Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Masahiko Harada
Japonia
200
 
2
Janne Ahonen
Finlandia
130
-70
 
Martin Schmitt
Niemcy
130
-70
4
Nicolas Dessum
Francja
105
-95
5
Kazuyoshi Funaki
Japonia
96
-104
6
Andreas Goldberger
Austria
74
-126
7
Sylvain Freiholz
Szwajcaria
56
-144
8
Stefan Horngacher
Austria
54
-146
9
Martin Höllwarth
Austria
53
-147
10
Sven Hannawald
Niemcy
48
-152
11
Hideharu Miyahira
Japonia
44
-156
 
Primoz Peterka
Słowenia
44
-156
13
Takanobu Okabe
Japonia
37
-163
 
Marco Steinauer
Szwajcaria
37
-163
15
Mika Laitinen
Finlandia
35
-165
16
Bruno Reuteler
Szwajcaria
32
-168
 
Roland Audenrieth
Niemcy
32
-168
18
Ronny Hornschuh
Niemcy
31
-169
19
Noriaki Kasai
Japonia
29
-171
20
Matthias Wallner
Austria
26
-174
21
Reinhard Schwarzenberger
Austria
25
-175
22
Alexander Herr
Niemcy
22
-178
23
Lasse Ottesen
Norwegia
19
-181
24
Ivan Lunardi
Włochy
13
-187
25
Jani Soininen
Finlandia
12
-188
26
Hansjörg Jäkle
Niemcy
11
-189
27
Andreas Widhölzl
Austria
9
-191
28
Masayuki Sato
Japonia
8
-192
29
Roberto Cecon
Włochy
7
-193
30
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
6
-194
31
Michael Uhrmann
Niemcy
5
-195
32
Wojciech Skupień
Polska
4
-196
33
Łukasz Kruczek
Polska
3
-197
34
Heung Chul Choi
Korea Pd.
2
-198
35
Jussi Hautamäki
Finlandia
1
-199

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Japonia
Japonia
414
 
2
Niemcy
Niemcy
279
-135
3
Austria
Austria
241
-173
4
Finlandia
Finlandia
178
-236
5
Szwajcaria
Szwajcaria
125
-289
6
Francja
Francja
105
-309
7
Słowenia
Słowenia
44
-370
8
Norwegia
Norwegia
25
-389
9
Włochy
Włochy
20
-394
10
Polska
Polska
7
-407
11
Korea Pd.
Korea Pd.
2
-412


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
Zwycięzca: Masahiko Harada (Japonia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich