywidualny
 
17 grudnia 2017 (niedziela)
12:30
kwalifikacje
14:00
konkurs indywidualny
Puchar Świata kobiet Hinterzarten 2017/2018
 
15 grudnia 2017 (piątek)
13:30
odprawa techniczna
16:00
oficjalny trening (dwie serie)
18:00
kwalifikacje
 
16 grudnia 2017 (sobota)
11:30
seria próbna
12:30
konkurs drużynowy
 
17 grudnia 2017 (niedziela)
14:30
seria próbna
15:30
konkurs indywidualny
Turniej Czterech Skoczni Oberstdorf 2017/2018
 
28 grudnia 2017 (czwartek)
17:30
odprawa techniczna
 
29 grudnia 2017 (piątek)
14:30
oficjalny trening (dwie serie)
16:30
kwalifikacje
 
30 grudnia 2017 (sobota)
15:00
seria próbna
16:30
konkurs indywidualny
Turniej Czterech Skoczni Garmisch-Partenkirchen 2017/2018
 
28 grudnia 2017 (czwartek)
18:00
odprawa techniczna
 
31 grudnia 2017 (niedziela)
11:45
oficjalny trening (dwie serie)
14:00
kwalifikacje
 
1 stycznia 2018 (poniedziałek)
12:30
seria próbna
14:00
konkurs indywidualny
Turniej Czterech Skoczni Innsbruck 2017/2018
 
2 stycznia 2018 (wtorek)
18:00
odprawa techniczna
 
3 stycznia 2018 (środa)
11:45
oficjalny trening (dwie serie)
14:00
kwalifikacje
 
4 stycznia 2018 (czwartek)
12:30
seria próbna
14:00
konkurs indywidualny
Turniej Czterech Skoczni Bischofshofen 2017/2018
 
5 stycznia 2018 (piątek)
13:00
odprawa techniczna
15:00
oficjalny trening (dwie serie)
17:00
kwalifikacje
 
6 stycznia 2018 (sobota)
15:30
seria próbna
17:00
konkurs indywidualny
Puchar Świata Tauplitz/Bad Mitterndorf 2017/2018
 
11 stycznia 2018 (czwartek)
13:00
test skoczni
18:00
odprawa techniczna
 
12 stycznia 2018 (piątek)
10:30
oficjalny trening (dwie serie)
12:00
kwalifikacje
 
13 stycznia 2018 (sobota)
12:30
seria próbna
14:15
konkurs indywidualny
 
14 stycznia 2018 (niedziela)
12:30
kwalifikacje
14:15
konkurs indywidualny
Puchar Świata kobiet Sapporo 2017/2018
 
12 stycznia 2018 (piątek)
0:30
odprawa techniczna
3:00
oficjalny trening (dwie serie)
4:30
kwalifikacje
 
13 stycznia 2018 (sobota)
2:00
seria próbna
3:00
konkurs indywidualny
 
14 stycznia 2018 (niedziela)
2:00
seria próbna
3:00
konkurs indywidualny
Mistrzostwa Świata w lotach Oberstdorf 2017/2018
 
17 stycznia 2018 (środa)
18:00
odprawa techniczna
 
18 stycznia 2018 (czwartek)
14:00
oficjalny trening (dwie serie)
16:00
kwalifikacje
 
19 stycznia 2018 (piątek)
15:00
seria próbna
16:00
konkurs indywidualny (I i II seria)
 
20 stycznia 2018 (sobota)
15:00
seria próbna
16:00
konkurs indywidualny (III i IV seria)
 
21 stycznia 2018 (niedziela)
10:00
odprawa techniczna
15:00
seria próbna
16:00
konkurs drużynowy
Puchar Świata kobiet Zao 2017/2018
 
18 stycznia 2018 (czwartek)
6:00
odprawa techniczna
8:00
oficjalny trening (dwie serie)
9:30
kwalifikacje
 
19 stycznia 2018 (piątek)
8:00
seria próbna
9:00
konkurs indywidualny
 
20 stycznia 2018 (sobota)
8:00
kwalifikacje
9:00
konkurs indywidualny
 
21 stycznia 2018 (niedziela)
6:45
kwalifikacje
8:00
konkurs indywidualny
Mistrzostwa Świata Juniorów Kandersteg 2018
 
30 stycznia 2018 (wtorek)
16:00
oficjalny trening (kobiety)
19:00
oficjalny trening (mężczyźni)
 
31 stycznia 2018 (środa)
16:00
oficjalny trening (kobiety)
19:00
oficjalny trening (mężczyźni)
 
1 lutego 2018 (czwartek)
15:00
seria próbna (kobiety)
16:15
konkurs indywidualny (kobiety)
18:00
seria próbna (mężczyźni)
19:15
konkurs indywidualny (mężczyźni)
 
2 lutego 2018 (piątek)
16:00
oficjalny trening (kobiety)
19:00
oficjalny trening (mężczyźni)
 
3 lutego 2018 (sobota)
15:00
seria próbna (kobiety)
16:00
konkurs drużynowy (kobiety)
18:00
seria próbna (mężczyźni)
19:00
konkurs drużynowy (mężczyźni)
 
4 lutego 2018 (niedziela)
10:00
seria próbna (mix)
11:00
konkurs drużyn mieszanych
Puchar Świata Willingen 2017/2018
 
2 lutego 2018 (piątek)
11:00
odprawa techniczna
15:30
oficjalny trening (dwie serie)
18:00
kwalifikacje
 
3 lutego 2018 (sobota)
15:00
seria próbna
16:00
konkurs indywidualny
 
4 lutego 2018 (niedziela)
9:30
seria próbna
10:20
konkurs indywidualny
XXIII Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018
 
8 lutego 2018 (czwartek)
13:30
kwalifikacje mężczyzn HS-109
 
10 lutego 2018 (sobota)
13:35
konkurs indywidualny mężczyzn HS-109
 
12 lutego 2018 (poniedziałek)
13:50
konkurs indywidualny kobiet HS-109
 
16 lutego 2018 (piątek)
13:30
kwalifikacje mężczyzn HS-140
 
17 lutego 2018 (sobota)
13:30
konkurs indywidualny mężczyzn HS-140
 
19 lutego 2018 (poniedziałek)
13:30
konkurs drużynowy mężczyzn HS-140
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody - program

Najbliższe zawody - program

Kalendarium
Roman Trofimov
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody
19 listopada 2017 (niedziela)
14:00
PŚ Wisła
seria próbna
15:00
PŚ Wisła
konkurs ind.
24 listopada 2017 (piątek)
12:00
PŚ Ruka
odprawa techniczna
16:00
PŚ Ruka
oficjalny trening
18:00
PŚ Ruka
kwalifikacje
25 listopada 2017 (sobota)
14:45
PŚ Ruka
seria próbna
16:15
PŚ Ruka
konkurs druż.
26 listopada 2017 (niedziela)
14:00
PŚ Ruka
seria próbna
15:00
PŚ Ruka
konkurs ind.
30 listopada 2017 (czwartek)
16:00
PŚk Lillehammer
odprawa techniczna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Który z Polaków będzie najlepszy zimą?
Kamil Stoch
Maciej Kot
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Hula
Klemens Murańka
Jakub Wolny
Jan Ziobro
Aleksander Zniszczoł
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich