Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
29
30
31
lipiec 2018
Najbliższe zawody
21.07.2018, godz. 17:30
Wisła HS-134
LGP druż.
Kalendarz zawodów
Period 1
26.07.2008
 
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
K-95
drużynowy
27.07.2008
 
Hinterzarten
Niemcy
HS-108
K-95
GP4N
01.08.2008
 
Einsiedeln
Szwajcaria
HS-117
K-105
GP4N, nocny
03.08.2008
 
Courchevel
Francja
HS-132
K-120
GP4N, nocny
05.08.2008
 
Pragelato
Włochy
HS-140
K-125
GP4N, nocny
30.08.2008
 
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
nocny
30.08.2008
 
Zakopane
Polska
HS-134
K-120
za 29.08
13.09.2008
 
Hakuba
Japonia
HS-131
K-120
nocny
14.09.2008
 
Hakuba
Japonia
HS-131
K-120
nocny
03.10.2008
 
Klingenthal
Niemcy
HS-140
K-125
04.10.2008
 
Liberec
Czechy
HS-140
K-120
nocny, finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Gregor Schlierenzauer
Austria
670
 
2
Simon Ammann
Szwajcaria
617
-53
3
Michael Uhrmann
Niemcy
346
-324
4
Andreas Küttel
Szwajcaria
326
-344
5
Andreas Kofler
Austria
318
-352
6
Daiki Ito
Japonia
264
-406
7
Thomas Morgenstern
Austria
234
-436
8
Georg Späth
Niemcy
230
-440
9
Michael Neumayer
Niemcy
227
-443
10
Martin Schmitt
Niemcy
183
-487
11
Roman Koudelka
Czechy
172
-498
 
Harri Olli
Finlandia
172
-498
13
Martin Koch
Austria
171
-499
14
Łukasz Rutkowski
Polska
146
-524
15
Taku Takeuchi
Japonia
143
-527
16
Kalle Keituri
Finlandia
137
-533
17
Maciej Kot
Polska
104
-566
18
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
102
-568
19
Emmanuel Chedal
Francja
97
-573
20
Wolfgang Loitzl
Austria
95
-575
21
Nikolay Karpenko
Kazachstan
93
-577
22
Shohei Tochimoto
Japonia
92
-578
 
Andreas Wank
Niemcy
92
-578
24
Ville Larinto
Finlandia
91
-579
25
Denis Kornilov
Rosja
89
-581
26
Anders Jacobsen
Norwegia
86
-584
27
Anders Bardal
Norwegia
82
-588
28
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
75
-595
29
Dimitry Vassiliev
Rosja
72
-598
30
Fumihisa Yumoto
Japonia
71
-599
 
Jurij Tepes
Słowenia
71
-599
32
David Lazzaroni
Francja
70
-600
 
Kento Sakuyama
Japonia
70
-600
34
Adam Małysz
Polska
68
-602
35
Tom Hilde
Norwegia
66
-604
36
Jakub Janda
Czechy
63
-607
 
Marcin Bachleda
Polska
63
-607
 
Primoz Pikl
Słowenia
63
-607
39
Stephan Hocke
Niemcy
61
-609
40
Felix Schoft
Niemcy
60
-610
41
Noriaki Kasai
Japonia
59
-611
42
Heung Chul Choi
Korea Pd.
57
-613
43
Yuta Watase
Japonia
55
-615
44
Borek Sedlak
Czechy
54
-616
 
Bastian Kaltenböck
Austria
54
-616
46
Pavel Karelin
Rosja
53
-617
47
Vincent Descombes Sevoie
Francja
50
-620
48
Matic Kramarsic
Słowenia
49
-621
49
Ilja Rosliakov
Rosja
45
-625
50
Sigurd Pettersen
Norwegia
43
-627
51
Nicolas Fettner
Austria
42
-628
52
Alexey Korolev
Kazachstan
36
-634
53
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
34
-636
54
Ondrej Vaculik
Czechy
33
-637
55
Jernej Damjan
Słowenia
30
-640
56
Kenneth Gangnes
Norwegia
29
-641
57
Sami Niemi
Finlandia
27
-643
58
Stefan Thurnbichler
Austria
25
-645
59
Dimitry Ipatov
Rosja
21
-649
 
Markus Eggenhofer
Austria
21
-649
61
Robert Kranjec
Słowenia
19
-651
62
Stefan Hula
Polska
16
-654
63
Jan Matura
Czechy
14
-656
 
Erik Simon
Niemcy
14
-656
65
Jussi Hautamäki
Finlandia
13
-657
66
Takanobu Okabe
Japonia
11
-659
 
Manuel Fettner
Austria
11
-659
68
Yukio Sakano
Japonia
10
-660
 
Jure Sinkovec
Słowenia
10
-660
70
Mitja Meznar
Słowenia
9
-661
 
Primoz Peterka
Słowenia
9
-661
72
Seou Choi
Korea Pd.
7
-663
 
Martin Cikl
Czechy
7
-663
 
Jure Bogataj
Słowenia
7
-663

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
2041
 
2
Niemcy
Niemcy
1563
-478
3
Szwajcaria
Szwajcaria
943
-1098
4
Japonia
Japonia
925
-1116
5
Norwegia
Norwegia
733
-1308
6
Czechy
Czechy
643
-1398
7
Finlandia
Finlandia
640
-1401
8
Polska
Polska
497
-1544
9
Słowenia
Słowenia
317
-1724
10
Rosja
Rosja
280
-1761
11
Francja
Francja
217
-1824
12
Kazachstan
Kazachstan
129
-1912
13
Korea Pd.
Korea Pd.
98
-1943


Wyniki zawodów
Zwycięzcy: Austria
Zwycięzca: Georg Späth (Niemcy)
Zwycięzca: Andreas Kofler (Austria)
Zwycięzca: Harri Olli (Finlandia)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tomaz Naglic
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Johan Rasmussen (1970)
Najbliższe zawody
20 lipca 2018 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
17:30
LGP Wisła
kwalifikacje
21 lipca 2018 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs druż.
22 lipca 2018 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
27 lipca 2018 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
14:00
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
16:00
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
18:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
28 lipca 2018 (sobota)
12:00
LGP Hinterzarten
seria próbna M
13:15
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich