Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
28.12.2017 - Engelberg (Szwajcaria) K-125
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Ulrich Wohlgenannt
Austria
132.5
135.5
276.3
2
Tomasz Pilch
Polska
129.5
137.5
269.1
3
Marius Lindvik
Norwegia
137.5
127.5
268.9
4
Joachim Hauer
Norwegia
136.0
127.5
264.4
 
Florian Altenburger
Austria
130.5
141.5
264.4
6
Jonathan Learoyd
Francja
132.0
131.5
263.1
7
Killian Peier
Szwajcaria
132.0
129.5
262.5
8
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
134.0
125.0
261.7
9
Yuken Iwasa
Japonia
132.0
127.5
261.0
10
Philipp Aschenwald
Austria
131.0
132.5
260.3
11
Bor Pavlovcic
Słowenia
129.5
126.0
259.1
12
Clemens Leitner
Austria
136.0
121.0
257.7
13
Nejc Dezman
Słowenia
135.0
126.5
256.0
14
Andreas Alamommo
Finlandia
135.0
133.5
255.9
15
Vladimir Zografski
Bułgaria
133.5
127.5
252.7
16
Markus Schiffner
Austria
131.0
128.5
252.5
17
Miran Zupancic
Słowenia
133.5
116.0
252.4
18
Michael Glasder
USA
125.0
136.0
251.4
19
Aleksander Zniszczoł
Polska
131.0
129.5
250.4
20
Przemysław Kantyka
Polska
124.5
133.5
248.2
21
Viktor Polasek
Czechy
131.5
128.0
246.8
22
Gabriel Karlen
Szwajcaria
128.0
125.5
246.2
23
Seou Choi
Korea Pd.
133.5
128.5
245.8
24
Tomaz Naglic
Słowenia
131.5
117.5
243.2
25
Andreas Schuler
Szwajcaria
124.0
132.5
242.2
26
Tom Hilde
Norwegia
128.5
127.0
239.8
27
Elias Tollinger
Austria
122.5
129.0
239.2
28
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
127.0
128.0
238.7
29
Tim Fuchs
Niemcy
121.5
115.5
227.8
30
Lukas Hlava
Czechy
125.5
116.5
219.6
31
Mikhail Maksimochkin
Rosja
123.0
 
120.9
32
Aljaz Osterc
Słowenia
125.0
 
120.6
33
Anze Lanisek
Słowenia
129.5
 
120.2
34
Klemens Murańka
Polska
125.0
 
120.1
35
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
123.5
 
118.1
36
Luca Egloff
Szwajcaria
124.5
 
117.1
37
Paweł W±sek
Polska
122.5
 
116.7
38
Ren Nikaido
Japonia
121.0
 
116.2
39
Andraz Pograjc
Słowenia
121.5
 
116.0
40
Pascal Kaelin
Szwajcaria
122.5
 
115.1
41
Paul Winter
Niemcy
124.5
 
114.4
42
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
124.0
 
113.8
43
Tomas Vancura
Czechy
127.5
 
113.0
44
Fabian Seidl
Niemcy
123.0
 
112.8
45
Riki Kurita
Japonia
123.5
 
112.6
46
Juho Ojala
Finlandia
124.5
 
112.5
47
Niko Kytoesaho
Finlandia
120.5
 
111.8
48
Thomas Roch Dupland
Francja
125.0
 
110.1
49
Sondre Ringen
Norwegia
118.5
 
109.9
 
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
118.5
 
109.9
51
Heung Chul Choi
Korea Pd.
119.5
 
108.2
52
Paul Brasme
Francja
119.0
 
107.4
53
Marinus Kraus
Niemcy
113.5
 
106.1
54
Maksim Sergeev
Rosja
118.0
 
105.1
55
Federico Cecon
Włochy
113.0
 
103.2
56
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
118.5
 
100.1
57
Eduard Torok
Rumunia
115.5
 
96.4
58
Joshua Maurer
Kanada
113.5
 
96.1
59
Dominik Peter
Szwajcaria
117.5
 
95.9
60
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
114.5
 
95.3
61
Mika Schwann
Austria
116.0
 
90.5
62
Matthew Soukup
Kanada
106.0
 
88.2
63
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
110.0
 
87.8
64
Daniele Varesco
Włochy
115.0
 
82.4
65
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
104.5
 
82.2
66
Olan Lacroix
Szwajcaria
106.5
 
78.4
67
Zeno di Lenardo
Włochy
111.5
 
77.9
68
Nigel Lauchlan
Kanada
104.5
 
76.3
69
Aleksandr Bazhenov
Rosja
111.5
 
DSQ
70
Jonathan Siegel
Niemcy
132.5
 
DSQ
71
Cedrik Weigel
Niemcy
116.5
 
DSQ
72
Filip Sakala
Czechy
110.0
 
DSQ

« Puchar Kontynentalny 2017/2018 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2017/2018

Puchar Kontynentalny 2017/2018

Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich