Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
22.09.2017 - Rasnov (Rumunia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Dominik Maylaender
Niemcy
98.0
90.5
235.0
2
Aljaz Osterc
Słowenia
96.5
94.5
234.1
3
Mika Schwann
Austria
89.5
94.0
228.4
4
Philipp Aschenwald
Austria
91.0
91.5
226.2
5
Niko Kytoesaho
Finlandia
91.5
96.0
225.8
6
Marat Zhaparov
Kazachstan
97.0
97.0
224.7
7
Stefan Huber
Austria
92.0
93.0
223.5
8
Blaz Pavlic
Słowenia
90.5
97.0
222.8
9
Fabian Seidl
Niemcy
90.0
91.0
222.4
10
Markus Rupitsch
Austria
92.0
94.5
222.3
11
Przemysław Kantyka
Polska
94.0
92.5
222.2
12
Kalle Heikkinen
Finlandia
93.0
89.0
221.5
13
Lukas Wagner
Niemcy
91.0
94.0
221.4
14
Tim Fuchs
Niemcy
87.5
94.5
218.4
15
Stanisław Biela
Polska
90.0
90.0
216.9
16
Krzysztof Leja
Polska
90.0
87.5
216.5
17
Tomofumi Naito
Japonia
90.0
92.5
215.8
18
Lovro Kos
Słowenia
89.5
90.0
213.2
19
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
91.0
90.5
212.6
20
Yuya Yamada
Japonia
88.0
87.5
212.3
21
Andrzej Stękała
Polska
88.5
90.5
210.6
22
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
91.0
86.5
207.8
23
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
91.5
87.0
204.9
24
Sergey Tkachenko
Kazachstan
89.5
86.5
202.9
25
Eduard Torok
Rumunia
84.5
88.0
201.1
26
Joshua Maurer
Kanada
89.5
87.5
197.6
27
Radek Selcer
Czechy
86.5
84.5
195.5
28
Nicholas Mattoon
USA
86.5
85.0
193.7
29
Matthew Soukup
Kanada
86.5
86.5
193.4
30
Nigel Lauchlan
Kanada
86.5
80.5
183.9
31
Juho Ojala
Finlandia
83.5
 
97.8
32
Viktor Pasichnyk
Ukraina
84.5
 
97.0
33
Minato Mabuchi
Japonia
87.5
 
96.2
34
Casey Larson
USA
83.0
 
94.7
35
Petr Vaverka
Czechy
83.0
 
94.4
36
Krzysztof Biegun
Polska
83.5
 
94.3
37
AJ Brown
USA
80.5
 
93.9
38
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
81.5
 
92.0
39
Dmytro Mazurchuk
Ukraina
81.5
 
91.1
40
Łukasz Bukowski
Polska
81.5
 
90.1
41
Yevgen Marusyak
Ukraina
79.0
 
90.0
42
Ilya Baskakov
Rosja
77.5
 
89.3
43
Jakub Sikola
Czechy
83.5
 
89.1
44
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
82.0
 
87.4
45
Muhammet Ali Bedir
Turcja
82.0
 
86.4
46
Ilya Kratov
Kazachstan
73.5
 
86.0
47
Kenta Takehana
Japonia
78.0
 
85.2
48
Taavi Pappel
Estonia
83.0
 
84.9
49
Szymon Pawłowski
Polska
77.5
 
83.9
50
Kevin Maltsev
Estonia
81.0
 
83.5
51
Mateusz Gruszka
Polska
76.5
 
82.5
52
Benedikt Holub
Czechy
75.5
 
81.9
53
Decker Dean
USA
75.0
 
80.4
54
Andrei Feldorean
Rumunia
72.0
 
79.1
55
Sergey Akhabadze
Gruzja
76.5
 
79.0
56
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
74.5
 
78.6
57
Artem Yudin
Rosja
76.0
 
77.9
58
Ayberk Demir
Turcja
78.0
 
77.3
59
Mateusz Rajda
Polska
73.0
 
75.2
60
Andrii Vaskul
Ukraina
75.5
 
74.6
61
Stepan Pasichnyk
Ukraina
71.5
 
74.4
62
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
71.0
 
73.1
63
Muhammed Munir Gungen
Turcja
76.5
 
73.0
64
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
71.5
 
71.6
65
Sebastian Kellerman
Czechy
73.0
 
70.1
66
Krasimir Simitchiyiski
Bułgaria
73.0
 
69.2
67
Danil Vassilyev
Kazachstan
67.0
 
67.0
68
Oleksandr Shumbarets
Ukraina
70.0
 
66.0
69
Sergey Zyryanov
Kazachstan
69.5
 
64.9
70
Ivan Pylypchuk
Ukraina
68.5
 
63.4
71
Artur Sarkisiani
Gruzja
68.5
 
63.3
72
Hunor Farkas
Rumunia
69.5
 
63.0
73
George Shubitidze
Gruzja
68.0
 
61.2
74
Gleb Safonov
Kazachstan
67.0
 
59.7
75
Szymon Jojko
Polska
69.0
 
58.0
76
Viktor Hristov
Bułgaria
67.5
 
56.5
77
Vitaliy Grebeniuk
Ukraina
67.0
 
54.2
78
Ivan Zelenchuk
Ukraina
63.0
 
48.3
79
Thomas Lackner
Austria
DNS
 
DNS
80
Daniel Huber
Austria
DNS
 
DNS
81
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
DNS
 
DNS
82
Florin Feroiu
Rumunia
DNS
 
DNS
83
Vazha Kozanashvili
Gruzja
DNS
 
DNS

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Tom Hilde
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Patrik Lichy (1992)
Najbliższe zawody
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
17:00
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
19:00
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich