Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
08.12.2017 - Whistler (Kanada) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Nejc Dezman
Słowenia
101.0
100.0
263.5
2
Martin Hamann
Niemcy
98.0
97.5
252.3
3
Andreas Wank
Niemcy
100.5
97.5
251.1
4
Marius Lindvik
Norwegia
98.5
98.0
250.6
5
Ziga Jelar
Słowenia
98.5
96.5
247.5
6
Elias Tollinger
Austria
98.5
96.0
246.3
7
Tomasz Pilch
Polska
96.0
99.5
245.9
8
Philipp Aschenwald
Austria
98.5
96.5
242.6
9
Miran Zupancic
Słowenia
95.5
98.5
242.2
10
Florian Altenburger
Austria
97.5
96.5
241.9
11
Fabian Seidl
Niemcy
97.0
97.5
241.3
12
Andraz Pograjc
Słowenia
94.5
98.0
241.0
13
Luca Egloff
Szwajcaria
96.5
96.5
238.6
14
Thomas Lackner
Austria
95.0
97.5
238.1
15
Viktor Polasek
Czechy
96.5
94.5
236.8
16
Joachim Hauer
Norwegia
96.5
95.0
235.6
17
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
94.5
96.0
234.8
18
Cestmir Kozisek
Czechy
93.5
97.0
233.8
19
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
94.0
95.0
233.3
20
Aljaz Osterc
Słowenia
95.0
95.5
232.1
21
Bartosz Czyż
Polska
95.0
93.5
231.3
22
Filip Sakala
Czechy
92.5
93.5
230.6
 
Klemens Murańka
Polska
95.5
94.0
230.6
24
Paweł W±sek
Polska
93.0
95.5
230.0
25
Przemysław Kantyka
Polska
95.5
94.0
229.6
26
Moritz Baer
Niemcy
96.0
94.5
228.9
27
Bor Pavlovcic
Słowenia
95.0
94.5
228.8
28
Felix Hoffmann
Niemcy
93.5
93.5
226.3
29
Tom Hilde
Norwegia
97.5
90.5
224.3
30
Rok Justin
Słowenia
95.0
92.0
221.6
31
Stefan Huber
Austria
93.5
 
112.9
32
Jarkko Määttä
Finlandia
92.0
 
112.2
33
Heung Chul Choi
Korea Pd.
93.0
 
110.9
34
Ilmir Hazetdinov
Rosja
93.0
 
110.5
35
Paul Brasme
Francja
92.5
 
109.9
36
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
92.5
 
109.8
37
Gabriel Karlen
Szwajcaria
92.0
 
109.2
38
Janni Reisenauer
Austria
91.5
 
108.9
39
Giovanni Bresadola
Włochy
91.0
 
108.8
40
Dominik Maylaender
Niemcy
92.5
 
108.2
41
Markus Rupitsch
Austria
91.5
 
108.1
42
Eduard Torok
Rumunia
91.5
 
107.6
43
Matthew Soukup
Kanada
90.0
 
107.2
44
Daniele Varesco
Włochy
90.5
 
107.0
45
Federico Cecon
Włochy
90.0
 
105.4
46
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
89.0
 
105.3
47
Pascal Kaelin
Szwajcaria
88.0
 
102.7
48
Joshua Maurer
Kanada
88.0
 
102.5
49
Mathis Contamine
Francja
90.5
 
101.9
50
Andrii Vaskul
Ukraina
89.0
 
100.7
51
Juho Ojala
Finlandia
88.0
 
99.3
52
Minato Mabuchi
Japonia
87.0
 
98.5
53
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
87.5
 
98.0
54
Lukas Wagner
Niemcy
88.0
 
97.9
55
Damian Lasota
Czechy
87.0
 
96.1
56
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
85.0
 
95.2
57
Andrew Urlaub
USA
86.5
 
93.8
58
AJ Brown
USA
86.0
 
93.7
59
Casey Larson
USA
84.0
 
92.0
60
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
85.5
 
91.7
61
Nikolai Matavin
Rosja
85.5
 
91.4
62
Yevgen Marusyak
Ukraina
83.0
 
91.2
63
Nikolay Karpenko
Kazachstan
83.5
 
90.1
64
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
86.0
 
88.8
65
Nigel Lauchlan
Kanada
80.0
 
85.3
66
Nicholas Mattoon
USA
80.0
 
84.8
67
Takehiro Nagai
Japonia
81.0
 
84.1
68
Soo-Hyeon Yim
Korea Pd.
79.5
 
82.4
69
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
79.5
 
82.3
70
Patrick Gasienica
USA
77.5
 
80.2
71
Decker Dean
USA
76.5
 
72.3
72
Sam Bolton
Wielka Brytania
75.0
 
70.8
73
Sung-Woo Cho
Korea Pd.
72.0
 
67.1
74
Sergey Zyryanov
Kazachstan
71.5
 
64.1
75
Robert Lock
Wielka Brytania
69.5
 
61.9
76
Sergey Akhabadze
Gruzja
68.5
 
60.8
77
Stephane Tremblay
Kanada
68.0
 
58.0
78
Hunter Gibson
USA
66.5
 
55.7
79
Ben Kaiser
USA
67.5
 
55.0
80
Max Stretch
Kanada
66.5
 
52.5
81
Nathan Mattoon
USA
66.5
 
52.4
82
Noah Rolseth
Kanada
63.0
 
49.1
83
Jonathan Learoyd
Francja
DNS
 
DNS
84
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
DSQ
 
DSQ
85
Greyson Scharffs
USA
DSQ
 
DSQ
86
Nikita Devyatkin
Kazachstan
DSQ
 
DSQ

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Tom Hilde
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Patrik Lichy (1992)
Najbliższe zawody
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
17:00
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
19:00
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich