Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
14.03.2010 - Oslo (Norwegia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Simon Ammann
Szwajcaria
135.5
124.5
267.7
2
Adam Małysz
Polska
128.5
136.5
258.7
3
Andreas Kofler
Austria
139.5
116.0
251.5
4
David Zauner
Austria
134.0
126.0
251.4
5
Thomas Morgenstern
Austria
130.0
118.5
246.8
6
Martin Koch
Austria
134.0
123.5
245.1
7
Bjoern Einar Romoeren
Norwegia
137.0
121.5
244.2
8
Antonin Hajek
Czechy
125.5
133.5
242.1
9
Wolfgang Loitzl
Austria
124.0
128.5
241.2
10
Manuel Fettner
Austria
126.0
137.0
240.6
11
Anders Bardal
Norwegia
130.5
131.5
240.5
12
Gregor Schlierenzauer
Austria
125.5
119.5
237.1
13
Jakub Janda
Czechy
122.0
133.5
236.0
14
Peter Prevc
Słowenia
127.5
129.5
233.9
15
Anders Jacobsen
Norwegia
130.5
116.5
233.0
16
Kalle Keituri
Finlandia
132.5
117.5
226.9
17
Robert Kranjec
Słowenia
135.0
112.0
226.8
18
Tom Hilde
Norwegia
119.5
126.0
224.4
19
Noriaki Kasai
Japonia
122.5
126.5
224.0
20
Harri Olli
Finlandia
128.5
117.5
222.2
21
Emmanuel Chedal
Francja
123.0
125.5
221.4
22
Kamil Stoch
Polska
123.0
122.0
216.4
23
Daiki Ito
Japonia
124.0
119.5
214.9
24
Jernej Damjan
Słowenia
128.5
110.0
211.0
25
Matti Hautamäki
Finlandia
121.5
116.5
202.9
26
Stefan Hula
Polska
123.5
117.5
200.9
27
Sebastian Colloredo
Włochy
129.5
110.0
200.3
28
Łukasz Rutkowski
Polska
128.0
105.0
191.6
29
Atle Pedersen Roensen
Norwegia
122.0
108.5
188.5
30
Andreas Stjernen
Norwegia
126.5
105.0
175.7
31
Pavel Karelin
Rosja
123.5
 
105.0
32
Lukas Hlava
Czechy
119.5
 
103.4
33
Fumihisa Yumoto
Japonia
122.5
 
103.0
34
David Lazzaroni
Francja
120.0
 
102.4
35
Mitja Meznar
Słowenia
118.5
 
101.8
36
Tomas Zmoray
Słowacja
117.0
 
100.8
37
Janne Happonen
Finlandia
117.5
 
99.6
38
Jan Matura
Czechy
115.5
 
99.3
39
Olli Muotka
Finlandia
119.5
 
98.1
40
Martin Schmitt
Niemcy
116.0
 
98.0
41
Michael Uhrmann
Niemcy
112.5
 
95.3
42
Johan Remen Evensen
Norwegia
114.0
 
94.8
43
Rune Velta
Norwegia
116.0
 
93.1
44
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
115.0
 
91.8
45
Denis Kornilov
Rosja
110.0
 
81.3
46
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
110.0
 
80.3
47
Michael Neumayer
Niemcy
107.0
 
79.7
48
Taku Takeuchi
Japonia
103.0
 
72.9
49
Nikolay Karpenko
Kazachstan
108.0
 
72.5
50
Andreas Wank
Niemcy
104.0
 
70.5

« Turniej Skandynawski 2010 - wszystkie konkursy »
Turniej Skandynawski 2010

Turniej Skandynawski 2010

Kalendarium
Anders Johnson
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich