Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
4
5
6
11
12
13
14
18
19
20
21
22
23
24
25
29
31
grudzień 2017
Najbliższe zawody
26.12.2017, godz. 14:00
Wisła HS-134
(MP)
24.03.2013 - Planica (Słowenia) K-185
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Jurij Tepes
Słowenia
217.0
214.0
425.5
2
Rune Velta
Norwegia
207.5
217.5
423.7
3
Peter Prevc
Słowenia
218.0
212.5
422.5
4
Noriaki Kasai
Japonia
207.0
217.5
417.8
5
Piotr Żyła
Polska
201.5
216.0
409.6
6
Robert Kranjec
Słowenia
206.5
209.5
406.5
 
Denis Kornilov
Rosja
204.5
213.5
406.5
8
Kamil Stoch
Polska
205.5
207.0
406.1
9
Severin Freund
Niemcy
206.5
205.5
404.9
10
Michael Neumayer
Niemcy
209.0
204.5
401.8
11
Gregor Schlierenzauer
Austria
198.5
210.0
400.7
12
Jan Matura
Czechy
199.0
202.5
397.2
13
Andreas Stjernen
Norwegia
210.5
199.0
397.0
14
Wolfgang Loitzl
Austria
207.5
194.5
393.5
15
Martin Koch
Austria
198.5
202.0
388.1
16
Anders Bardal
Norwegia
196.0
196.5
378.4
17
Daiki Ito
Japonia
188.0
199.0
370.9
18
Maciej Kot
Polska
191.0
194.0
370.4
19
Lukas Hlava
Czechy
197.0
186.5
367.8
20
Richard Freitag
Niemcy
202.5
183.5
366.7
21
Dawid Kubacki
Polska
189.0
190.5
363.5
22
Stefan Kraft
Austria
182.0
197.5
363.3
23
Manuel Fettner
Austria
193.0
184.5
356.6
24
Andraz Pograjc
Słowenia
186.0
185.5
350.8
25
Tom Hilde
Norwegia
184.0
186.0
346.2
26
Sebastian Colloredo
Włochy
178.5
176.0
336.3
27
Anders Fannemel
Norwegia
159.5
197.5
332.8
28
Taku Takeuchi
Japonia
182.5
171.5
330.0
29
Michael Hayboeck
Austria
183.5
171.5
328.7
30
Andreas Wank
Niemcy
190.5
175.5
326.4
31
Andreas Wellinger
Niemcy
DNS
 
DNS

« Puchar ¦wiata 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2012/2013

Puchar ¦wiata 2012/2013

Kalendarium
Boy van Baarle
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
26 grudnia 2017 (wtorek)
10:30
MP Wisła
odprawa techniczna
11:45
MP Wisła
oficjalny trening
12:45
MP Wisła
kwalifikacje
14:00
MP Wisła
konkurs indywidualny
27 grudnia 2017 (¶roda)
10:30
CoC Engelberg
odprawa techniczna
14:30
CoC Engelberg
oficjalny trening
15:30
CoC Engelberg
seria próbna
17:00
CoC Engelberg
konkurs ind.
28 grudnia 2017 (czwartek)
12:00
CoC Engelberg
seria próbna
13:00
CoC Engelberg
konkurs ind.
17:30
TCS Oberstdorf
odprawa techniczna
18:00
TCS Ga-Pa
odprawa techniczna
29 grudnia 2017 (pi±tek)
14:30
TCS Oberstdorf
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Który z Polaków będzie najlepszy zim±?
Kamil Stoch
Maciej Kot
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Hula
Klemens Murańka
Jakub Wolny
Jan Ziobro
Aleksander Zniszczoł
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich