Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
kwiecień 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
09.03.2010 - Kuopio (Finlandia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Simon Ammann
Szwajcaria
128.5
126.0
251.0
2
Adam Małysz
Polska
123.0
123.5
234.1
3
Anders Jacobsen
Norwegia
121.0
126.5
233.9
4
Andreas Kofler
Austria
120.0
117.5
219.6
5
Thomas Morgenstern
Austria
119.0
120.0
219.4
6
David Zauner
Austria
118.0
114.5
217.0
7
Emmanuel Chedal
Francja
118.5
115.5
207.7
8
Robert Kranjec
Słowenia
118.0
115.5
204.5
9
Wolfgang Loitzl
Austria
109.5
117.5
200.3
10
Matti Hautamäki
Finlandia
112.5
114.5
196.6
11
Gregor Schlierenzauer
Austria
116.0
113.0
195.6
12
Kalle Keituri
Finlandia
113.5
113.0
194.1
13
Vincent Descombes Sevoie
Francja
115.5
115.5
193.6
14
Peter Prevc
Słowenia
113.5
108.5
191.0
15
Tom Hilde
Norwegia
112.5
112.5
190.2
16
Noriaki Kasai
Japonia
111.5
113.0
190.0
17
Severin Freund
Niemcy
118.5
106.5
189.8
18
Harri Olli
Finlandia
112.5
113.5
189.5
19
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
106.0
117.0
184.9
20
Andrea Morassi
Włochy
111.5
112.5
184.2
21
Kamil Stoch
Polska
104.0
113.0
179.6
22
Martin Koch
Austria
111.0
109.5
179.3
23
Anders Bardal
Norwegia
107.0
112.5
177.5
24
Jakub Janda
Czechy
103.5
113.0
175.1
25
Michael Neumayer
Niemcy
108.5
110.5
172.7
26
Janne Happonen
Finlandia
111.5
105.5
171.3
27
Olli Muotka
Finlandia
111.0
106.5
168.6
28
Sebastian Colloredo
Włochy
105.0
109.5
168.0
29
Martin Schmitt
Niemcy
111.5
101.5
165.3
30
Łukasz Rutkowski
Polska
106.5
101.5
152.1
31
Mitja Meznar
Słowenia
105.5
 
76.9
32
Denis Kornilov
Rosja
104.5
 
75.5
33
Andreas Küttel
Szwajcaria
106.5
 
74.8
34
Manuel Fettner
Austria
104.5
 
74.4
35
Daiki Ito
Japonia
102.5
 
71.6
36
Jernej Damjan
Słowenia
102.0
 
71.4
37
Roman Koudelka
Czechy
100.5
 
71.2
38
Michael Uhrmann
Niemcy
99.5
 
71.0
39
Taku Takeuchi
Japonia
101.0
 
68.7
40
Jan Matura
Czechy
101.5
 
68.0
41
Pascal Bodmer
Niemcy
100.5
 
66.1
42
Shohei Tochimoto
Japonia
97.5
 
65.0
43
Fumihisa Yumoto
Japonia
99.0
 
64.4
44
Nikolay Karpenko
Kazachstan
99.5
 
63.3
45
Takanobu Okabe
Japonia
101.5
 
62.7
46
David Lazzaroni
Francja
97.5
 
62.2
47
Stefan Hula
Polska
97.5
 
61.9
48
Alexey Korolev
Kazachstan
96.5
 
59.1
49
Julian Musiol
Niemcy
97.5
 
58.5
50
Antonin Hajek
Czechy
93.5
 
58.3
51
Diego Dellasega
Włochy
97.0
 
53.8
52
Dimitry Ipatov
Rosja
92.0
 
51.8
53
Nicholas Alexander
USA
96.0
 
51.0
54
Ilja Rosliakov
Rosja
93.5
 
50.3
55
Andreas Wank
Niemcy
90.0
 
43.7
56
Illimar Paern
Estonia
85.5
 
39.5

« Turniej Skandynawski 2010 - wszystkie konkursy »
Turniej Skandynawski 2010

Turniej Skandynawski 2010

Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich