Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
październik 2014
Najbliższe zawody
04.10.2014, godz. 14:15
(LGP)
20.12.2013 - Lahti (Finlandia) K-116
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Michael Hayboeck
Austria
128.5
125.0
274.4
2
Jernej Damjan
Słowenia
127.0
131.0
271.3
3
Nejc Dezman
Słowenia
125.0
124.5
265.5
4
Anze Lanisek
Słowenia
124.5
123.5
260.4
5
Manuel Fettner
Austria
125.0
124.0
259.8
6
Anssi Koivuranta
Finlandia
124.0
124.0
258.2
7
Florian Altenburger
Austria
124.0
119.0
258.1
8
Robert Hrgota
Słowenia
126.5
121.5
254.5
9
Daniel Wenig
Niemcy
124.0
122.5
252.7
10
Martin Schmitt
Niemcy
124.5
116.5
252.2
11
Anze Semenic
Słowenia
125.0
119.5
251.9
12
Sami Heiskanen
Finlandia
121.5
122.5
251.8
13
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
127.0
120.0
249.7
14
Kalle Keituri
Finlandia
121.0
121.5
249.5
15
Danny Queck
Niemcy
122.5
124.0
245.2
16
Jarkko Määttä
Finlandia
117.0
123.0
245.0
17
Manuel Poppinger
Austria
123.0
118.5
241.7
18
Cene Prevc
Słowenia
124.0
117.0
240.7
19
Hans Petter Bergquist
Norwegia
118.0
118.5
239.8
20
Jan Maylaender
Niemcy
118.0
121.5
239.0
21
Ziga Mandl
Słowenia
119.5
118.0
238.8
22
Stephan Leyhe
Niemcy
118.0
115.5
237.3
23
Stefan Hula
Polska
123.5
114.5
236.6
24
Peter Frenette
USA
116.0
119.5
234.8
25
Christoph Stauder
Austria
123.5
114.5
232.3
26
Maximilian Mechler
Niemcy
122.5
115.5
231.6
27
Phillip Sjoeen
Norwegia
121.0
115.5
228.2
28
Gabriel Karlen
Szwajcaria
116.0
115.0
228.0
29
Markus Schiffner
Austria
118.0
119.0
227.8
30
Ville Larinto
Finlandia
119.5
107.0
213.4
31
Johann Andre Forfang
Norwegia
118.5
 
115.2
32
Andraz Pograjc
Słowenia
117.5
 
114.2
33
Simon Greiderer
Austria
119.0
 
114.1
34
Sebastian Klinga
Finlandia
117.5
 
114.0
35
Krzysztof Miętus
Polska
113.0
 
113.9
36
Krzysztof Leja
Polska
113.0
 
113.8
37
Janne Happonen
Finlandia
115.0
 
112.9
38
Anders Johnson
USA
113.5
 
112.5
39
Markus Eisenbichler
Niemcy
117.0
 
112.4
40
Jakub Wolny
Polska
115.0
 
112.1
41
Adam Ruda
Polska
114.0
 
112.0
42
Miika Ylipulli
Finlandia
114.5
 
111.4
43
Mika Kulmala
Finlandia
115.0
 
110.7
44
Seou Choi
Korea Pd.
110.5
 
109.3
 
Matthew Rowley
Kanada
113.5
 
109.3
46
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
112.0
 
108.5
47
Federico Cecon
Włochy
114.0
 
107.8
48
Andrea Morassi
Włochy
114.5
 
106.2
49
Chris Lamb
USA
111.0
 
105.1
50
Heung-Chul Choi
Korea Pd.
111.0
 
104.4
51
Samet Karta
Turcja
114.0
 
104.1
52
Dusty Korek
Kanada
110.0
 
103.6
53
Anton Kalinitschenko
Rosja
114.5
 
102.6
54
Martti Nomme
Estonia
109.5
 
102.5
55
Grzegorz Miętus
Polska
111.5
 
102.0
56
Eduard Torok
Rumunia
110.0
 
101.1
57
Przemysław Kantyka
Polska
108.0
 
100.7
58
Trevor Morrice
Kanada
109.0
 
99.1
59
Nicolas Mayer
Francja
110.0
 
98.7
60
Daniele Varesco
Włochy
109.5
 
98.3
 
Kevin Horlacher
Niemcy
109.5
 
98.3
62
Frans Taehkaevuori
Finlandia
106.0
 
97.7
63
Siim-Tanel Sammelselg
Estonia
106.5
 
97.6
64
Ulrich Wohlgenannt
Austria
106.5
 
96.8
65
Alexandre Mabboux
Francja
107.5
 
96.6
66
Robert Valentin Tatu
Rumunia
106.5
 
96.5
67
Ruben de Wit
Holandia
101.0
 
84.5
68
Ole Mathis Nedrejord
Norwegia
102.0
 
81.1
69
Oldrik van der Aalst
Holandia
95.0
 
73.9
70
William Rhoads
USA
95.5
 
70.9
71
Lars Antonissen
Holandia
95.0
 
68.3
72
Georgiy Chervyakov
Rosja
87.0
 
56.5
73
Tomas Zmoray
Słowacja
DNS
 
DNS
74
Remus Tudor
Rumunia
DSQ
 
DSQ
75
Vladislav Boyarintsev
Rosja
DSQ
 
DSQ
76
Aapo Lehtinen
Finlandia
DSQ
 
DSQ
77
Elias Vaenskae
Finlandia
DSQ
 
DSQ

« Puchar Kontynentalny 2013/2014 - wszystkie konkursy »
Puchar Kontynentalny 2013/2014

Puchar Kontynentalny 2013/2014

Kalendarium
Ole Marius Ingvaldsen
Najbliższe zawody
3 października 2014 (piątek)
14:00
LGP Klingenthal
odprawa techniczna
16:00
LGP Klingenthal
oficjalny trening
18:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje
4 października 2014 (sobota)
13:00
LGP Klingenthal
seria próbna
14:15
LGP Klingenthal
konkurs indywidualny
10 października 2014 (piątek)
14:00
MP Szczyrk
wolny trening
18:00
MP Szczyrk
odprawa techniczna
11 października 2014 (sobota)
09:00
MP Szczyrk
skoki do KN
10:30
MP Szczyrk
konkurs kobiet
12:30
MP Szczyrk
bieg do KN
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
Olimpijska przygoda - Martyna Szydłowska bloguje z Soczikrzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskichBlaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z określonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Którzy polscy skoczkowie powinni startować w PŚ 2014/15? (wybierz 6)
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Piotr Żyła
Jan Ziobro
Krzysztof Biegun
Bartłomiej Kłusek
Jakub Wolny
Klemens Murańka
Aleksander Zniszczoł
Andrzej Zapotoczny
Andrzej Stękała
Stefan Hula
Krzysztof Leja
Krzysztof Miętus
Grzegorz Miętus
Przemysław Kantyka
Jakub Kot
Łukasz Podżorski
Adam Ruda
Łukasz Rutkowski
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2014 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na FacebookuObserwuj Skokinarciarskie.pl na TwitterzeRSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich