odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 16:00
Oberstdorf HS-235
(M¦ loty, ind.)
30.12.2017 - Oberstdorf (Niemcy) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wygrani
 
zawodnik
kraj
odl. 1
punkty
1
Stefan Kraft
Austria
132.0
135.5
2
Richard Freitag
Niemcy
128.5
135.2
3
Dawid Kubacki
Polska
126.5
131.2
4
Anders Fannemel
Norwegia
129.0
131.1
 
Kamil Stoch
Polska
126.0
131.1
6
Markus Eisenbichler
Niemcy
128.5
131.0
7
Stefan Hula
Polska
123.0
129.5
8
Ryoyu Kobayashi
Japonia
121.5
128.0
9
Piotr Żyła
Polska
127.5
127.7
10
Gregor Schlierenzauer
Austria
116.5
125.1
11
Junshiro Kobayashi
Japonia
126.5
122.8
12
Ziga Jelar
Słowenia
123.0
122.0
13
Simon Ammann
Szwajcaria
120.0
121.5
14
Robert Johansson
Norwegia
115.0
121.1
15
Jernej Damjan
Słowenia
120.5
120.8
16
Andreas Wellinger
Niemcy
115.0
120.0
17
Constantin Schmid
Niemcy
114.5
119.7
18
Maciej Kot
Polska
120.0
118.5
19
Karl Geiger
Niemcy
113.0
117.2
20
Tilen Bartol
Słowenia
116.5
116.5
21
Halvor Egner Granerud
Norwegia
118.0
114.1
22
Daniel Andre Tande
Norwegia
116.5
111.6
23
Stephan Leyhe
Niemcy
109.5
107.2
24
Timi Zajc
Słowenia
115.5
105.4
25
Michael Hayboeck
Austria
107.5
102.1
Przegrani
 
zawodnik
kraj
odl. 1
punkty
1
Taku Takeuchi
Japonia
123.5
120.2
2
Jonathan Learoyd
Francja
125.5
119.1
3
Roman Koudelka
Czechy
120.5
118.2
4
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
115.0
116.4
5
Johann Andre Forfang
Norwegia
114.5
115.5
6
Andreas Stjernen
Norwegia
113.0
110.4
7
Cestmir Kozisek
Czechy
114.0
104.0
8
Andreas Wank
Niemcy
109.5
103.1
9
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
112.0
102.8
10
Pius Paschke
Niemcy
113.0
100.0
11
Clemens Aigner
Austria
107.0
99.3
12
Alex Insam
Włochy
107.0
98.6
13
David Siegel
Niemcy
105.5
98.4
14
Manuel Fettner
Austria
107.0
94.8
15
Antti Aalto
Finlandia
106.0
93.6
16
Peter Prevc
Słowenia
100.5
87.6
17
Anze Semenic
Słowenia
98.0
83.5
18
Killian Peier
Szwajcaria
97.0
81.3
19
Evgeniy Klimov
Rosja
104.0
77.5
20
Vincent Descombes Sevoie
Francja
95.5
70.7
21
Noriaki Kasai
Japonia
96.5
69.4
22
Vojtech Stursa
Czechy
88.5
67.0
23
Martin Hamann
Niemcy
DSQ
DSQ
24
Eetu Nousiainen
Finlandia
102.0
DSQ
25
Daniel Huber
Austria
118.0
DSQ

« Puchar ¦wiata 2017/2018 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2017/2018

Puchar ¦wiata 2017/2018

Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2018 (pi±tek)
07:30
P¦k Zao
08:30
CoC Erzurum
09:00
P¦k Zao
14:30
M¦ loty Oberstdorf
16:00
M¦ loty Oberstdorf
konkurs ind.
19:30
FIS Cup Planica
odprawa techniczna
19:30
CoC-K Planica
odprawa techniczna
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich