Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
10
11
12
13
16
17
18
19
24
25
26
27
31
sierpień 2015
Najbliższe zawody
07.08.2015, godz. 20:00
Hinterzarten HS-108
(LGP druż.)
28.09.2008 - Wisła (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
klub
 
punkty
1
TS Wisła Zakopane I
Polska
977.3
2
KS Wisła Ustronianka I
Polska
911.8
3
Start Krokiew Zakopane I
Polska
899.1
4
TS Wisła Zakopane II
Polska
790.4
5
Start Krokiew Zakopane II
Polska
789.1
6
KS Wisła Ustronianka II
Polska
618.8
7
AZS AWF Katowice
Polska
600.4
8
AZS Zakopane
Polska
586.0
9
TJ Frenstat
Czechy
251.4
10
Start Krokiew Zakopane III
Polska
221.4
11
TS Wisła Zakopane III
Polska
199.7
12
SSR Sokół Szczyrk
Polska
191.3
13
KS Wisła Ustronianka III
Polska
166.6

Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
 
zawodnik
klub
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Marcin Bachleda
TS Wisła Zakopane I
133.5
119.5
255.9
2
Jakub Kot
Start Krokiew Zakopane I
128.5
121.5
249.5
3
Piotr Żyła
KS Wisła Ustronianka I
129.5
120.0
248.1
4
Łukasz Rutkowski
TS Wisła Zakopane I
124.5
124.5
247.2
5
Dawid Kubacki
TS Wisła Zakopane II
130.0
119.5
246.1
6
Wojciech Skupień
TS Wisła Zakopane I
123.0
123.5
241.2
7
Adam Małysz
KS Wisła Ustronianka I
126.5
119.0
240.4
8
Klemens Murańka
TS Wisła Zakopane I
126.5
116.0
233.0
9
Rafał ¦liż
KS Wisła Ustronianka I
114.5
126.5
229.8
10
Maciej Kot
Start Krokiew Zakopane I
118.5
121.0
227.1
11
Grzegorz Miętus
Start Krokiew Zakopane II
121.0
116.5
222.5
12
Kamil Kowal
Start Krokiew Zakopane I
124.0
109.0
215.4
13
Mateusz Cie¶lar
KS Wisła Ustronianka II
124.0
105.5
207.1
 
W. G±sienica-Kotelnicki
Start Krokiew Zakopane I
111.0
118.5
207.1
15
Stefan Hula
AZS Zakopane
114.5
114.0
202.8
16
Krzysztof Miętus
Start Krokiew Zakopane II
114.5
111.5
199.8
17
Krystian Długopolski
TS Wisła Zakopane II
113.5
110.5
194.7
18
Paweł Słowiok
KS Wisła Ustronianka I
111.5
111.0
193.5
19
Tomisław Tajner
AZS AWF Katowice
109.5
114.5
193.2
20
Dawid Kowal
Start Krokiew Zakopane II
101.5
118.5
187.5
21
Sebastian Toczek
AZS Zakopane
115.5
103.0
183.8
22
Andrzej Zapotoczny
Start Krokiew Zakopane II
111.0
105.0
179.3
23
Tomasz Pochwała
TS Wisła Zakopane II
104.0
110.5
177.1
24
Kamil Skrobot
TS Wisła Zakopane II
109.5
103.0
172.5
25
Artur Kukuła
KS Wisła Ustronianka II
100.5
109.5
165.0
26
Mateusz Wantulok
AZS AWF Katowice
99.5
103.0
152.0
27
Wojciech Cie¶lar
AZS AWF Katowice
106.5
93.5
147.0
28
Adam Cie¶lar
KS Wisła Ustronianka II
102.0
92.5
132.6
29
Jan Ziobro
AZS Zakopane
99.5
92.5
127.1
30
Artur Broda
KS Wisła Ustronianka II
97.5
87.0
114.1
31
Jan Ciapała
AZS AWF Katowice
103.0
78.5
108.2
32
Aleksander Zniszczoł
KS Wisła Ustronianka III
103.0
 
79.9
33
Szczepan Kupczak
SSR Sokół Szczyrk
101.0
 
76.3
34
Rafał Polinkiewicz
Start Krokiew Zakopane III
101.5
 
76.2
 
Pavel Rajnoch
TJ Frenstat
101.5
 
76.2
36
Robert Kuban
TJ Frenstat
101.5
 
75.7
37
Jakub Przybyła
AZS Zakopane
83.5
80.0
72.3
38
Konrad Turczak
SSR Sokół Szczyrk
94.5
 
61.6
39
Andrzej G±sienica
TS Wisła Zakopane III
93.5
 
58.8
40
Andrzej Szlembarski
Start Krokiew Zakopane III
90.0
 
53.0
41
Milos Kadlec
TJ Frenstat
89.5
 
51.6
42
Piotr Szczepaniak-Krupowski
Start Krokiew Zakopane III
88.0
 
48.4
43
Marcin M±ka
TS Wisła Zakopane III
89.5
 
48.1
44
David Ripper
TJ Frenstat
88.0
 
47.9
45
Kacper Skrobot
TS Wisła Zakopane III
87.0
 
47.1
46
Michał Pyclik
SSR Sokół Szczyrk
87.5
 
46.5
47
Andrzej Kos
TS Wisła Zakopane III
86.5
 
45.7
48
Tomasz Byrt
KS Wisła Ustronianka III
87.5
 
45.0
49
Stanisław Biela
Start Krokiew Zakopane III
86.0
 
43.8
50
Piotr Czyż
KS Wisła Ustronianka III
84.0
 
38.7
51
Krzysztof Biegun
SSR Sokół Szczyrk
68.0
 
6.9
52
Patryk Dunajski
KS Wisła Ustronianka III
65.0
 
3.0

« Mistrzostwa Polski - wszystkie konkursy »
Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski

Kalendarium
Morten Solem
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
7 sierpnia 2015 (pi±tek)
16:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna
17:00
LGP Hinterzarten
oficjalny trening
20:00
LGP Hinterzarten
konkurs drużynowy
20:00
CoC Wisła
odprawa techniczna
8 sierpnia 2015 (sobota)
10:00
CoC Wisła
oficjalny trening
16:00
CoC Wisła
seria próbna
17:00
CoC Wisła
konkurs indywidualny
18:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje
20:00
LGP Hinterzarten
konkurs indywidualny
9 sierpnia 2015 (niedziela)
10:00
CoC Wisła
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskichBlaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra LGP 2015?
Peter Prevc
Stefan Kraft
Anders Fannemel
Michael Hayboeck
Roman Koudelka
Kamil Stoch
Severin Freund
Gregor Schlierenzauer
Simon Ammann
Rune Velta
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2015 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na FacebookuObserwuj Skokinarciarskie.pl na TwitterzeRSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich