Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
16.12.2017 - Seefeld (Austria) K-99
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »

Wyniki końcowe
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
108.5
101.5
251.0
2
Clemens Leitner
Austria
104.5
102.0
243.5
 
Aljaz Osterc
Słowenia
107.5
100.5
243.5
4
Zak Mogel
Słowenia
103.5
105.0
241.5
5
Luca Roth
Niemcy
107.0
98.5
239.0
6
Jan Kus
Słowenia
107.5
99.5
237.5
7
Jonathan Siegel
Niemcy
102.0
101.0
235.5
8
Cedrik Weigel
Niemcy
102.0
99.5
232.0
9
David Haagen
Austria
100.0
102.0
231.5
10
Philipp Raimund
Niemcy
99.5
101.5
228.5
11
Jernej Presecnik
Słowenia
104.0
97.0
227.0
12
Max Goller
Niemcy
99.5
99.5
225.5
13
Jan Bombek
Słowenia
99.5
99.5
224.0
14
Tine Bogataj
Słowenia
99.0
99.5
223.0
15
Dominik Peter
Szwajcaria
99.0
97.0
220.0
16
Lovro Vodusek
Słowenia
97.0
99.5
218.5
17
Mark Hafnar
Słowenia
96.0
99.5
215.5
18
Justin Lisso
Niemcy
101.0
94.0
213.0
19
Claudio Moerth
Austria
95.5
97.0
208.0
20
Rok Oblak
Słowenia
97.5
96.5
207.0
21
Tomi Jovan
Słowenia
99.0
93.0
206.0
22
Jan Hoerl
Austria
97.0
95.0
205.5
23
Medard Brezovnik
Słowenia
97.5
92.5
204.5
24
Giovanni Bresadola
Włochy
92.5
97.5
204.0
25
Julian Wienerroither
Austria
97.5
94.0
203.0
26
Dominik Schwei
Austria
97.0
91.5
201.5
 
Adrian Sell
Niemcy
94.0
95.0
201.5
28
Mathis Contamine
Francja
96.5
92.5
201.0
29
Axel Maylaender
Niemcy
100.0
98.0
200.5
30
Luca Geyer
Niemcy
94.5
92.5
197.0
 
Lennart Weigel
Niemcy
91.5
96.5
197.0
32
Florian Mittendorfer
Austria
94.0
93.0
196.5
 
Noah Valtiner
Austria
93.0
93.5
196.5
34
Justin Weigel
Niemcy
94.5
93.5
195.0
35
Stefan Rainer
Austria
92.0
93.5
194.5
36
Quirin Modricken
Niemcy
94.5
91.5
193.5
37
Sebastian Novak
Austria
93.0
91.5
192.0
38
Alessandro Batby
Francja
94.0
90.0
190.0
39
Maximilian Schmalnauer
Austria
95.0
88.0
189.5
40
Timon-Pascal Kahofer
Austria
90.0
93.5
188.5
 
Marcel Strzinar
Słowenia
92.0
92.5
188.5
42
Urban Rogelj
Słowenia
90.0
97.0
188.0
43
Valentin Praun
Austria
90.5
92.0
187.5
44
Peter Resinger
Austria
95.5
89.0
185.5
 
Nejc Toporis
Słowenia
92.0
90.5
185.5
 
Tom Gerisch
Niemcy
91.5
91.5
185.5
47
Elias Maurer
Austria
89.5
91.0
179.5
48
Lean Niederberger
Szwajcaria
93.5
85.5
179.0
49
Noah Widhoelzl
Austria
91.0
88.0
173.5
50
Francisco Moerth
Austria
91.5
85.0
172.0
51
Francesco Bonaccorso
Austria
89.5
86.5
170.5
52
Olan Lacroix
Szwajcaria
88.0
88.5
169.0
53
Maximilian Ortner
Austria
85.5
88.0
167.0
54
Jack White
Francja
89.5
84.5
166.0
55
Lovro Kos
Słowenia
88.0
88.0
164.5
56
Corvin Kuehnel
Niemcy
87.5
83.5
162.0
57
Noah Camenzind
Szwajcaria
83.5
85.0
157.0
58
Francesco Cecon
Włochy
86.5
84.5
155.5
59
Julian Wackernell
Austria
84.0
83.5
150.5
60
Gabriele Zambelli
Włochy
82.5
86.0
148.0
61
Valentin Foubert
Francja
82.0
82.5
147.5
62
Daniel Moroder
Włochy
82.0
81.5
147.0
63
Mattia Galiani
Włochy
81.0
81.0
142.0
64
Alessio Longo
Włochy
83.5
80.0
137.5
65
Adrien Caron
Francja
78.5
77.5
127.0
66
Andrea Campregher
Włochy
78.0
69.0
99.5
67
Kilian Maerkl
Niemcy
DNS
 
DNS

« Alpen Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2017/2018

Alpen Cup 2017/2018

Kalendarium
Andrzej Zapotoczny
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich