Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 15:00
Erzurum HS-140
(CoC)
10.12.2017 - Titisee-Neustadt (Niemcy) K-125

Wyniki po I serii
 
zawodnik
kraj
odl. 1
punkty
1
Richard Freitag
Niemcy
145.0
128.4
2
Andreas Wellinger
Niemcy
139.5
126.0
3
Daniel Andre Tande
Norwegia
135.5
122.5
4
Junshiro Kobayashi
Japonia
137.5
120.9
5
Robert Johansson
Norwegia
130.5
119.1
6
Kamil Stoch
Polska
130.5
114.5
7
Johann Andre Forfang
Norwegia
130.0
113.5
8
Constantin Schmid
Niemcy
133.0
113.0
9
Jernej Damjan
Słowenia
129.5
112.8
10
Noriaki Kasai
Japonia
130.0
112.6
11
Dawid Kubacki
Polska
127.5
109.9
12
Stefan Kraft
Austria
126.0
108.6
13
Stefan Hula
Polska
124.0
107.1
14
Karl Geiger
Niemcy
119.5
106.0
15
Peter Prevc
Słowenia
129.0
104.4
16
Stephan Leyhe
Niemcy
121.5
103.6
17
Manuel Fettner
Austria
127.0
103.2
18
Anze Semenic
Słowenia
124.5
102.1
19
Piotr Żyła
Polska
128.0
101.6
20
Markus Eisenbichler
Niemcy
126.5
99.0
21
Denis Kornilov
Rosja
123.0
98.7
22
Gregor Schlierenzauer
Austria
118.0
97.4
23
Taku Takeuchi
Japonia
111.5
94.4
24
Pius Paschke
Niemcy
115.0
92.9
25
Eetu Nousiainen
Finlandia
119.0
92.7
26
Simon Ammann
Szwajcaria
111.5
89.8
27
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
125.5
89.4
28
Daniel Huber
Austria
112.5
86.4
29
Andreas Stjernen
Norwegia
114.0
83.9
30
Jakub Wolny
Polska
109.5
83.3
31
Sebastian Colloredo
Włochy
107.5
79.0
32
Maciej Kot
Polska
118.5
78.7
 
Vincent Descombes Sevoie
Francja
105.0
78.7
34
Vojtech Stursa
Czechy
103.5
75.5
35
Andreas Alamommo
Finlandia
102.5
75.0
36
Tilen Bartol
Słowenia
109.0
73.5
37
Halvor Egner Granerud
Norwegia
104.0
72.9
38
Davide Bresadola
Włochy
106.5
72.4
39
Manuel Poppinger
Austria
104.5
72.1
40
Clemens Aigner
Austria
107.0
71.0
41
Alex Insam
Włochy
103.5
69.7
42
Antti Aalto
Finlandia
105.5
69.1
43
Kento Sakuyama
Japonia
104.5
65.1
44
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
104.0
64.4
45
Janne Ahonen
Finlandia
98.0
63.9
46
Lukas Hlava
Czechy
103.5
60.7
47
Roman Koudelka
Czechy
95.0
54.8
48
Anders Fannemel
Norwegia
94.5
51.3
49
Ryoyu Kobayashi
Japonia
91.5
43.6
50
Artti Aigro
Estonia
84.5
40.1

« Puchar ¦wiata 2017/2018 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2017/2018

Puchar ¦wiata 2017/2018

Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
07:45
CoC Erzurum
08:00
P¦k Zao
08:30
CoC-K Planica
09:00
P¦k Zao
09:00
CoC Erzurum
09:15
CoC-K Planica
10:00
CoC-K Planica
12:30
FIS Cup Planica
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Planica
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
34%
Daniel Andre Tande
25%
Andreas Stjernen
10%
Noriaki Kasai
4%
inny skoczek
4%
Stefan Kraft
4%
Anders Fannemel
3%
Richard Freitag
3%
Robert Johansson
3%
Johann Andre Forfang
2%
Andreas Wellinger
2%
Peter Prevc
2%
Domen Prevc
1%
Tile Bartol
1%
Anze Semenic
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich