Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet)
07.12.2017 - Whistler (Kanada) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Elias Tollinger
Austria
100.0
102.0
264.2
2
Nejc Dezman
Słowenia
97.5
102.0
259.9
3
Florian Altenburger
Austria
102.0
101.0
258.8
4
Tom Hilde
Norwegia
100.5
99.0
254.4
5
Jonathan Learoyd
Francja
100.5
101.0
253.3
6
Thomas Lackner
Austria
99.5
98.5
253.1
7
Miran Zupancic
Słowenia
100.0
100.0
253.0
8
Bor Pavlovcic
Słowenia
99.5
99.0
250.0
9
Andraz Pograjc
Słowenia
96.0
98.0
248.1
10
Marius Lindvik
Norwegia
98.5
99.5
247.6
11
Tomasz Pilch
Polska
98.0
100.5
247.0
12
Luca Egloff
Szwajcaria
97.0
98.0
246.9
13
Rok Justin
Słowenia
97.5
98.0
245.0
14
Ziga Jelar
Słowenia
96.0
98.0
244.3
15
Philipp Aschenwald
Austria
96.5
97.5
244.2
16
Andreas Wank
Niemcy
97.5
101.0
243.3
17
Joachim Hauer
Norwegia
96.5
94.5
237.8
18
Martin Hamann
Niemcy
95.0
95.5
237.6
19
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
96.0
95.5
235.5
20
Felix Hoffmann
Niemcy
95.5
95.0
234.5
21
Stefan Huber
Austria
95.5
93.5
234.0
22
Markus Rupitsch
Austria
97.0
94.0
233.5
23
Moritz Baer
Niemcy
97.0
91.5
230.7
24
Janni Reisenauer
Austria
93.5
96.0
229.7
25
Klemens Murańka
Polska
94.5
93.0
227.4
26
Przemysław Kantyka
Polska
95.0
94.5
223.5
27
Paweł W±sek
Polska
95.0
91.5
221.9
28
Daniele Varesco
Włochy
91.5
92.5
221.5
29
Juho Ojala
Finlandia
91.0
93.0
220.9
30
Filip Sakala
Czechy
95.0
91.0
217.8
31
Fabian Seidl
Niemcy
95.0
97.5
215.4
32
Aljaz Osterc
Słowenia
95.0
95.0
210.3
33
Eduard Torok
Rumunia
93.0
 
112.0
34
Viktor Polasek
Czechy
95.5
 
111.6
 
Cestmir Kozisek
Czechy
94.0
 
111.6
36
Heung Chul Choi
Korea Pd.
92.0
 
110.7
 
Matthew Soukup
Kanada
92.5
 
110.7
38
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
91.0
 
109.2
39
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
90.5
 
108.7
40
Bartosz Czyż
Polska
92.0
 
108.5
41
Paul Brasme
Francja
92.5
 
107.6
42
Gabriel Karlen
Szwajcaria
90.5
 
107.3
 
Lukas Wagner
Niemcy
91.0
 
107.3
44
Dominik Maylaender
Niemcy
92.5
 
107.2
45
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
93.0
 
106.5
46
Ilmir Hazetdinov
Rosja
88.5
 
106.3
47
Federico Cecon
Włochy
91.5
 
105.5
48
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
90.0
 
104.0
49
Mathis Contamine
Francja
91.0
 
102.9
50
Minato Mabuchi
Japonia
88.5
 
102.0
51
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
89.5
 
100.3
52
Jarkko Määttä
Finlandia
85.5
 
99.0
53
Casey Larson
USA
85.5
 
95.4
54
Joshua Maurer
Kanada
85.5
 
95.2
55
Konstantin Sokolenko
Kazachstan
86.0
 
94.9
56
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
86.0
 
93.8
57
Pascal Kaelin
Szwajcaria
84.0
 
93.4
58
Nikolay Karpenko
Kazachstan
84.0
 
93.2
59
Takehiro Nagai
Japonia
83.0
 
92.1
60
Nicholas Mattoon
USA
83.5
 
91.7
61
Andrii Vaskul
Ukraina
81.5
 
91.3
62
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
85.0
 
91.0
63
Giovanni Bresadola
Włochy
82.5
 
90.4
64
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
82.5
 
89.6
65
AJ Brown
USA
84.0
 
89.5
66
Nigel Lauchlan
Kanada
82.5
 
85.3
67
Yevgen Marusyak
Ukraina
81.0
 
80.2
68
Nikolai Matavin
Rosja
77.0
 
73.6
69
Patrick Gasienica
USA
76.5
 
72.6
70
Sam Bolton
Wielka Brytania
78.5
 
70.1
71
Nathan Mattoon
USA
71.0
 
63.1
72
Sergey Zyryanov
Kazachstan
69.0
 
62.6
73
Nikita Devyatkin
Kazachstan
72.5
 
62.4
74
Robert Lock
Wielka Brytania
71.0
 
59.2
75
Ben Kaiser
USA
71.0
 
59.1
76
Decker Dean
USA
65.5
 
52.6
77
Sung-Woo Cho
Korea Pd.
66.0
 
51.1
78
Noah Rolseth
Kanada
63.5
 
49.8
79
Max Stretch
Kanada
61.5
 
46.5
80
Greyson Scharffs
USA
59.0
 
40.8
81
Hunter Gibson
USA
 
 
DSQ
82
Andrew Urlaub
USA
 
 
DSQ
83
Damian Lasota
Czechy
 
 
DSQ
84
Soo-Hyeon Yim
Korea Pd.
 
 
DSQ
85
Stephane Tremblay
Kanada
 
 
DSQ
86
Sergey Akhabadze
Gruzja
 
 
DSQ

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Brian Welch
Najbliższe zawody
18 stycznia 2018 (czwartek)
13:30
M¦ loty Oberstdorf
14:30
M¦ loty Oberstdorf
19 stycznia 2018 (pi±tek)
07:30
P¦k Zao
kwalifikacje
08:30
CoC Erzurum
odprawa techniczna
09:00
P¦k Zao
konkurs ind.
12:30
CoC Erzurum
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
14:30
M¦ loty Oberstdorf
kwalifikacje
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
16:00
M¦ loty Oberstdorf
konkurs ind.
19:30
CoC-K Planica
odprawa techniczna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich