Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Janne Ahonen
Finlandia
705
 
2
Matti Hautamäki
Finlandia
480
-225
3
Hideharu Miyahira
Japonia
438
-267
4
Noriaki Kasai
Japonia
285
-420
5
Risto Jussilainen
Finlandia
264
-441
6
Kazuyoshi Funaki
Japonia
253
-452
7
Andreas Widhölzl
Austria
245
-460
8
Tommy Ingebrigtsen
Norwegia
226
-479
9
Henning Stensrud
Norwegia
219
-486
10
Frank Löffler
Niemcy
191
-514
11
Lasse Ottesen
Norwegia
186
-519
12
Stefan Horngacher
Austria
184
-521
13
Andreas Goldberger
Austria
159
-546
14
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
156
-549
15
Martin Höllwarth
Austria
155
-550
16
Michael Uhrmann
Niemcy
140
-565
17
Martin Schmitt
Niemcy
135
-570
18
Jani Soininen
Finlandia
103
-602
19
Adam Małysz
Polska
93
-612
20
Reinhard Schwarzenberger
Austria
92
-613
21
Olav Magne Dönnem
Norwegia
89
-616
22
Christof Duffner
Niemcy
70
-635
23
Michal Dolezal
Czechy
62
-643
24
Damjan Fras
Słowenia
61
-644
 
Dimitry Vassiliev
Rosja
61
-644
26
Hansjörg Jäkle
Niemcy
56
-649
 
Kristoffer Jaafs
Szwecja
56
-649
28
Roland Audenrieth
Niemcy
54
-651
29
Peter Zonta
Słowenia
52
-653
 
Martin Koch
Austria
52
-653
31
Alexander Herr
Niemcy
50
-655
32
Pekka Salminen
Finlandia
40
-665
33
Anton Kalinitschenko
Rosja
38
-667
34
Bernhard Metzler
Austria
34
-671
35
Sven Hannawald
Niemcy
33
-672
36
Dennis Stoerl
Niemcy
30
-675
37
Ryohei Nishimori
Japonia
24
-681
38
Jure Radelj
Słowenia
22
-683
39
Wojciech Skupień
Polska
20
-685
40
Nicolas Dessum
Francja
18
-687
41
Ville Kantee
Finlandia
16
-689
42
Toni Nieminen
Finlandia
15
-690
 
Emmanuel Chedal
Francja
15
-690
44
Hiroki Yamada
Japonia
14
-691
45
Jakub Janda
Czechy
12
-693
 
Kazuhiro Nakamura
Japonia
12
-693
 
Yuta Watase
Japonia
12
-693
48
Pavel Gaiduk
Kazachstan
9
-696
49
Marco Steinauer
Szwajcaria
8
-697
 
Jakub Hlava
Czechy
8
-697
51
Alan Alborn
USA
7
-698
 
Morten Aagheim
Norwegia
7
-698
53
Kazuya Yoshioka
Japonia
5
-700
 
Homare Kishimoto
Japonia
5
-700
55
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
4
-701
56
Pasi Ahonen
Finlandia
2
-703
57
Seou Choi
Korea Pd.
1
-704

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Finlandia
Finlandia
1825
 
2
Japonia
Japonia
1208
-617
3
Norwegia
Norwegia
983
-842
4
Austria
Austria
921
-904
5
Niemcy
Niemcy
879
-946
6
Słowenia
Słowenia
225
-1600
7
Rosja
Rosja
179
-1646
8
Polska
Polska
113
-1712
9
Czechy
Czechy
82
-1743
10
Szwecja
Szwecja
56
-1769
11
Francja
Francja
33
-1792
12
Szwajcaria
Szwajcaria
12
-1813
13
Kazachstan
Kazachstan
9
-1816
14
USA
USA
7
-1818
15
Korea Pd.
Korea Pd.
1
-1824


Wyniki zawodów
Zwycięzcy: Finlandia
Zwycięzca: Andreas Widhölzl (Austria)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzcy: Janne Ahonen (Finlandia) / Hideharu Miyahira (Japonia)
Zwycięzca: Matti Hautamäki (Finlandia)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
Zwycięzca: Hideharu Miyahira (Japonia)
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andre Fredheim
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich