Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
25.03.2018 - Planica (Słowenia) K-200
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Kamil Stoch
Polska
245.0
234.5
455.6
2
Stefan Kraft
Austria
243.0
236.0
440.1
3
Daniel Andre Tande
Norwegia
243.5
234.5
439.6
4
Robert Johansson
Norwegia
237.0
228.0
438.2
5
Andreas Stjernen
Norwegia
233.0
236.0
429.4
6
Richard Freitag
Niemcy
232.5
237.5
427.9
7
Karl Geiger
Niemcy
232.0
234.5
426.9
8
Peter Prevc
Słowenia
235.0
232.0
424.1
 
Johann Andre Forfang
Norwegia
240.5
226.0
424.1
10
Junshiro Kobayashi
Japonia
236.5
223.5
423.2
11
Anders Fannemel
Norwegia
232.5
232.5
419.8
12
Markus Eisenbichler
Niemcy
232.5
224.0
409.0
13
Stefan Hula
Polska
228.5
223.5
405.6
14
Simon Ammann
Szwajcaria
234.0
222.0
405.3
15
Ryoyu Kobayashi
Japonia
220.0
233.0
404.4
16
Andreas Wellinger
Niemcy
222.5
224.5
396.9
17
Anze Semenic
Słowenia
220.0
219.5
388.9
18
Tilen Bartol
Słowenia
222.0
214.5
386.2
19
Maciej Kot
Polska
218.0
209.0
377.7
20
Halvor Egner Granerud
Norwegia
213.5
216.5
377.2
21
Dawid Kubacki
Polska
217.0
211.5
376.3
22
Noriaki Kasai
Japonia
216.5
213.0
376.1
23
Jernej Damjan
Słowenia
214.0
214.0
370.5
24
Michael Hayboeck
Austria
214.5
208.5
368.9
25
Daniel Huber
Austria
202.5
212.0
355.6
26
Clemens Aigner
Austria
197.0
212.0
348.9
27
Piotr Żyła
Polska
208.5
205.0
347.7
28
Pius Paschke
Niemcy
202.5
201.5
338.5
29
Taku Takeuchi
Japonia
196.0
201.5
330.4
30
Stephan Leyhe
Niemcy
203.0
192.5
330.1
31
Manuel Fettner
Austria
191.0
 
155.3

« Puchar ¦wiata 2017/2018 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2017/2018

Puchar ¦wiata 2017/2018

Kalendarium
Martin Mesik
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Zelencik (1979)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich