Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
07.03.2010 - Lahti (Finlandia) K-116
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Simon Ammann
Szwajcaria
128.0
131.0
284.4
2
Adam Małysz
Polska
126.0
130.0
274.3
3
Thomas Morgenstern
Austria
123.5
130.0
272.4
4
Gregor Schlierenzauer
Austria
124.0
127.0
264.9
5
Wolfgang Loitzl
Austria
120.5
126.5
255.5
6
Michael Uhrmann
Niemcy
120.0
126.5
252.1
7
Harri Olli
Finlandia
119.0
126.5
250.6
8
Michael Neumayer
Niemcy
121.0
122.5
246.6
9
Janne Happonen
Finlandia
118.5
123.0
245.4
10
David Zauner
Austria
119.0
123.5
244.4
11
Noriaki Kasai
Japonia
119.0
121.5
244.3
12
Andreas Kofler
Austria
117.0
124.5
243.5
13
Daiki Ito
Japonia
119.0
121.5
241.1
14
Manuel Fettner
Austria
120.5
119.0
239.5
15
Jakub Janda
Czechy
117.5
121.0
238.0
16
Matti Hautamäki
Finlandia
118.5
118.0
235.0
17
Peter Prevc
Słowenia
118.0
119.0
233.6
18
Kamil Stoch
Polska
120.5
114.5
232.3
19
Roar Ljoekelsoey
Norwegia
115.5
119.0
231.4
20
Tom Hilde
Norwegia
117.0
117.5
230.8
21
Emmanuel Chedal
Francja
113.0
119.0
227.0
22
Robert Kranjec
Słowenia
111.5
119.5
226.8
23
Anders Bardal
Norwegia
114.5
118.0
221.5
24
Fumihisa Yumoto
Japonia
113.5
114.5
220.7
25
Vincent Descombes Sevoie
Francja
115.5
114.5
219.1
26
Martin Koch
Austria
120.0
108.0
215.0
27
Janne Ahonen
Finlandia
115.0
113.0
212.9
28
Olli Muotka
Finlandia
114.0
114.0
212.1
29
Jan Matura
Czechy
112.5
111.5
206.9
30
Andreas Küttel
Szwajcaria
111.0
103.0
185.7
31
Roman Koudelka
Czechy
110.5
 
102.2
32
Martin Schmitt
Niemcy
110.5
 
101.2
33
Mitja Meznar
Słowenia
111.5
 
100.7
34
Antonin Hajek
Czechy
109.0
 
99.9
35
Julian Musiol
Niemcy
110.0
 
99.8
36
Kalle Keituri
Finlandia
110.5
 
99.6
37
Andreas Wank
Niemcy
109.5
 
99.4
38
Nicholas Alexander
USA
111.5
 
99.3
39
Severin Freund
Niemcy
110.0
 
99.0
40
Andrea Morassi
Włochy
108.5
 
96.0
41
Anders Jacobsen
Norwegia
106.5
 
95.5
 
Sebastian Colloredo
Włochy
107.5
 
95.5
43
Shohei Tochimoto
Japonia
107.5
 
93.3
 
Łukasz Rutkowski
Polska
106.0
 
93.3
45
Stefan Hula
Polska
100.5
 
82.7
 
Diego Dellasega
Włochy
101.0
 
82.7
47
Denis Kornilov
Rosja
102.0
 
79.7
48
Pavel Karelin
Rosja
99.0
 
78.8
49
Taku Takeuchi
Japonia
98.0
 
72.6
50
Ilja Rosliakov
Rosja
91.5
 
62.3

« Turniej Skandynawski 2010 - wszystkie konkursy »
Turniej Skandynawski 2010

Turniej Skandynawski 2010

Kalendarium
Simon Ammann
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich