Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
Nieoficjalna lista rankingowa FIS Cup to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ciągu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego FIS Cup (np. od początku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Taki ranking nie jest oficjalnie prowadzony przez Międzynarodową Federację Narciarską (FIS), jednak jego elementy są uwzględniane przy ustalaniu kwot startowych w Pucharze Kontynentalnym. Ponadto jest to ciekawe źródło danych do analiz dla fanów skoków, dlatego zdecydowaliśmy się publikować takie zestawienie na naszych łamach.

Podstawą rankingu są tzw. periody, czyli siedem następujących po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane są punkty pozyskane w ciągu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie są już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Dane z ostatniego periodu FIS Cup są jednym z czynników mających wpływ na kwoty startowe w Pucharze Kontynentalnym w kolejnym periodzie - dodatkowymi miejscami premiowane są kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu.
Ranking po 7 periodzie sezonu 2017/2018
« poprzedni period     następny period »
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
1
Elias Tollinger
Austria
177
56
140
0
136
248
0
757
2
Markus Schiffner
Austria
0
0
0
0
114
201
0
315
3
Tomasz Pilch
Polska
0
11
60
0
0
200
0
271
4
Fabian Seidl
Niemcy
7
93
24
0
52
187
0
363
5
Thomas Lackner
Austria
135
6
58
0
0
177
0
376
6
Julian Wienerroither
Austria
0
0
0
0
0
156
0
156
7
Mika Schwann
Austria
11
139
81
0
0
150
0
381
8
Markus Rupitsch
Austria
0
276
9
0
149
146
0
580
9
Andraz Pograjc
Słowenia
57
0
51
0
97
145
0
350
10
Maximilian Lienher
Austria
32
0
24
0
0
103
0
159
11
Jan Hoerl
Austria
0
0
0
0
0
100
0
100
12
Thomas Hofer
Austria
0
0
65
0
136
81
0
282
13
Cene Prevc
Słowenia
0
0
0
0
49
80
0
129
14
Lukas Wagner
Niemcy
137
29
12
0
4
80
0
262
15
Tim Fuchs
Niemcy
0
65
42
0
20
67
0
194
16
Johannes Schubert
Niemcy
0
0
12
0
31
67
0
110
17
Rok Justin
Słowenia
0
0
21
0
118
65
0
204
18
Dominik Maylaender
Niemcy
5
300
0
0
144
65
0
514
19
Aljaz Osterc
Słowenia
2
180
11
0
26
56
0
275
20
Matevz Samec
Słowenia
0
0
0
0
28
55
0
83
21
Maximilian Steiner
Austria
0
0
79
0
248
44
0
371
22
Rok Tarman
Słowenia
10
0
0
0
0
37
0
47
23
Julian Hahn
Niemcy
0
0
9
0
70
36
0
115
24
Max Goller
Niemcy
0
0
0
0
0
35
0
35
25
Marinus Kraus
Niemcy
0
0
0
0
40
35
0
75
26
Bartosz Czyż
Polska
113
0
10
0
76
34
0
233
27
Stefan Rainer
Austria
0
0
0
0
0
33
0
33
28
Paul Winter
Niemcy
0
0
92
0
63
32
0
187
29
Jan Kus
Słowenia
0
21
0
0
21
26
0
68
30
Martin Diess
Austria
0
0
0
0
0
24
0
24
31
Justin Nietzel
Niemcy
0
0
13
0
3
23
0
39
32
Lovro Vodusek
Słowenia
0
0
0
0
0
19
0
19
33
Axel Maylaender
Niemcy
13
0
0
0
0
15
0
28
34
Tine Bogataj
Słowenia
0
0
0
0
0
13
0
13
35
Patrick Kogler
Austria
49
0
0
0
20
11
0
80
36
Noah Valtiner
Austria
25
0
0
0
0
10
0
35
37
Niclas Heumann
Niemcy
0
0
0
0
0
9
0
9
 
Tom Gerisch
Niemcy
0
0
0
0
0
9
0
9
39
Kiril Kotik
Rosja
0
0
0
0
0
7
0
7
40
Jonathan Siegel
Niemcy
0
0
0
0
0
6
0
6
41
Danil Sadreev
Rosja
0
0
0
0
0
5
0
5
42
Kacper Juroszek
Polska
13
0
0
0
0
5
0
18
43
Sebastian Bradatsch
Niemcy
49
0
17
0
36
4
0
106
44
Konstantin Nikolaev
Rosja
0
0
0
0
0
4
0
4
45
Zakhir Dzhafarov
Rosja
0
0
0
0
0
3
0
3
 
Lennart Weigel
Niemcy
0
0
0
0
0
3
0
3
 
Aleksandr Loginov
Rosja
0
0
0
0
0
3
0
3
48
Janni Reisenauer
Austria
2
3
42
0
125
2
0
174
49
Blaz Pavlic
Słowenia
13
56
0
0
9
2
0
80
50
Gabriele Zambelli
Włochy
0
0
0
0
0
1
0
1
51
Juha Miettinen
Finlandia
10
0
0
0
0
0
0
10
52
Eetu Merilainen
Finlandia
12
0
0
0
0
0
0
12
53
Jernej Presecnik
Słowenia
0
0
0
0
6
0
0
6
54
Marius Lindvik
Norwegia
0
0
76
0
0
0
0
76
55
Robin Pedersen
Norwegia
0
0
66
0
0
0
0
66
56
Oscar Alexander Hafslund
Norwegia
18
0
0
0
0
0
0
18
57
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
0
0
12
0
0
0
0
12
58
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
0
0
26
0
0
0
0
26
59
Jesper Oedegaard
Norwegia
0
0
28
0
0
0
0
28
60
Ole Mathis Nedrejord
Norwegia
6
0
6
0
0
0
0
12
61
Taro Yamakawa
Japonia
0
5
0
0
0
0
0
5
62
Jonathan Learoyd
Francja
0
0
45
0
0
0
0
45
63
Niko Kytoesaho
Finlandia
48
156
0
0
15
0
0
219
64
Mathis Contamine
Francja
0
0
0
0
17
0
0
17
65
Nigel Lauchlan
Kanada
0
1
0
0
0
0
0
1
66
Eetu Nousiainen
Finlandia
130
0
0
0
0
0
0
130
67
Clemens Leitner
Austria
26
7
0
0
0
0
0
33
68
Mark Hafnar
Słowenia
0
0
0
0
10
0
0
10
69
Moritz Baer
Niemcy
0
0
13
0
0
0
0
13
70
Nik Fabijan
Słowenia
0
0
0
0
22
0
0
22
71
Sondre Ringen
Norwegia
0
0
132
0
0
0
0
132
72
Carl Henning Lippestad
Norwegia
13
0
0
0
0
0
0
13
73
Christian Ingebrigtsen
Norwegia
0
0
2
0
0
0
0
2
74
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
19
0
68
0
0
0
0
87
75
Justin Weigel
Niemcy
11
0
0
0
0
0
0
11
76
Rok Oblak
Słowenia
0
0
0
0
8
0
0
8
77
Ruslan Akchurin
Rosja
9
0
0
0
0
0
0
9
78
Zak Mogel
Słowenia
0
0
0
0
80
0
0
80
79
Andreas Varsi Breivik
Norwegia
0
0
6
0
0
0
0
6
80
Lovro Kos
Słowenia
0
21
0
0
0
0
0
21
81
Jonas-Sloth Sandell
Norwegia
0
0
24
0
0
0
0
24
82
Giovanni Bresadola
Włochy
74
0
0
0
0
0
0
74
83
Francisco Moerth
Austria
4
0
0
0
0
0
0
4
84
Philipp Haagen
Austria
0
44
0
0
0
0
0
44
85
Alessandro Batby
Francja
0
0
0
0
3
0
0
3
86
Seou Choi
Korea Pd.
0
16
0
0
0
0
0
16
87
Taavi Pappel
Estonia
14
0
0
0
0
0
0
14
88
Rishi Saether
Norwegia
29
0
0
0
0
0
0
29
89
Niko Loeytaeinen
Finlandia
8
0
0
0
5
0
0
13
90
Kalle Heikkinen
Finlandia
2
40
0
0
0
0
0
42
91
Henri Kavilo
Finlandia
24
0
0
0
0
0
0
24
92
Tomofumi Naito
Japonia
0
38
0
0
0
0
0
38
93
Josef Dirnbauer
Austria
2
0
0
0
0
0
0
2
94
Jan Bombek
Słowenia
0
0
0
0
22
0
0
22
95
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
0
10
0
0
0
0
0
10
96
Arttu Pohjola
Finlandia
1
0
0
0
0
0
0
1
97
Kristoffer Eriksen Sundal
Norwegia
0
0
9
0
0
0
0
9
98
Dominik Peter
Szwajcaria
0
4
0
0
0
0
0
4
99
Sergey Tkachenko
Kazachstan
0
16
0
0
28
0
0
44
100
Yuken Iwasa
Japonia
82
11
0
0
0
0
0
93
101
Medard Brezovnik
Słowenia
0
0
0
0
2
0
0
2
102
Fredrik Villumstad
Norwegia
0
0
38
0
0
0
0
38
103
Espen Jacobsen
Norwegia
0
0
10
0
0
0
0
10
104
Kilian Maerkl
Niemcy
0
4
0
0
0
0
0
4
105
Andrii Vaskul
Ukraina
0
0
0
0
8
0
0
8
106
Luca Roth
Niemcy
0
2
0
0
0
0
0
2
107
Kevin Maltsev
Estonia
7
0
0
0
0
0
0
7
108
Joergen Madsen
Norwegia
3
0
0
0
0
0
0
3
109
Miran Zupancic
Słowenia
0
0
65
0
121
0
0
186
110
Jarkko Määttä
Finlandia
81
0
0
0
0
0
0
81
111
Eduard Torok
Rumunia
0
6
0
0
0
0
0
6
112
Philipp Aschenwald
Austria
0
158
48
0
0
0
0
206
113
Ulrich Wohlgenannt
Austria
76
14
180
0
0
0
0
270
114
Filip Sakala
Czechy
0
0
10
0
0
0
0
10
115
Andreas Schuler
Szwajcaria
0
94
0
0
0
0
0
94
116
Stefan Huber
Austria
0
140
10
0
236
0
0
386
117
Gabriel Karlen
Szwajcaria
0
30
0
0
0
0
0
30
118
Federico Cecon
Włochy
102
0
0
0
0
0
0
102
119
Daniele Varesco
Włochy
0
0
3
0
0
0
0
3
120
Pascal Kaelin
Szwajcaria
0
12
0
0
0
0
0
12
121
Nejc Dezman
Słowenia
0
0
180
0
0
0
0
180
122
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
0
8
0
0
0
0
0
8
123
Damian Lasota
Czechy
0
0
0
0
12
0
0
12
124
Florian Altenburger
Austria
0
0
86
0
0
0
0
86
125
Daniel Huber
Austria
0
36
0
0
0
0
0
36
126
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
0
11
0
0
0
0
0
11
127
Thomas Diethart
Austria
34
0
0
0
0
0
0
34
128
Przemysław Kantyka
Polska
184
75
136
0
0
0
0
395
129
Marat Zhaparov
Kazachstan
0
54
0
0
0
0
0
54
130
Krzysztof Miętus
Polska
0
0
1
0
5
0
0
6
131
Jan Ziobro
Polska
0
0
29
0
0
0
0
29
132
Andreas Wank
Niemcy
0
0
75
0
0
0
0
75
133
Klemens Murańka
Polska
0
0
15
0
0
0
0
15
134
Krzysztof Biegun
Polska
33
0
0
0
3
0
0
36
135
Krzysztof Leja
Polska
0
47
0
0
63
0
0
110
136
Andrzej Stękała
Polska
0
14
0
0
10
0
0
24
137
Tom Hilde
Norwegia
0
0
52
0
0
0
0
52
138
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
0
0
67
0
0
0
0
67
139
Manuel Poppinger
Austria
6
0
0
0
0
0
0
6
140
Cestmir Kozisek
Czechy
0
0
13
0
0
0
0
13
141
Stanisław Biela
Polska
28
27
10
0
7
0
0
72
142
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
0
64
0
0
0
0
0
64
143
Paweł Wąsek
Polska
56
64
11
0
33
0
0
164
144
Yuya Yamada
Japonia
0
51
0
0
0
0
0
51
145
Pius Paschke
Niemcy
186
0
0
0
0
0
0
186
146
Joachim Hauer
Norwegia
0
0
29
0
0
0
0
29
147
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
0
38
0
0
0
0
0
38
148
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
0
9
0
0
0
0
0
9
 
Dusan Dolezel
Czechy
0
0
0
0
9
0
0
9
150
Petr Vaverka
Czechy
0
0
4
0
0
0
0
4
151
Elias Vaenskae
Finlandia
5
0
0
0
0
0
0
5
152
Felix Hoffmann
Niemcy
0
0
14
0
0
0
0
14
153
Martin Hamann
Niemcy
0
0
93
0
0
0
0
93
154
Joakim Aune
Norwegia
0
0
86
0
0
0
0
86
155
Radek Selcer
Czechy
0
4
11
0
0
0
0
15
156
Andreas Granerud Buskum
Norwegia
0
0
38
0
0
0
0
38
157
Muhammet Ali Bedir
Turcja
2
0
0
0
0
0
0
2
158
Janne Korhonen
Finlandia
22
0
0
0
4
0
0
26
159
Viktor Polasek
Czechy
0
0
16
0
71
0
0
87
160
Timi Zajc
Słowenia
318
0
0
0
0
0
0
318
161
Urban Rogelj
Słowenia
0
0
0
0
5
0
0
5
162
Martin Capuder
Słowenia
0
0
0
0
7
0
0
7
163
Andreas Alamommo
Finlandia
72
0
0
0
68
0
0
140
164
Ziga Jelar
Słowenia
0
0
63
0
0
0
0
63
165
Minato Mabuchi
Japonia
0
4
0
0
0
0
0
4
166
Matthew Soukup
Kanada
9
2
0
0
0
0
0
11
167
Joshua Maurer
Kanada
0
12
0
0
0
0
0
12
168
Nicholas Mattoon
USA
0
3
0
0
0
0
0
3
169
Frans Taehkaevuori
Finlandia
60
0
0
0
0
0
0
60
170
Vojtech Stursa
Czechy
0
0
0
0
74
0
0
74
171
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
15
0
0
0
0
0
0
15
172
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
46
10
0
0
0
0
0
56
173
Luca Egloff
Szwajcaria
0
17
42
0
0
0
0
59
174
Karol Niemczyk
Polska
1
0
0
0
0
0
0
1
175
Espen Roee
Norwegia
0
0
3
0
0
0
0
3
176
Killian Peier
Szwajcaria
0
81
0
0
0
0
0
81
177
Aljaz Vodan
Słowenia
15
0
0
0
47
0
0
62
178
Zeno di Lenardo
Włochy
3
0
0
0
0
0
0
3
179
Frantisek Holik
Czechy
0
0
20
0
1
0
0
21
180
Juho Ojala
Finlandia
40
12
2
0
0
0
0
54
181
Vladislav Boyarintsev
Rosja
21
0
0
0
0
0
0
21
182
Miha Kveder
Słowenia
0
9
0
0
48
0
0
57
183
Andraz Modic
Słowenia
30
0
0
0
14
0
0
44
184
Bor Pavlovcic
Słowenia
0
0
36
0
0
0
0
36
185
Anze Lavtizar
Słowenia
29
0
0
0
0
0
0
29
186
Masamitsu Ito
Japonia
0
180
0
0
0
0
0
180
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 września 2018 (piątek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 września 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 września 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 września 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Oglądaj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze świata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich