Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Łukasz Podżorski
Polska
660
 
2
Krzysztof Leja
Polska
560
-100
3
Paweł Gut
Polska
350
-310
4
Łukasz Bukowski
Polska
335
-325
5
Krystian Kołodziej
Polska
320
-340
6
Przemysław Kantyka
Polska
100
-560
7
Daniel M±ka
Polska
95
-565


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Dominik Kastelik
Polska
580
 
2
Paweł W±sek
Polska
520
-60
3
Dawid Jarz±bek
Polska
500
-80
4
Dawid Krupa
Polska
416
-164
5
Bartosz Czyż
Polska
351
-229
6
Damian Skupień
Polska
313
-267
7
Jakub Jurosz
Polska
296
-284
8
Paweł Chyc
Polska
287
-293
9
Jakub Chowaniec
Polska
280
-300
10
Mateusz Dyrcz
Polska
212
-368
11
Mateusz Staszel
Polska
209
-371
12
Artur Wacławiak
Polska
170
-410
13
Mateusz Rajda
Polska
163
-417
14
Paweł Twardosz
Polska
144
-436
15
Kacper Konior
Polska
136
-444
16
Eryk Barteczko
Polska
135
-445
17
Andrzej Pałasz
Polska
127
-453
18
Krystian Pacholarz
Polska
110
-470
19
Wiktor Pękala
Polska
107
-473
20
Przemysław Kuszel
Polska
98
-482
21
Mateusz Marusarz
Polska
92
-488
22
Paweł Stwora
Polska
79
-501
23
Mariusz Ci¶lak
Polska
71
-509


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Tomasz Pilch
Polska
780
 
2
Kacper Stosel
Polska
600
-180
3
Kacper Juroszek
Polska
495
-285
4
Piotr Kudzia
Polska
422
-358
5
Mateusz Małyjurek
Polska
318
-462
6
Mateusz Gruszka
Polska
316
-464
7
Patryk Hutyra
Polska
303
-477
8
Jarosław Krzak
Polska
255
-525
9
Karol Niemczyk
Polska
219
-561
10
Maciej Zborowski
Polska
210
-570
11
Łukasz Stawowy
Polska
197
-583
12
Szymon Jojko
Polska
166
-614
13
Jakub Harat
Polska
149
-631
14
Wiktor Węgrzynkiewicz
Polska
145
-635
15
Maciej Korzeniowski
Polska
134
-646
16
Andrzej Szczechowicz
Polska
119
-661
17
Krzysztof Kieta
Polska
111
-669
18
Dawid Haberny
Polska
99
-681
19
Szymon Pawłowski
Polska
92
-688
20
Patryk Pulkowski
Polska
85
-695
21
Stanisław Ciszek
Polska
83
-697
22
Dawid Haberny
Polska
53
-727
23
Marcin Topór
Polska
42
-738
24
Jan Zoń
Polska
28
-752
25
Adrian Pałka
Polska
25
-755


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Zwycięzca: Kacper Stosel (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Jan Habdas
Polska
680
 
2
Adam NiĽnik
Polska
660
-20
3
Wiktor Fickowski
Polska
455
-225
4
Bartłomiej Klimowski
Polska
450
-230
5
Mateusz Jarosz
Polska
342
-338
6
Krystian Zygmuntowicz
Polska
332
-348
7
Oskar Rojek
Polska
267
-413
8
Marcin Małyjurek
Polska
248
-432
9
Miłosz Krzempek
Polska
214
-466
10
Michał Socha
Polska
211
-469
11
Stanisław Majerczyk
Polska
203
-477
12
Jan Bukowski
Polska
159
-521
13
Bartłomiej Kowalczyk
Polska
153
-527
14
Arkadiusz Jojko
Polska
143
-537
15
Maciej G±sienica Ciaptak
Polska
137
-543
16
Tomasz Piczura
Polska
132
-548
17
Michał Martynek
Polska
124
-556
18
Szymon Zapotoczny
Polska
121
-559
19
Robert Ry¶
Polska
107
-573
20
Adam Skupień
Polska
78
-602
21
Jan Liszka
Polska
75
-605
22
Maciej Dawidek
Polska
69
-611
23
Sebastian Zygmuntowicz
Polska
65
-615
24
Wojciech Bukowski
Polska
60
-620
25
Jakub Żegleń
Polska
50
-630
26
Jakub Haza
Polska
34
-646
27
Bartłomiej Kuchta
Polska
30
-650
28
Piotr Cie¶lar
Polska
22
-658
29
Kamil Słodyczka
Polska
21
-659
30
Tymoteusz Pałka
Polska
15
-665
31
Adrian Wawrzacz
Polska
14
-666


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
Zwycięzca: Adam NiĽnik (Polska)
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
Zwycięzca: Adam NiĽnik (Polska)
Zwycięzca: Adam NiĽnik (Polska)
Zwycięzca: Adam NiĽnik (Polska)
Zwycięzca: Adam NiĽnik (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Jan Rzadkosz
Polska
620
 
2
Wiktor Szozda
Polska
541
-79
3
Mateusz Chra¶cina
Polska
466
-154
4
Marcin Wróbel
Polska
430
-190
5
Maciej Staszewski
Polska
342
-278
6
Tymoteusz Amilkiewicz
Polska
324
-296
7
Wojciech Troszok
Polska
299
-321
8
Kacper Jarz±bek
Polska
288
-332
9
Tymoteusz Cienciała
Polska
258
-362
10
Mikołaj Serwatowicz
Polska
196
-424
11
Jan Cudzich
Polska
181
-439
12
Kacper Bysko
Polska
168
-452
13
Andrzej Waliczek
Polska
166
-454
14
Szymon Niemczyk
Polska
147
-473
15
Antoni Orawski
Polska
120
-500
16
Dawid Żlik
Polska
95
-525
17
Stanisław Marusarz
Polska
86
-534
18
Konrad Czul
Polska
85
-535
19
Rafał Rafacz
Polska
83
-537
20
Filip Gluza
Polska
70
-550
21
Mateusz Michniak
Polska
67
-553
22
Jan Mroczkowski
Polska
66
-554
23
Kamil Waszek
Polska
57
-563
24
Łukasz Łukaszczyk
Polska
56
-564
25
Wiktor Fender
Polska
52
-568
 
Wojciech Cie¶lar
Polska
52
-568
27
Jakub Wisełka
Polska
49
-571
28
Szymon Jarończyk
Polska
41
-579
29
Jakub Wójcik
Polska
38
-582
30
Filip Staszewski
Polska
37
-583
31
Klemens Joniak
Polska
34
-586
32
Tadeusz Demulder
Polska
26
-594
33
Marcin Dubiel
Polska
13
-607
34
Szymon Bobak
Polska
11
-609
 
Szymon Dubiel
Polska
11
-609
36
Tymoteusz Dyduch
Polska
4
-616
37
Filip D±bkowski
Polska
3
-617
38
Jakub Cie¶lar
Polska
1
-619


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
Zwycięzca: Marcin Wróbel (Polska)
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIORKI
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Anna Twardosz
Polska
520
 
 
Magdalena Pałasz
Polska
520
 
3
Joanna Kil
Polska
435
-85
4
Joanna Szwab
Polska
400
-120
 
Kinga Rajda
Polska
400
-120
6
Kamila Karpiel
Polska
347
-173
7
Monika Luber
Polska
294
-226
8
Katarzyna Pałasz
Polska
277
-243
9
Olga Gębik
Polska
236
-284
10
Joanna ¦laga
Polska
192
-328
11
Anna Ż±dło
Polska
173
-347
12
Ewelina Orawiec
Polska
26
-494


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZICZKI
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Paulina Cie¶lar
Polska
780
 
2
Sabina Król
Polska
660
-120
3
Róża Pawlikowska
Polska
480
-300
4
Natalia Kobiela
Polska
350
-430
5
Wiktoria Przybyła
Polska
270
-510
6
Wiktoria Kieresnowska
Polska
160
-620


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Sabina Król (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii SENIOR
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Adam Ruda
Polska
465
 
2
Artur Kukuła
Polska
440
-25
3
Andrzej Zapotoczny
Polska
390
-75
4
Tomasz Byrt
Polska
336
-129
5
Andrzej G±sienica
Polska
237
-228
6
Grzegorz Miętus
Polska
222
-243
7
Konrad Janota
Polska
196
-269
8
Łukasz Rutkowski
Polska
190
-275
9
Wojciech Marusarz
Polska
183
-282
10
Krzysztof Miętus
Polska
160
-305
11
Kacper Kupczak
Polska
152
-313
12
Jan Łowisz
Polska
141
-324
13
Szczepan Kupczak
Polska
130
-335
14
Krystian Karpiel
Polska
112
-353
15
Aleksander Zniszczoł
Polska
100
-365
16
Marcin Budz
Polska
79
-386
17
Michał Gut-Chowaniec
Polska
77
-388
18
Piotr ¦wierczek
Polska
15
-450


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
Zwycięzca: Adam Ruda (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Miętus (Polska)
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
Zwycięzca: Adam Ruda (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
« powrót do strony głównej
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich