TYPER: typowanie Turnieju Czterech Skoczni otwarte - walcz w klasyfikacji konkursów TCS! »
Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
24
25
26
29
30
31
grudzień 2014
Najbliższe zawody
23.12.2014, godz. 15:15
(MP)
18.08.2013 - Zakopane (Polska) K-120
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Adam Ruda
Polska
128.5
139.5
273.4
2
Tomas Zmoray
Słowacja
127.5
130.0
260.0
3
Przemysław Kantyka
Polska
124.5
130.5
255.5
4
Matic Benedik
Słowenia
130.0
124.5
253.6
5
Jakub Wolny
Polska
119.5
129.5
245.2
6
Sepp Lechner
Niemcy
117.0
132.0
242.7
7
Thomas Dufter
Niemcy
123.0
125.0
241.9
8
Artur Kukuła
Polska
117.5
130.0
240.5
9
Franz Weiss
Niemcy
119.0
127.0
239.3
10
Rok Zima
Słowenia
122.5
122.5
237.0
11
Alexander Khalezov
Rosja
117.5
127.0
235.1
12
Zak Silih
Słowenia
120.0
123.5
233.3
13
Samet Karta
Turcja
118.5
127.5
232.3
14
William Rhoads
USA
116.0
125.5
229.2
15
Łukasz Podżorski
Polska
116.0
125.5
228.2
16
Sergei Kulikov
Rosja
118.0
121.0
224.7
17
Michael Herrmann
Niemcy
115.0
122.5
221.5
18
Brian Wallace
USA
114.5
122.0
217.7
19
Jan Soucek
Czechy
117.0
119.0
217.3
20
Mathis Rebne Stenseth
Norwegia
115.0
118.5
212.3
 
Jaka Rus
Słowenia
115.5
118.0
212.3
22
Frantisek Holik
Czechy
116.0
117.0
211.9
23
Aleksei Kamynin
Rosja
117.5
117.0
210.6
24
Sebastian Bradatsch
Niemcy
114.5
117.5
209.6
25
Julian Hahn
Niemcy
113.0
118.5
208.2
26
Alexander Haupt
USA
115.0
113.5
201.3
27
Gasper Klinec
Słowenia
114.0
110.0
193.7
28
Tobias Loeffler
Niemcy
114.5
108.5
189.4
29
Andrii Klymchuk
Ukraina
115.0
106.5
184.7
30
Mateusz Kojzar
Polska
114.0
101.0
174.0
31
Gasper Martincic
Słowenia
112.5
 
97.5
 
Gasper Bartol
Słowenia
112.5
 
97.5
33
Michael Dreher
Niemcy
112.0
 
96.6
34
Dawid Jarz±bek
Polska
112.0
 
96.1
35
Mikhail Nazarov
Rosja
112.5
 
96.0
36
Damian Lasota
Czechy
111.0
 
94.3
37
Jiri Mazoch
Czechy
110.0
 
92.0
38
Stanisław Biela
Polska
110.5
 
91.9
39
Nicholas Mattoon
USA
109.5
 
91.6
40
Faik Yuksel
Turcja
109.5
 
91.1
41
Bendik Hulloeen
Norwegia
109.0
 
90.2
42
Viktor Pasichnyk
Ukraina
108.0
 
87.9
43
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
106.5
 
86.2
44
Szymon Szostok
Polska
106.5
 
85.7
45
Jan Michalek
Czechy
106.5
 
85.2
46
Andreas Myhre Hellerud
Norwegia
106.0
 
84.3
47
Milos Kadlec
Czechy
107.5
 
84.0
48
Andryi Kalinchuk
Ukraina
105.0
 
82.5
49
Volodymyr Veredyuk
Ukraina
104.5
 
80.6
50
Daniel Simov
Bułgaria
101.5
 
75.7
51
Jakub Przybyła
Polska
101.5
 
75.2
52
Shyngys Kalykov
Kazachstan
100.5
 
72.9
53
Sergey Sharabayev
Kazachstan
100.0
 
72.0
 
Vojtech Stursa
Czechy
100.0
 
72.0
55
Vadim Shishkin
Rosja
99.5
 
71.1
56
Kevin Bickner
USA
101.0
 
70.8
57
Ruslan Titov
Rosja
99.0
 
69.7
58
Deyan Funtarov
Bułgaria
98.5
 
69.3
59
Kristian Stensgard
Norwegia
98.0
 
68.4
60
Ruslan Balanda
Ukraina
97.5
 
67.5
61
Pavel Rajnoch
Czechy
97.0
 
66.6
62
Miles Lussi
USA
97.5
 
65.5
63
Valery Morozov
Ukraina
90.5
 
53.4
64
Stepan Pasichnyk
Ukraina
90.5
 
50.9
65
David Bartos
Czechy
88.5
 
46.8

« FIS Cup 2013/2014 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2013/2014

FIS Cup 2013/2014

Kalendarium
Hideharu Miyahira
Najbliższe zawody
23 grudnia 2014 (wtorek)
10:00
MP Wisła
oficjalny trening
14:00
MP Wisła
kwalifikacje
15:15
MP Wisła
konkurs indywidualny
26 grudnia 2014 (pi±tek)
18:00
TCS Oberstdorf
odprawa techniczna
27 grudnia 2014 (sobota)
09:00
CoC Engelberg
odprawa techniczna
12:00
CoC Engelberg
oficjalny trening
14:00
CoC Engelberg
konkurs indywidualny
14:30
TCS Oberstdorf
oficjalny trening
16:30
TCS Oberstdorf
kwalifikacje
28 grudnia 2014 (niedziela)
12:00
CoC Engelberg
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskichBlaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Który skoczek wygra TCS 2014/15?
Anders Fannemel
Anders Bardal
Rune Velta
Phillip Sjoeen
Daniel Andre Forfang
Severin Freund
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Michael Hayboeck
Stefan Kraft
Gregor Schlierenzauer
Thomas Diethart
Jernej Damjan
Peter Prevc
Noriaki Kasai
Daiki Ito
Roman Koudelka
Simon Ammann
Piotr Żyła
Kamil Stoch
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2014 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na FacebookuObserwuj Skokinarciarskie.pl na TwitterzeRSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich