Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kontynentalna Lista Rankingowa (CRL - Continenal Ranking List) to zestawienie punktów zdobytych przez wszystkich zawodników w ci±gu ostatniego roku w konkursach letniego i zimowego Pucharu Kontynentalnego (np. od pocz±tku lipca poprzedniego roku do końca czerwca kolejnego).

Podstaw± rankingu s± tzw. periody, czyli siedem następuj±cych po sobie okresów (dwa letnie i pięć zimowych), na które podzielony jest kalendarz. Do rankingu wliczane s± punkty pozyskane w ci±gu ostatnich siedmiu periodów - tym samym gdy rywalizacja wkracza np. w drugi period sezonu, punkty z drugiego periodu poprzedniego sezonu nie s± już uwzględniane (ale z trzeciego jeszcze tak).

Kontynentalna Lista Rankingowa służy do okre¶lania tzw. kwot startowych, czyli liczby zawodników, jak± może wystawić reprezentacja danego kraju w konkursach Pucharu Kontynentalnego w kolejnym periodzie; ponadto kraje z zawodnikami w czołówce każdego periodu s± premiowane dodatkowymi miejscami w Pucharze ¦wiata i Letniej Grand Prix.

Oficjalnie WRL jest aktualizowana dopiero po zakończeniu każdego periodu, jednak poniższe zestawienie pozwala zapoznać się z bież±c± sytuacj± już wcze¶niej - dlatego jeżeli dany period jeszcze trwa, należy ten ranking traktować jako wirtualny (po kolejnych konkursach mog± jeszcze nast±pić zmiany).
Ranking po 1 periodzie sezonu 2018/2019
pokaż kwoty startowe po tym periodzie »
« poprzedni period     następny period »
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
1
Kiril Kotik
Rosja
0
0
0
0
0
1
0
1
 
Giovanni Bresadola
Włochy
0
0
0
0
0
0
1
1
 
Aljaz Vodan
Słowenia
0
0
0
0
1
0
0
1
4
Ville Larinto
Finlandia
0
0
2
0
0
0
0
2
 
Ayberk Demir
Turcja
0
0
0
1
1
0
0
2
 
Egor Usachev
Rosja
0
0
0
0
0
2
0
2
 
Damian Lasota
Czechy
0
0
0
2
0
0
0
2
8
Roberto Dellasega
Włochy
0
0
0
1
2
0
0
3
 
Antti Aalto
Finlandia
0
0
0
0
0
0
3
3
10
Tomas Vancura
Czechy
0
0
0
0
4
0
0
4
 
Vladislav Boyarintsev
Rosja
0
0
0
0
0
0
4
4
 
Hiroaki Watanabe
Japonia
0
0
0
4
0
0
0
4
 
Jesper Oedegaard
Norwegia
0
0
0
0
0
4
0
4
14
Yumu Harada
Japonia
0
0
0
5
0
0
0
5
15
Maximilian Lienher
Austria
0
0
7
0
0
0
0
7
 
Kalle Heikkinen
Finlandia
7
0
0
0
0
0
0
7
 
Frans Taehkaevuori
Finlandia
7
0
0
0
0
0
0
7
 
Lovro Vodusek
Słowenia
0
0
0
0
0
0
7
7
19
Andrzej Stękała
Polska
0
0
0
0
0
0
8
8
 
Fredrik Villumstad
Norwegia
0
0
0
0
6
2
0
8
 
Vojtech Stursa
Czechy
0
0
0
0
8
0
0
8
 
Lauri Asikainen
Finlandia
0
8
0
0
0
0
0
8
 
Dominik Peter
Szwajcaria
0
0
0
0
0
0
8
8
24
Alexey Romashov
Rosja
0
0
0
10
0
0
0
10
 
Max Goller
Niemcy
0
0
0
0
0
0
10
10
 
Yuya Yamada
Japonia
8
0
0
2
0
0
0
10
27
Adrian Sell
Niemcy
0
0
7
4
0
0
0
11
 
Joshua Maurer
Kanada
0
0
0
11
0
0
0
11
29
Richard Haukedal
Norwegia
12
0
0
0
0
0
0
12
 
Blaz Pavlic
Słowenia
8
0
0
0
4
0
0
12
 
Jan Hoerl
Austria
0
0
0
0
0
0
12
12
 
Heung Chul Choi
Korea Pd.
0
0
0
12
0
0
0
12
 
Julian Wienerroither
Austria
0
0
0
0
0
0
12
12
34
Janni Reisenauer
Austria
1
4
0
8
0
0
0
13
35
Kevin Maltsev
Estonia
0
0
0
0
0
14
0
14
 
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
7
0
0
0
0
7
0
14
 
Michael Hayboeck
Austria
14
0
0
0
0
0
0
14
 
Anze Lavtizar
Słowenia
14
0
0
0
0
0
0
14
39
Jan Bombek
Słowenia
0
0
0
0
0
0
15
15
 
Jan Kus
Słowenia
15
0
0
0
0
0
0
15
41
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
8
0
0
0
0
8
0
16
 
Niko Loeytaeinen
Finlandia
0
0
0
0
2
14
0
16
43
Eduard Torok
Rumunia
0
17
0
0
0
0
0
17
44
Cedrik Weigel
Niemcy
0
0
0
0
2
0
17
19
45
Ernest Prislic
Słowenia
0
0
0
0
0
0
20
20
46
Tim Fuchs
Niemcy
16
0
5
0
0
0
0
21
47
Jonas-Sloth Sandell
Norwegia
1
0
0
21
0
0
0
22
 
Shohei Tochimoto
Japonia
0
0
0
22
0
0
0
22
 
Juho Ojala
Finlandia
14
8
0
0
0
0
0
22
50
Bartosz Czyż
Polska
0
0
0
0
0
23
0
23
51
Gregor Schlierenzauer
Austria
24
0
0
0
0
0
0
24
52
Clemens Aigner
Austria
25
0
0
0
0
0
0
25
 
Casey Larson
USA
0
0
0
25
0
0
0
25
54
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
10
0
0
16
0
0
0
26
55
Gabriel Karlen
Szwajcaria
2
0
20
5
0
0
0
27
56
Tomofumi Naito
Japonia
5
0
0
24
0
0
0
29
57
Kento Sakuyama
Japonia
0
0
0
30
0
0
0
30
58
Bartłomiej Kłusek
Polska
31
0
0
0
0
0
0
31
59
Jan Ziobro
Polska
33
0
0
0
0
0
0
33
 
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
11
0
3
0
8
11
0
33
61
Krzysztof Leja
Polska
0
0
0
35
0
0
0
35
 
Aleksandr Bazhenov
Rosja
16
3
0
0
0
0
16
35
 
Oscar P. Westerheim
Norwegia
0
0
0
0
10
11
14
35
 
Davide Bresadola
Włochy
0
0
26
9
0
0
0
35
65
Federico Cecon
Włochy
0
0
0
9
0
15
13
37
66
Julian Hahn
Niemcy
4
0
0
0
0
0
34
38
67
Mikhail Maksimochkin
Rosja
0
0
4
22
0
10
3
39
68
Niko Kytoesaho
Finlandia
33
7
0
0
0
0
0
40
69
Matthew Soukup
Kanada
0
0
0
19
12
10
0
41
70
Marinus Kraus
Niemcy
0
0
5
7
30
0
0
42
 
Andreas Kofler
Austria
42
0
0
0
0
0
0
42
72
Yuken Iwasa
Japonia
0
0
43
0
0
0
0
43
73
Mika Schwann
Austria
31
0
0
0
0
14
0
45
 
Aljaz Osterc
Słowenia
22
7
16
0
0
0
0
45
75
Martti Nomme
Estonia
0
0
0
0
0
0
47
47
76
Michael Glasder
USA
26
0
23
0
0
0
0
49
77
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
34
2
0
0
0
0
14
50
 
Sergey Tkachenko
Kazachstan
3
0
0
0
0
44
3
50
79
Mikhail Nazarov
Rosja
0
0
0
40
0
0
13
53
 
Paul Brasme
Francja
0
0
0
32
4
0
17
53
81
Anze Semenic
Słowenia
0
0
0
0
0
0
56
56
82
Markus Eisenbichler
Niemcy
58
0
0
0
0
0
0
58
83
Artti Aigro
Estonia
54
7
0
0
0
0
0
61
 
Luca Roth
Niemcy
15
0
0
0
0
15
31
61
85
Seou Choi
Korea Pd.
0
0
8
55
0
0
0
63
86
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
20
26
17
3
0
0
0
66
87
Thomas Roch Dupland
Francja
0
0
8
36
24
0
0
68
88
Markus Rupitsch
Austria
46
11
0
10
2
0
0
69
 
Cene Prevc
Słowenia
0
0
0
0
9
60
0
69
90
Andreas Alamommo
Finlandia
0
0
41
29
0
0
0
70
91
Justin Lisso
Niemcy
38
0
12
8
0
0
13
71
 
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
0
0
49
0
4
0
18
71
93
Jaka Hvala
Słowenia
0
0
0
0
0
0
72
72
94
Vladimir Zografski
Bułgaria
0
0
48
29
0
0
0
77
95
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
31
0
0
0
4
50
0
85
96
Rok Tarman
Słowenia
26
0
0
12
37
13
0
88
97
Jarkko Määttä
Finlandia
11
44
0
0
0
0
36
91
98
Dimitry Vassiliev
Rosja
24
0
0
0
0
45
27
96
99
Dominik Maylaender
Niemcy
97
1
0
0
0
0
0
98
100
Filip Sakala
Czechy
0
14
0
15
72
0
0
101
101
Maximilian Steiner
Austria
25
0
0
7
34
0
44
110
102
Eetu Nousiainen
Finlandia
42
0
0
0
0
0
72
114
103
Philipp Raimund
Niemcy
0
0
0
0
10
40
72
122
104
Luca Egloff
Szwajcaria
0
53
11
30
5
25
0
124
105
Rok Justin
Słowenia
0
7
0
0
0
37
81
125
106
Zak Mogel
Słowenia
0
0
0
0
0
0
129
129
107
Naoki Nakamura
Japonia
0
0
0
83
0
0
62
145
108
Yukiya Sato
Japonia
0
0
0
62
0
0
90
152
 
Thomas Hofer
Austria
0
0
36
60
45
0
11
152
110
Clemens Leitner
Austria
0
0
48
30
66
12
0
156
111
Elias Tollinger
Austria
20
92
16
18
5
11
0
162
112
Andreas Granerud Buskum
Norwegia
0
0
0
51
42
0
70
163
113
Miran Zupancic
Słowenia
0
58
39
20
52
0
0
169
114
Fabian Seidl
Niemcy
30
24
0
0
0
28
90
172
115
Markus Schiffner
Austria
0
64
16
27
10
0
61
178
116
Stefan Kraft
Austria
180
0
0
0
0
0
0
180
117
Domen Prevc
Słowenia
176
0
0
0
0
0
16
192
118
Richard Freitag
Niemcy
196
0
0
0
0
0
0
196
119
Andraz Pograjc
Słowenia
58
54
5
0
72
13
0
202
120
Joakim Aune
Norwegia
80
0
0
0
128
0
0
208
121
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
39
7
5
77
73
0
21
222
122
Ilmir Hazetdinov
Rosja
0
33
47
11
0
29
110
230
123
Ziga Jelar
Słowenia
0
224
0
0
12
0
0
236
124
Paweł W±sek
Polska
0
19
0
0
102
84
43
248
125
Cestmir Kozisek
Czechy
37
104
0
73
0
0
36
250
126
Robin Pedersen
Norwegia
10
0
0
148
97
0
0
255
127
Viktor Polasek
Czechy
0
67
90
0
15
49
40
261
128
Vincent Descombes Sevoie
Francja
200
0
63
0
0
0
0
263
129
Manuel Fettner
Austria
66
0
0
0
0
200
0
266
130
Evgeniy Klimov
Rosja
0
0
0
128
0
0
160
288
131
Halvor Egner Granerud
Norwegia
0
0
0
0
300
0
0
300
132
Jurij Tepes
Słowenia
0
150
9
0
142
0
0
301
133
Andreas Schuler
Szwajcaria
58
0
23
58
84
0
84
307
134
Przemysław Kantyka
Polska
18
2
76
52
23
0
145
316
 
Constantin Schmid
Niemcy
157
0
0
0
79
80
0
316
136
Lukas Hlava
Czechy
54
15
2
44
8
16
189
328
137
Martin Hamann
Niemcy
0
50
0
65
162
36
26
339
138
Jakub Wolny
Polska
0
0
0
0
367
0
0
367
139
Klemens Murańka
Polska
280
18
11
39
33
6
0
387
140
Killian Peier
Szwajcaria
51
0
96
0
46
0
200
393
141
Sondre Ringen
Norwegia
0
0
100
120
178
0
0
398
142
Felix Hoffmann
Niemcy
50
27
0
48
53
150
73
401
143
Robert Kranjec
Słowenia
0
0
15
232
137
20
0
404
144
Thomas Lackner
Austria
117
100
71
59
26
0
38
411
 
Manuel Poppinger
Austria
42
0
0
0
273
94
2
411
146
Moritz Baer
Niemcy
164
47
0
28
78
82
14
413
147
Timi Zajc
Słowenia
428
0
0
0
0
0
40
468
148
Ulrich Wohlgenannt
Austria
0
0
144
40
203
128
0
515
149
Tom Hilde
Norwegia
56
63
73
330
0
0
0
522
150
Aleksander Zniszczoł
Polska
97
12
70
121
60
1
164
525
151
Jonathan Learoyd
Francja
11
116
214
156
0
0
30
527
152
Florian Altenburger
Austria
11
94
92
68
114
60
98
537
153
Tilen Bartol
Słowenia
565
0
0
0
0
0
15
580
154
Tomaz Naglic
Słowenia
0
47
70
171
171
95
46
600
155
Bor Pavlovcic
Słowenia
90
88
111
115
76
160
19
659
156
Stefan Huber
Austria
50
24
25
22
252
200
110
683
157
Tomasz Pilch
Polska
0
272
125
95
50
33
115
690
158
Joachim Hauer
Norwegia
361
127
155
58
81
0
0
782
159
Pius Paschke
Niemcy
441
0
0
0
254
106
0
801
160
Anze Lanisek
Słowenia
0
0
72
220
503
0
38
833
161
Daniel Huber
Austria
382
0
0
265
263
0
0
910
162
Nejc Dezman
Słowenia
74
177
122
303
267
0
0
943
163
Philipp Aschenwald
Austria
63
166
48
45
435
0
298
1055
164
David Siegel
Niemcy
61
16
124
410
418
0
58
1087
165
Andreas Wank
Niemcy
0
172
21
330
517
0
51
1091
166
Marius Lindvik
Norwegia
8
126
290
140
546
0
0
1110
« poprzedni period     następny period »
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Martin Mesik
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Zelencik (1979)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
65%
Piotr Żyła
11%
Dawid Kubacki
7%
Stefan Hula
4%
Klemens Murańka
3%
Przemysław Kantyka
3%
inny skoczek
2%
Maciej Kot
2%
Jakub Wolny
1%
Aleksander Zniszczoł
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich