Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet)
16.09.2017 - Kandersteg (Szwajcaria) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Markus Rupitsch
Austria
108.0
101.0
262.5
2
Masamitsu Ito
Japonia
104.5
100.0
258.5
3
Dominik Maylaender
Niemcy
105.5
101.5
258.0
4
Stefan Huber
Austria
106.0
98.5
257.0
5
Killian Peier
Szwajcaria
102.5
100.5
252.0
6
Paweł W±sek
Polska
101.0
100.5
251.5
 
Elias Tollinger
Austria
102.5
99.0
251.5
8
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
100.5
101.0
250.5
 
Mika Schwann
Austria
103.0
98.5
250.5
10
Fabian Seidl
Niemcy
101.0
100.5
249.5
11
Philipp Aschenwald
Austria
100.5
101.0
249.0
12
Przemysław Kantyka
Polska
104.0
96.0
248.0
13
Philipp Haagen
Austria
100.5
99.5
245.0
14
Gabriel Karlen
Szwajcaria
101.5
95.5
241.0
15
Niko Kytoesaho
Finlandia
98.5
99.0
240.5
16
Aljaz Osterc
Słowenia
99.0
97.0
237.5
17
Andreas Schuler
Szwajcaria
98.0
98.5
237.0
18
Tim Fuchs
Niemcy
98.5
97.5
236.0
19
Pascal Kaelin
Szwajcaria
99.5
95.5
234.5
20
Tomasz Pilch
Polska
99.0
95.0
233.0
21
Jan Kus
Słowenia
99.5
93.5
232.5
22
Miha Kveder
Słowenia
102.0
94.0
232.0
23
Blaz Pavlic
Słowenia
100.0
93.5
229.0
24
Seou Choi
Korea Pd.
98.0
93.5
228.5
25
Yuken Iwasa
Japonia
96.5
95.0
228.0
26
Taro Yamakawa
Japonia
97.5
93.5
225.5
27
Lukas Wagner
Niemcy
97.0
94.0
224.5
28
Dominik Peter
Szwajcaria
97.0
91.5
219.5
29
Luca Roth
Niemcy
98.5
90.0
219.0
30
Luca Egloff
Szwajcaria
99.5
88.5
216.5
31
Ulrich Wohlgenannt
Austria
98.0
79.0
189.5
32
Clemens Leitner
Austria
97.5
 
115.5
33
Bartosz Czyż
Polska
96.5
 
115.0
34
Mats K. Sagbakken
Norwegia
96.5
 
114.5
35
Aleksandr Loginov
Rosja
96.5
 
114.0
36
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
95.5
 
113.5
37
Andrzej Stękała
Polska
95.5
 
113.0
 
Janni Reisenauer
Austria
96.0
 
113.0
39
Max Goller
Niemcy
95.5
 
112.5
 
Tim Hug
Szwajcaria
95.5
 
112.5
41
Ren Nikaido
Japonia
95.5
 
112.0
42
Patrick Kogler
Austria
95.0
 
111.5
43
Johannes Schubert
Niemcy
95.0
 
111.0
 
Frantisek Holik
Czechy
95.0
 
111.0
 
Tobias Birchler
Szwajcaria
94.5
 
111.0
 
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
95.5
 
111.0
 
Sebastian Bradatsch
Niemcy
95.5
 
111.0
48
Kacper Juroszek
Polska
94.0
 
109.0
49
Damian Skupień
Polska
93.5
 
108.5
 
Riki Kurita
Japonia
94.0
 
108.5
51
Kilian Maerkl
Niemcy
93.5
 
107.5
52
Heung Chul Choi
Korea Pd.
92.5
 
107.0
53
Andraz Modic
Słowenia
92.5
 
106.0
54
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
92.0
 
104.0
 
Stanisław Biela
Polska
92.0
 
104.0
56
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
91.0
 
102.5
57
Anze Lavtizar
Słowenia
90.5
 
101.5
58
Aljaz Vodan
Słowenia
90.5
 
100.0
59
Alessandro Batby
Francja
89.5
 
99.5
60
Oleg Pavlenko
Rosja
89.0
 
98.5
61
Mikhail Purtov
Rosja
89.5
 
97.5
62
Martin Capuder
Słowenia
90.5
 
96.5
63
Anders Haare
Norwegia
88.0
 
96.0
64
Tatsunao Kobayashi
Japonia
88.0
 
95.5
65
Radek Selcer
Czechy
87.0
 
93.0
 
Lennart Weigel
Niemcy
87.0
 
93.0
67
Olan Lacroix
Szwajcaria
85.5
 
90.0
68
Lovro Kos
Słowenia
85.5
 
89.5
69
Aleksandr Vakhrushev
Rosja
86.0
 
88.5
70
Mathis Contamine
Francja
84.5
 
88.0
71
Tine Bogataj
Słowenia
84.5
 
86.0
 
Jakub Sikola
Czechy
84.0
 
86.0
73
Konstantin Nikolaev
Rosja
83.5
 
85.5
74
Ilya Baskakov
Rosja
83.5
 
85.0
75
Artem Yudin
Rosja
83.0
 
84.0
76
Karol Niemczyk
Polska
82.0
 
81.5
77
Benedikt Holub
Czechy
79.5
 
77.0
78
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
79.0
 
76.5
79
Łukasz Bukowski
Polska
80.0
 
74.5
80
Jeong-Heon Si
Korea Pd.
77.5
 
72.5
81
Pascal Mueller
Szwajcaria
77.0
 
72.0
82
Sung-Woo Cho
Korea Pd.
77.0
 
70.5
83
Soo-Hyeon Yim
Korea Pd.
75.0
 
66.5
 
Gleb Safonov
Kazachstan
76.5
 
66.5
 
Hunor Farkas
Rumunia
75.5
 
66.5
86
Radek Rydl
Czechy
74.5
 
65.5
87
Nigel Lauchlan
Kanada
73.5
 
62.5
88
Sebastian Kellerman
Czechy
72.5
 
61.5
 
Dmitry Khodykin
Rosja
74.5
 
61.5
90
Petr Vaverka
Czechy
74.0
 
60.0
91
Nathan Mattoon
USA
73.0
 
59.5
92
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
73.0
 
57.0
93
Ju-Chan Lee
Korea Pd.
69.0
 
50.5
94
Danil Vassilyev
Kazachstan
68.0
 
47.0
95
Sergey Zyryanov
Kazachstan
64.5
 
42.0
96
Mikulas Sluka
Czechy
64.0
 
37.5
97
Decker Dean
USA
DSQ
 
DSQ
98
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
DSQ
 
DSQ

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Brian Welch
Najbliższe zawody
18 stycznia 2018 (czwartek)
13:30
M¦ loty Oberstdorf
14:30
M¦ loty Oberstdorf
19 stycznia 2018 (pi±tek)
07:30
P¦k Zao
kwalifikacje
08:30
CoC Erzurum
odprawa techniczna
09:00
P¦k Zao
konkurs ind.
12:30
CoC Erzurum
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
14:30
M¦ loty Oberstdorf
kwalifikacje
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
16:00
M¦ loty Oberstdorf
konkurs ind.
19:30
CoC-K Planica
odprawa techniczna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich