Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
17.12.2017 - Ruka (Finlandia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Jurij Tepes
Słowenia
135.0
135.5
269.1
2
Ziga Jelar
Słowenia
133.5
138.0
267.9
3
Joachim Hauer
Norwegia
129.5
142.0
258.6
4
Markus Schiffner
Austria
132.5
132.5
257.0
5
Cestmir Kozisek
Czechy
129.0
140.5
253.6
6
Florian Altenburger
Austria
131.5
134.5
253.0
7
Tomasz Pilch
Polska
124.0
143.0
252.1
8
Nejc Dezman
Słowenia
132.0
130.5
246.0
9
Thomas Lackner
Austria
133.0
130.5
245.5
10
Andraz Pograjc
Słowenia
131.5
131.0
240.0
11
Ilmir Hazetdinov
Rosja
129.5
129.5
239.9
12
Jarkko Määttä
Finlandia
127.5
128.0
237.2
13
Stefan Huber
Austria
131.0
141.0
237.1
14
Philipp Aschenwald
Austria
123.5
136.5
236.6
15
Andreas Wank
Niemcy
125.0
132.5
236.3
16
Tomaz Naglic
Słowenia
133.0
128.0
231.4
17
Bor Pavlovcic
Słowenia
119.5
137.5
229.6
18
Paweł W±sek
Polska
136.5
124.5
225.3
19
Tom Hilde
Norwegia
124.0
123.5
224.1
20
Viktor Polasek
Czechy
121.5
128.5
223.6
21
Elias Tollinger
Austria
117.0
127.0
218.0
22
Moritz Baer
Niemcy
127.0
123.5
215.5
23
Juho Ojala
Finlandia
128.5
129.0
215.0
24
Artti Aigro
Estonia
131.0
121.5
210.7
25
Markus Rupitsch
Austria
128.5
124.0
205.8
26
Felix Hoffmann
Niemcy
125.5
114.0
199.4
27
Lukas Hlava
Czechy
120.0
120.5
197.4
28
Lauri Asikainen
Finlandia
129.5
117.5
189.6
29
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
138.5
DSQ
132.1
30
Marius Lindvik
Norwegia
124.0
DNS
119.6
31
David Siegel
Niemcy
118.5
 
105.2
32
Niko Kytoesaho
Finlandia
114.0
 
102.0
33
Filip Sakala
Czechy
118.5
 
101.5
34
Kalle Heikkinen
Finlandia
121.5
 
101.0
35
Aleksandr Bazhenov
Rosja
124.5
 
100.5
36
Fabian Seidl
Niemcy
115.5
 
100.1
37
Miran Zupancic
Słowenia
116.0
 
100.0
38
Casey Larson
USA
121.0
 
98.2
39
Aleksander Zniszczoł
Polska
115.0
 
96.2
40
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
121.0
 
95.1
41
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
115.0
 
95.0
42
Kevin Maltsev
Estonia
120.0
 
94.5
43
Bartosz Czyż
Polska
116.0
 
89.2
44
Niko Loeytaeinen
Finlandia
115.0
 
86.5
45
Janne Korhonen
Finlandia
116.5
 
86.1
46
Dominik Maylaender
Niemcy
113.5
 
83.5
47
Elias Vaenskae
Finlandia
114.0
 
83.0
48
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
113.0
 
81.4
49
Joshua Maurer
Kanada
112.0
 
79.2
50
Martin Hamann
Niemcy
103.0
 
78.0
51
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
102.5
 
63.8
52
Taavi Pappel
Estonia
104.5
 
62.1
53
Jonne Veteläinen
Finlandia
101.0
 
61.1
54
AJ Brown
USA
100.5
 
55.5
55
Nigel Lauchlan
Kanada
101.0
 
55.2
56
Ayberk Demir
Turcja
94.0
 
46.3
57
Eduard Torok
Rumunia
89.0
 
37.5
58
Nicholas Mattoon
USA
81.0
 
11.7

« Puchar Kontynentalny 2017/2018 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2017/2018

Puchar Kontynentalny 2017/2018

Kalendarium
Andrzej Zapotoczny
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich