Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
21.09.2017 - Rasnov (Rumunia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Markus Rupitsch
Austria
91.5
96.0
236.8
2
Dominik Maylaender
Niemcy
90.0
96.0
234.7
3
Philipp Aschenwald
Austria
89.0
94.0
226.8
4
Niko Kytoesaho
Finlandia
87.5
92.0
222.1
5
Aljaz Osterc
Słowenia
87.0
92.0
222.0
6
Yuya Yamada
Japonia
94.5
89.0
218.5
7
Daniel Huber
Austria
88.0
95.0
218.0
8
Krzysztof Leja
Polska
90.0
89.0
216.9
9
Przemysław Kantyka
Polska
87.0
88.5
216.3
10
Tim Fuchs
Niemcy
85.0
94.0
214.7
11
Tomofumi Naito
Japonia
94.0
89.5
212.9
12
Stefan Huber
Austria
77.0
95.0
211.9
13
Fabian Seidl
Niemcy
84.5
91.5
211.2
14
Kalle Heikkinen
Finlandia
84.5
92.5
211.0
15
Blaz Pavlic
Słowenia
80.5
94.5
209.3
16
Mika Schwann
Austria
85.5
86.5
206.8
17
Marat Zhaparov
Kazachstan
88.0
88.5
206.1
18
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
84.0
91.0
204.5
19
Juho Ojala
Finlandia
86.5
82.5
204.1
20
Stanisław Biela
Polska
80.5
86.0
200.1
21
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
85.5
91.0
199.6
22
Sergey Tkachenko
Kazachstan
86.0
88.5
197.6
23
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
85.0
88.5
196.8
24
Joshua Maurer
Kanada
84.0
85.5
193.4
25
Thomas Lackner
Austria
79.0
88.0
192.3
26
Lukas Wagner
Niemcy
82.0
86.0
189.0
27
Minato Mabuchi
Japonia
82.5
86.0
188.4
28
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
87.0
85.5
185.5
29
Lovro Kos
Słowenia
81.5
85.5
185.2
30
Andrzej Stękała
Polska
78.5
82.0
180.5
31
Nicholas Mattoon
USA
84.0
 
88.1
32
Matthew Soukup
Kanada
78.0
 
87.8
33
AJ Brown
USA
79.0
 
87.2
34
Taavi Pappel
Estonia
79.0
 
86.5
35
Radek Selcer
Czechy
81.5
 
85.8
36
Nigel Lauchlan
Kanada
77.0
 
85.1
37
Ilya Kratov
Kazachstan
85.0
 
84.6
38
Viktor Pasichnyk
Ukraina
79.0
 
84.2
39
Krzysztof Biegun
Polska
74.0
 
83.6
40
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
80.5
 
82.0
41
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
78.5
 
81.6
42
Ilya Baskakov
Rosja
81.5
 
81.0
43
Artem Yudin
Rosja
77.5
 
80.7
44
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
80.0
 
79.3
 
Kevin Maltsev
Estonia
77.0
 
79.3
46
Mateusz Gruszka
Polska
82.0
 
79.2
47
Decker Dean
USA
77.5
 
78.8
48
George Shubitidze
Gruzja
81.5
 
77.1
49
Łukasz Bukowski
Polska
79.5
 
76.4
50
Stepan Pasichnyk
Ukraina
75.0
 
76.0
51
Kenta Takehana
Japonia
80.0
 
75.6
52
Jakub Sikola
Czechy
79.0
 
75.5
 
Ayberk Demir
Turcja
75.5
 
75.5
54
Szymon Pawłowski
Polska
74.5
 
75.2
55
Sergey Akhabadze
Gruzja
75.5
 
75.1
56
Yevgen Marusyak
Ukraina
79.5
 
73.0
57
Dmytro Mazurchuk
Ukraina
70.5
 
71.2
58
Muhammet Ali Bedir
Turcja
70.0
 
70.6
59
Muhammed Munir Gungen
Turcja
72.0
 
70.0
60
Casey Larson
USA
75.0
 
69.8
 
Benedikt Holub
Czechy
77.5
 
69.8
62
Szymon Jojko
Polska
69.0
 
69.6
63
Andrei Feldorean
Rumunia
72.5
 
68.8
64
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
75.0
 
66.3
65
Mateusz Rajda
Polska
74.0
 
64.2
66
Petr Vaverka
Czechy
74.5
 
62.5
67
Oleksandr Shumbarets
Ukraina
70.5
 
61.2
68
Sebastian Kellerman
Czechy
70.5
 
59.0
69
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
71.5
 
58.4
 
Gleb Safonov
Kazachstan
74.0
 
58.4
71
Danil Vassilyev
Kazachstan
71.5
 
57.3
72
Ivan Zelenchuk
Ukraina
68.0
 
56.3
73
Krasimir Simitchiyiski
Bułgaria
63.0
 
53.1
74
Andrii Vaskul
Ukraina
60.5
 
51.6
75
Sergey Zyryanov
Kazachstan
68.5
 
51.4
76
Artur Sarkisiani
Gruzja
66.5
 
50.8
77
Hunor Farkas
Rumunia
76.5
 
47.7
78
Viktor Hristov
Bułgaria
61.5
 
42.5
79
Vitaliy Grebeniuk
Ukraina
62.0
 
40.9
80
Ivan Pylypchuk
Ukraina
61.0
 
34.6
81
Eduard Torok
Rumunia
DNS
 
DNS
82
Florin Feroiu
Rumunia
DNS
 
DNS
83
Vazha Kozanashvili
Gruzja
DSQ
 
DSQ

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Tom Hilde
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Patrik Lichy (1992)
Najbliższe zawody
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
17:00
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
19:00
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich