Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
12.08.2017 - Kuopio (Finlandia) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Timi Zajc
Słowenia
122.5
120.5
233.9
2
Eetu Nousiainen
Finlandia
125.0
118.0
228.9
3
Pius Paschke
Niemcy
112.0
128.0
227.0
4
Przemysław Kantyka
Polska
112.5
131.0
225.3
5
Bartosz Czyż
Polska
111.5
125.0
219.2
6
Andreas Alamommo
Finlandia
121.0
110.0
207.8
7
Jarkko Määttä
Finlandia
116.5
110.5
200.6
8
Elias Tollinger
Austria
112.5
110.0
192.5
9
Rishi Saether
Norwegia
106.5
119.0
190.4
10
Niko Kytoesaho
Finlandia
96.0
125.0
184.8
11
Frans Taehkaevuori
Finlandia
102.5
114.5
176.6
12
Thomas Lackner
Austria
98.5
111.5
165.0
13
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
100.5
104.0
151.1
14
Henri Kavilo
Finlandia
98.5
102.0
145.4
15
Vladislav Boyarintsev
Rosja
105.0
94.5
144.6
16
Krzysztof Biegun
Polska
92.5
106.0
143.8
17
Taavi Pappel
Estonia
107.0
90.5
139.5
18
Carl Henning Lippestad
Norwegia
98.5
96.0
135.1
19
Eetu Merilainen
Finlandia
96.0
100.0
134.8
20
Sebastian Bradatsch
Niemcy
91.0
102.5
133.8
21
Lukas Wagner
Niemcy
106.5
89.0
130.4
22
Ruslan Akchurin
Rosja
94.0
100.5
128.1
23
Janne Korhonen
Finlandia
101.0
90.0
126.3
24
Oscar Alexander Hafslund
Norwegia
99.5
87.5
117.6
25
Ole Mathis Nedrejord
Norwegia
92.0
93.0
115.0
26
Elias Vaenskae
Finlandia
93.5
91.5
113.5
27
Paweł W±sek
Polska
115.0
72.0
113.1
28
Kevin Maltsev
Estonia
93.0
89.0
109.1
29
Muhammet Ali Bedir
Turcja
93.0
85.0
99.4
30
Karol Niemczyk
Polska
94.0
86.5
85.4
31
Kacper Juroszek
Polska
93.5
 
55.3
32
Artti Aigro
Estonia
91.0
 
54.8
33
Kalle Heikkinen
Finlandia
92.0
 
54.6
34
Joergen Madsen
Norwegia
91.0
 
54.3
35
Benedik Netland Hulloeen
Norwegia
90.5
 
53.9
36
Damian Skupień
Polska
89.5
 
53.1
37
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
90.0
 
52.0
38
Juha Miettinen
Finlandia
87.5
 
48.0
39
Arttu Pohjola
Finlandia
87.0
 
47.1
40
Matthew Soukup
Kanada
86.0
 
46.3
41
Tomasz Pilch
Polska
88.0
 
45.4
42
Juho Ojala
Finlandia
87.5
 
41.5
43
Robert Lee
Estonia
83.0
 
39.9
44
Mateusz Gruszka
Polska
82.5
 
38.0
45
Erkin Allamuratov
Rosja
84.0
 
37.7
46
Markkus Alter
Estonia
83.0
 
35.9
47
Stanisław Biela
Polska
84.5
 
35.6
48
Wili Loukasmaeki
Finlandia
81.5
 
32.7
49
Nigel Lauchlan
Kanada
78.0
 
30.4
50
Niko Loeytaeinen
Finlandia
77.5
 
29.5
51
Joni Saapunki
Finlandia
77.0
 
22.1
52
Jonne Veteläinen
Finlandia
74.5
 
17.6
53
Riku Taehkaevuori
Finlandia
74.0
 
17.2
54
Fedor Chizhov
Rosja
74.0
 
16.7
55
Ville Korhonen
Finlandia
74.5
 
15.6
56
Mico Ahonen
Finlandia
62.0
 
0.0
57
Samet Karta
Turcja
DNS
 
DNS

« FIS Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Ivan Karaulov
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich