ruszył nowy sezon TYPERA - doł±cz do zabawy, typuj wyniki i wygrywaj nagrody »
Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
24
25
26
29
30
31
grudzień 2014
Najbliższe zawody
21.12.2014, godz. 10:30
(FIS Cup)
24.03.2013 - Planica (Słowenia) K-185
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Jurij Tepes
Słowenia
217.0
214.0
425.5
2
Rune Velta
Norwegia
207.5
217.5
423.7
3
Peter Prevc
Słowenia
218.0
212.5
422.5
4
Noriaki Kasai
Japonia
207.0
217.5
417.8
5
Piotr Żyła
Polska
201.5
216.0
409.6
6
Robert Kranjec
Słowenia
206.5
209.5
406.5
 
Denis Kornilov
Rosja
204.5
213.5
406.5
8
Kamil Stoch
Polska
205.5
207.0
406.1
9
Severin Freund
Niemcy
206.5
205.5
404.9
10
Michael Neumayer
Niemcy
209.0
204.5
401.8
11
Gregor Schlierenzauer
Austria
198.5
210.0
400.7
12
Jan Matura
Czechy
199.0
202.5
397.2
13
Andreas Stjernen
Norwegia
210.5
199.0
397.0
14
Wolfgang Loitzl
Austria
207.5
194.5
393.5
15
Martin Koch
Austria
198.5
202.0
388.1
16
Anders Bardal
Norwegia
196.0
196.5
378.4
17
Daiki Ito
Japonia
188.0
199.0
370.9
18
Maciej Kot
Polska
191.0
194.0
370.4
19
Lukas Hlava
Czechy
197.0
186.5
367.8
20
Richard Freitag
Niemcy
202.5
183.5
366.7
21
Dawid Kubacki
Polska
189.0
190.5
363.5
22
Stefan Kraft
Austria
182.0
197.5
363.3
23
Manuel Fettner
Austria
193.0
184.5
356.6
24
Andraz Pograjc
Słowenia
186.0
185.5
350.8
25
Tom Hilde
Norwegia
184.0
186.0
346.2
26
Sebastian Colloredo
Włochy
178.5
176.0
336.3
27
Anders Fannemel
Norwegia
159.5
197.5
332.8
28
Taku Takeuchi
Japonia
182.5
171.5
330.0
29
Michael Hayboeck
Austria
183.5
171.5
328.7
30
Andreas Wank
Niemcy
190.5
175.5
326.4
31
Andreas Wellinger
Niemcy
DNS
 
DNS

« Puchar ¦wiata 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2012/2013

Puchar ¦wiata 2012/2013

Kalendarium
Hideharu Miyahira
Najbliższe zawody
21 grudnia 2014 (niedziela)
09:00
FIS Cup Strbske Pleso
seria próbna
10:30
FIS Cup Strbske Pleso
konkurs indywidualny
12:45
P¦ Engelberg
kwalifikacje
14:15
P¦ Engelberg
konkurs indywidualny
23 grudnia 2014 (wtorek)
10:00
MP Wisła
oficjalny trening
14:00
MP Wisła
kwalifikacje
15:15
MP Wisła
konkurs indywidualny
26 grudnia 2014 (pi±tek)
18:00
TCS Oberstdorf
odprawa techniczna
27 grudnia 2014 (sobota)
09:00
CoC Engelberg
odprawa techniczna
12:00
CoC Engelberg
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskichBlaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Który skoczek wygra TCS 2014/15?
Anders Fannemel
Anders Bardal
Rune Velta
Phillip Sjoeen
Daniel Andre Forfang
Severin Freund
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Michael Hayboeck
Stefan Kraft
Gregor Schlierenzauer
Thomas Diethart
Jernej Damjan
Peter Prevc
Noriaki Kasai
Daiki Ito
Roman Koudelka
Simon Ammann
Piotr Żyła
Kamil Stoch
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2014 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na FacebookuObserwuj Skokinarciarskie.pl na TwitterzeRSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich