Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
20
21
22
23
24
27
28
29
30
listopad 2017
Najbliższe zawody
25.11.2017, godz. 16:15
Ruka HS-142
(P¦ druż.)

Tylko 32 panie pojawiły się na starcie zawodów Pucharu ¦wiata kobiet w Pjongczangu. Na treningach trzykrotnie najlepsza była Yuki Ito.

W zwi±zku z mał± liczb± zgłoszonych zawodniczek nie było potrzeby przeprowadzenia kwalifikacji - dlatego w nocy naszego czasu odbyły się trzy (zamiast standardowych dwóch) serie treningowej.

We wszystkich rundach najlepsza okazała się Yuki Ito. W pierwszej serii Japonka uzyskała aż 107,5 metra (trzydziesta belka, wiatr 0,82 m/s pod narty), dzięki czemu nieznacznie pokonała Sarę Takanashi (100 m, ale belka 27. i słabszy wiatr - 0,35 m/s). Kolejne rezultaty należały do Emy Klinec (102,5 m), Yuki Seto (96 m) i Julii Kykkänen (102 m).

Druga runda to również popis Ito - tym razem trzecia zawodniczka Pucharu ¦wiata poleciała na odległo¶ć 109 metrów. Za jej plecami znalazły się Sara Takanashi (107 m - ponownie skrócony rozbieg, ale też silny wiatr pod narty: 1,37 m/s), Ema Klinec (102,5 m), Maren Lundby (96 m) i Yuka Seto (97 m).

W trzeciej serii obie czołowe reprezentantki Japonii startowały z takiego samego rozbiegu, a najlepsza ponownie była Ito (104,5 m), która pokonała Takanashi o pięć punktów (102,5 m). Na kolejnych miejscach sklasyfikowano Maren Lundby, Emę Klinec i Kaori Iwabuchi (wszystkie po 97,5 m, jednak z różnymi rekompensatami za belkę i warunki).

Podczas treningów wiatr wiał przeważnie pod narty, choć czasami zmieniał kierunek na niekorzystny; jego prędko¶ć dochodziła do 1,9 m/s. Belka startowa zmieniała swoje położenie do¶ć często (pozycje od 25. do 30.).

Pierwszy konkurs pań w Pjongczangu rozpocznie się o 9:00 naszego czasu, na godzinę wcze¶niej zaplanowano serię próbn±.

Wyniki treningu - I seria
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Yuki Ito
Japonia
107.5
62.7
2
Sara Takanashi
Japonia
100.0
61.2
3
Ema Klinec
Słowenia
102.5
54.6
4
Yuka Seto
Japonia
96.0
42.3
5
Julia Kykkänen
Finlandia
102.0
39.5
6
Nita Englund
USA
88.0
28.9
7
Kaori Iwabuchi
Japonia
88.0
28.6
8
Ramona Straub
Niemcy
87.5
25.6
9
Ursa Bogataj
Słowenia
93.0
25.5
10
Abigail Strate
Kanada
88.0
23.2
11
Agnes Reisch
Niemcy
83.0
18.5
12
Maren Lundby
Norwegia
79.0
18.3
13
Natasha Bodnarchuk
Kanada
85.5
18.2
14
Sofia Tikhonova
Rosja
89.0
18.1
15
Gianina Ernst
Niemcy
79.5
17.3
16
Anastasiya Barannikova
Rosja
87.0
13.5
17
Pauline Hessler
Niemcy
78.0
8.4
18
Oceane Avocat Gros
Francja
77.5
7.9
 
Ksenia Kablukova
Rosja
76.0
7.9
20
Atsuko Tanaka
Kanada
75.5
5.3
21
Nina Lussi
USA
76.5
4.0
22
Nicole Maurer
Kanada
75.0
3.9
23
Guy-Lim Park
Korea Pd.
59.0
0.0
 
Eleora Hamming
Kanada
56.0
0.0
 
Tara Geraghty-Moats
USA
50.0
0.0
 
Natalie Eilers
Kanada
73.0
0.0
 
Coline Mattel
Francja
68.5
0.0
 
Abby Ringquist
USA
70.5
0.0
 
Alexandra Kustova
Rosja
62.5
0.0
 
Luisa Goerlich
Niemcy
69.5
0.0
 
Juliane Seyfarth
Niemcy
65.0
0.0
32
Maja Vtic
Słowenia
DNS
DNS

Wyniki treningu - II seria
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Yuki Ito
Japonia
109.0
86.3
2
Sara Takanashi
Japonia
107.0
83.1
3
Ema Klinec
Słowenia
102.5
68.9
4
Maren Lundby
Norwegia
96.0
64.4
5
Yuka Seto
Japonia
97.0
57.5
6
Kaori Iwabuchi
Japonia
103.5
55.7
7
Julia Kykkänen
Finlandia
99.0
55.0
8
Ramona Straub
Niemcy
98.5
53.8
9
Gianina Ernst
Niemcy
92.5
42.0
 
Nita Englund
USA
92.5
42.0
11
Oceane Avocat Gros
Francja
92.0
36.5
12
Abigail Strate
Kanada
87.5
33.3
13
Sofia Tikhonova
Rosja
82.5
32.7
14
Natasha Bodnarchuk
Kanada
87.5
32.5
15
Luisa Goerlich
Niemcy
84.5
31.6
16
Agnes Reisch
Niemcy
86.0
30.2
17
Anastasiya Barannikova
Rosja
85.5
29.6
18
Ksenia Kablukova
Rosja
85.5
29.2
19
Ursa Bogataj
Słowenia
83.5
29.1
20
Abby Ringquist
USA
81.0
24.7
21
Coline Mattel
Francja
81.0
22.0
22
Nicole Maurer
Kanada
78.0
19.4
23
Juliane Seyfarth
Niemcy
80.0
15.9
24
Pauline Hessler
Niemcy
73.5
14.8
25
Nina Lussi
USA
77.5
14.5
26
Alexandra Kustova
Rosja
76.0
8.4
27
Atsuko Tanaka
Kanada
70.0
5.5
28
Eleora Hamming
Kanada
74.5
4.0
29
Natalie Eilers
Kanada
69.5
0.9
30
Guy-Lim Park
Korea Pd.
72.0
0.0
 
Tara Geraghty-Moats
USA
65.5
0.0
32
Maja Vtic
Słowenia
DNS
DNS

Wyniki treningu - III seria
 
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Yuki Ito
Japonia
104.5
80.7
2
Sara Takanashi
Japonia
102.5
75.7
3
Maren Lundby
Norwegia
97.5
66.5
4
Ema Klinec
Słowenia
97.5
58.6
5
Kaori Iwabuchi
Japonia
97.5
49.7
6
Ramona Straub
Niemcy
96.5
49.6
7
Juliane Seyfarth
Niemcy
94.5
46.8
8
Nita Englund
USA
96.0
46.2
9
Yuka Seto
Japonia
95.0
45.4
10
Luisa Goerlich
Niemcy
92.0
44.4
11
Alexandra Kustova
Rosja
95.0
42.6
12
Abigail Strate
Kanada
91.0
39.0
13
Natasha Bodnarchuk
Kanada
90.0
38.8
14
Agnes Reisch
Niemcy
89.5
38.7
15
Ursa Bogataj
Słowenia
89.0
37.2
16
Sofia Tikhonova
Rosja
89.5
36.5
17
Pauline Hessler
Niemcy
88.0
35.8
18
Abby Ringquist
USA
90.0
35.1
19
Gianina Ernst
Niemcy
85.5
31.3
20
Anastasiya Barannikova
Rosja
83.0
24.8
21
Nicole Maurer
Kanada
82.0
24.6
22
Ksenia Kablukova
Rosja
82.0
22.2
23
Nina Lussi
USA
79.0
17.0
24
Atsuko Tanaka
Kanada
77.0
16.0
25
Coline Mattel
Francja
77.5
13.2
26
Natalie Eilers
Kanada
71.5
4.4
27
Tara Geraghty-Moats
USA
74.0
4.1
28
Guy-Lim Park
Korea Pd.
64.5
0.0
 
Eleora Hamming
Kanada
63.5
0.0
30
Maja Vtic
Słowenia
DNS
DNS
31
Julia Kykkänen
Finlandia
DNS
DNS
32
Oceane Avocat Gros
Francja
DNS
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« luty 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Jeste¶ niezalogowany!
Zaloguj się lub komentuj jako go¶ć
« regulamin komentowania »
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
P¦ Pjongczang: Tylko 32 panie na starcie, Yuki Ito najlepsza na treningach
P¦ Pjongczang: Tylko 32 panie na starcie, Yuki Ito najlepsza na treningach

P¦ Pjongczang: Tylko 32 panie na starcie, Yuki Ito najlepsza na treningach

Najbliższe zawody
24 listopada 2017 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
25 listopada 2017 (sobota)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:15
P¦ Ruka
konkurs druż.
26 listopada 2017 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
seria próbna
15:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
30 listopada 2017 (czwartek)
16:00
P¦k Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦k Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦k Lillehammer
kwalifikacje
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Który z Polaków będzie najlepszy zim±?
Kamil Stoch
60%
Dawid Kubacki
17%
Maciej Kot
10%
Piotr Żyła
4%
Stefan Hula
3%
Jakub Wolny
2%
Aleksander Zniszczoł
1%
inny skoczek
1%
Klemens Murańka
1%
Jan Ziobro
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2017 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich