Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
09.12.2012 - Soczi (Rosja) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Andreas Kofler
Austria
101.5
102.5
271.3
2
Richard Freitag
Niemcy
100.0
102.5
261.7
3
Andreas Wellinger
Niemcy
100.5
103.0
261.6
4
Anders Bardal
Norwegia
102.0
104.0
261.2
5
Severin Freund
Niemcy
100.0
103.0
259.5
6
Karl Geiger
Niemcy
101.0
101.5
257.4
7
Anders Jacobsen
Norwegia
99.5
100.5
256.6
8
Simon Ammann
Szwajcaria
100.5
100.5
256.1
9
Reruhi Shimizu
Japonia
101.5
100.5
255.7
10
Andreas Wank
Niemcy
100.0
100.5
255.1
11
Jaka Hvala
Słowenia
100.5
99.5
253.0
12
Taku Takeuchi
Japonia
99.5
99.0
251.9
13
Wolfgang Loitzl
Austria
99.5
96.5
249.0
14
Lukas Hlava
Czechy
101.5
98.0
248.4
15
Thomas Morgenstern
Austria
96.5
97.5
248.2
16
Rune Velta
Norwegia
98.5
98.5
246.7
17
Dawid Kubacki
Polska
97.5
97.5
245.9
18
Martin Koch
Austria
98.0
99.5
244.6
19
Anders Fannemel
Norwegia
96.5
98.0
244.2
 
Tom Hilde
Norwegia
98.5
96.5
244.2
 
Denis Kornilov
Rosja
98.5
96.5
244.2
22
Michael Neumayer
Niemcy
98.0
98.0
243.0
 
Maciej Kot
Polska
97.0
96.5
243.0
24
Matjaz Pungertar
Słowenia
98.5
98.0
242.8
25
Gregor Schlierenzauer
Austria
96.5
98.0
242.0
26
Michael Hayboeck
Austria
98.0
95.5
241.9
 
Danny Queck
Niemcy
97.5
96.5
241.9
28
Yuta Watase
Japonia
98.0
97.0
241.5
29
Vladimir Zografski
Bułgaria
98.0
94.0
236.0
30
Noriaki Kasai
Japonia
98.5
92.0
233.2
31
Andreas Stjernen
Norwegia
96.0
 
118.4
32
Dimitry Vassiliev
Rosja
100.5
 
118.3
33
Ville Larinto
Finlandia
95.5
 
117.8
34
Lauri Asikainen
Finlandia
97.0
 
117.6
35
Manuel Fettner
Austria
96.5
 
116.7
36
Ilja Rosliakov
Rosja
94.5
 
115.9
37
Kento Sakuyama
Japonia
95.0
 
115.6
38
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
95.5
 
115.5
39
Kenshiro Ito
Japonia
94.5
 
115.1
40
Bartłomiej Kłusek
Polska
95.0
 
115.0
41
Anton Kalinitschenko
Rosja
94.5
 
114.6
42
Jernej Damjan
Słowenia
94.5
 
113.9
43
Jan Matura
Czechy
93.5
 
113.3
44
Roman Koudelka
Czechy
94.5
 
112.2
45
Dimitry Ipatov
Rosja
93.0
 
110.6
46
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
93.0
 
110.2
47
Kaarel Nurmsalu
Estonia
93.5
 
109.5
48
Borek Sedlak
Czechy
92.5
 
108.7
49
Jakub Janda
Czechy
91.0
 
106.6
50
Mika Kulmala
Finlandia
91.0
 
105.8

« Puchar ¦wiata 2012/2013 - wszystkie konkursy »
Puchar ¦wiata 2012/2013

Puchar ¦wiata 2012/2013

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich