Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
22.07.2018 - Wisła (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Kamil Stoch
Polska
132.0
126.5
280.6
2
Piotr Żyła
Polska
130.5
126.5
272.3
3
Halvor Egner Granerud
Norwegia
125.5
129.0
267.0
4
Dawid Kubacki
Polska
126.0
127.5
266.8
5
Killian Peier
Szwajcaria
129.5
125.5
264.7
6
Junshiro Kobayashi
Japonia
127.5
126.0
263.8
7
Karl Geiger
Niemcy
126.5
125.5
262.2
8
Robert Johansson
Norwegia
123.5
127.0
260.5
9
Timi Zajc
Słowenia
124.5
126.0
258.8
10
Stefan Kraft
Austria
122.0
126.5
256.2
11
Maciej Kot
Polska
124.5
125.5
255.3
12
Jakub Wolny
Polska
124.0
125.5
253.3
13
Roman Koudelka
Czechy
129.0
125.0
250.8
 
Naoki Nakamura
Japonia
124.0
127.0
250.8
15
Andreas Kofler
Austria
127.5
122.5
249.8
16
Marius Lindvik
Norwegia
124.0
123.0
248.4
17
Tomasz Pilch
Polska
127.0
123.0
247.7
18
Richard Freitag
Niemcy
120.0
123.0
243.3
19
Stefan Hula
Polska
122.5
120.0
242.2
20
Yukiya Sato
Japonia
120.0
123.0
240.6
21
Przemysław Kantyka
Polska
125.0
119.0
239.6
22
Alex Insam
Włochy
125.0
119.5
237.2
 
Johann Andre Forfang
Norwegia
119.5
124.5
237.2
24
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
122.0
122.0
235.6
25
Aleksander Zniszczoł
Polska
124.0
117.5
232.4
26
Bor Pavlovcic
Słowenia
120.0
119.0
231.8
27
Andreas Wellinger
Niemcy
117.5
118.5
229.2
28
Anders Fannemel
Norwegia
121.5
115.5
226.7
29
Stephan Leyhe
Niemcy
121.5
115.5
224.4
30
Anze Lanisek
Słowenia
122.0
113.0
219.2
31
Jarkko Määttä
Finlandia
121.0
 
112.1
32
Pius Paschke
Niemcy
120.5
 
112.0
33
Daniel Huber
Austria
119.0
 
110.6
34
Gregor Schlierenzauer
Austria
119.5
 
110.5
35
Tomaz Naglic
Słowenia
119.0
 
110.2
36
Tilen Bartol
Słowenia
118.0
 
110.0
37
Domen Prevc
Słowenia
118.5
 
109.6
38
Yumu Harada
Japonia
119.0
 
108.7
39
Paweł W±sek
Polska
119.5
 
107.2
40
Michael Hayboeck
Austria
117.5
 
106.3
41
Andreas Schuler
Szwajcaria
119.5
 
105.8
42
Kevin Maltsev
Estonia
119.5
 
105.1
43
Sondre Ringen
Norwegia
118.5
 
105.0
44
Lukas Hlava
Czechy
117.0
 
104.7
45
Anze Semenic
Słowenia
116.0
 
102.9
46
Federico Cecon
Włochy
118.0
 
102.2
47
Luca Egloff
Szwajcaria
115.5
 
99.4
48
Antti Aalto
Finlandia
113.5
 
98.7
49
Cestmir Kozisek
Czechy
112.0
 
95.6
50
Andrzej Stękała
Polska
110.5
 
88.2
51
Domen Prevc
Słowenia
DNS
DNS
DNS
52
Sebastian Colloredo
Włochy
DNS
DNS
DNS
53
Nejc Dezman
Słowenia
DNS
DNS
DNS
54
Davide Bresadola
Włochy
DNS
DNS
DNS
55
Constantin Schmid
Niemcy
DNS
DNS
DNS
56
Stefan Huber
Austria
DNS
DNS
DNS
57
Robin Pedersen
Norwegia
DNS
DNS
DNS
58
Pius Paschke
Niemcy
DNS
DNS
DNS
59
Yuken Iwasa
Japonia
DNS
DNS
DNS
60
Vladimir Zografski
Bułgaria
DNS
DNS
DNS
61
Jonathan Learoyd
Francja
DNS
DNS
DNS
62
Gregor Schlierenzauer
Austria
DNS
DNS
DNS
63
David Siegel
Niemcy
DNS
DNS
DNS
64
Sergey Tkachenko
Kazachstan
DNS
DNS
DNS
65
Daniel Huber
Austria
DNS
DNS
DNS
66
Andreas Schuler
Szwajcaria
DNS
DNS
DNS
67
Clemens Aigner
Austria
DNS
DNS
DNS
68
Tomaz Naglic
Słowenia
DNS
DNS
DNS
69
Dimitry Vassiliev
Rosja
DNS
DNS
DNS
70
Lukas Hlava
Czechy
DNS
DNS
DNS
71
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
DNS
DNS
DNS
72
Evgeniy Klimov
Rosja
DNS
DNS
DNS
73
Cestmir Kozisek
Czechy
DNS
DNS
DNS
74
Denis Kornilov
Rosja
DNS
DNS
DNS
75
Ernest Prislic
Słowenia
DNS
DNS
DNS
76
Artti Aigro
Estonia
DNS
DNS
DNS
77
Andreas Wank
Niemcy
DNS
DNS
DNS
78
Yumu Harada
Japonia
DNS
DNS
DNS
79
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
DNS
DNS
DNS
80
Federico Cecon
Włochy
DNS
DNS
DNS
81
Thomas Roch Dupland
Francja
DNS
DNS
DNS
82
Niko Kytoesaho
Finlandia
DNS
DNS
DNS
83
Mikhail Nazarov
Rosja
DNS
DNS
DNS
84
Simon Ammann
Szwajcaria
DNS
DNS
DNS
85
Sondre Ringen
Norwegia
DNS
DNS
DNS

« Letnia Grand Prix 2018 - wszystkie konkursy »
Letnia Grand Prix 2018

Letnia Grand Prix 2018

Kalendarium
Marc Vogel
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Markus Eigentler (1980)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich