Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
5
6
7
9
13
14
15
20
21
22
23
26
27
28
luty 2018
Najbliższe zawody
03.03.2018, godz. 10:00
Rasnov HS-97
P¦ kobiet
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Łukasz Podżorski
Polska
660
 
2
Krzysztof Leja
Polska
560
-100
3
Paweł Gut
Polska
350
-310
4
Łukasz Bukowski
Polska
335
-325
5
Krystian Kołodziej
Polska
320
-340
6
Przemysław Kantyka
Polska
100
-560
7
Daniel M±ka
Polska
95
-565


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Dominik Kastelik
Polska
580
 
2
Paweł W±sek
Polska
520
-60
3
Dawid Jarz±bek
Polska
500
-80
4
Dawid Krupa
Polska
416
-164
5
Bartosz Czyż
Polska
351
-229
6
Damian Skupień
Polska
313
-267
7
Jakub Jurosz
Polska
296
-284
8
Paweł Chyc
Polska
287
-293
9
Jakub Chowaniec
Polska
280
-300
10
Mateusz Dyrcz
Polska
212
-368
11
Mateusz Staszel
Polska
209
-371
12
Artur Wacławiak
Polska
170
-410
13
Mateusz Rajda
Polska
163
-417
14
Paweł Twardosz
Polska
144
-436
15
Kacper Konior
Polska
136
-444
16
Eryk Barteczko
Polska
135
-445
17
Andrzej Pałasz
Polska
127
-453
18
Krystian Pacholarz
Polska
110
-470
19
Wiktor Pękala
Polska
107
-473
20
Przemysław Kuszel
Polska
98
-482
21
Mateusz Marusarz
Polska
92
-488
22
Paweł Stwora
Polska
79
-501
23
Mariusz Ci¶lak
Polska
71
-509


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Tomasz Pilch
Polska
780
 
2
Kacper Stosel
Polska
600
-180
3
Kacper Juroszek
Polska
495
-285
4
Piotr Kudzia
Polska
422
-358
5
Mateusz Małyjurek
Polska
318
-462
6
Mateusz Gruszka
Polska
316
-464
7
Patryk Hutyra
Polska
303
-477
8
Jarosław Krzak
Polska
255
-525
9
Karol Niemczyk
Polska
219
-561
10
Maciej Zborowski
Polska
210
-570
11
Łukasz Stawowy
Polska
197
-583
12
Szymon Jojko
Polska
166
-614
13
Jakub Harat
Polska
149
-631
14
Wiktor Węgrzynkiewicz
Polska
145
-635
15
Maciej Korzeniowski
Polska
134
-646
16
Andrzej Szczechowicz
Polska
119
-661
17
Krzysztof Kieta
Polska
111
-669
18
Dawid Haberny
Polska
99
-681
19
Szymon Pawłowski
Polska
92
-688
20
Patryk Pulkowski
Polska
85
-695
21
Stanisław Ciszek
Polska
83
-697
22
Dawid Haberny
Polska
53
-727
23
Marcin Topór
Polska
42
-738
24
Jan Zoń
Polska
28
-752
25
Adrian Pałka
Polska
25
-755


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Zwycięzca: Kacper Stosel (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Jan Habdas
Polska
680
 
2
Adam NiĽnik
Polska
660
-20
3
Wiktor Fickowski
Polska
455
-225
4
Bartłomiej Klimowski
Polska
450
-230
5
Mateusz Jarosz
Polska
342
-338
6
Krystian Zygmuntowicz
Polska
332
-348
7
Oskar Rojek
Polska
267
-413
8
Marcin Małyjurek
Polska
248
-432
9
Miłosz Krzempek
Polska
214
-466
10
Michał Socha
Polska
211
-469
11
Stanisław Majerczyk
Polska
203
-477
12
Jan Bukowski
Polska
159
-521
13
Bartłomiej Kowalczyk
Polska
153
-527
14
Arkadiusz Jojko
Polska
143
-537
15
Maciej G±sienica Ciaptak
Polska
137
-543
16
Tomasz Piczura
Polska
132
-548
17
Michał Martynek
Polska
124
-556
18
Szymon Zapotoczny
Polska
121
-559
19
Robert Ry¶
Polska
107
-573
20
Adam Skupień
Polska
78
-602
21
Jan Liszka
Polska
75
-605
22
Maciej Dawidek
Polska
69
-611
23
Sebastian Zygmuntowicz
Polska
65
-615
24
Wojciech Bukowski
Polska
60
-620
25
Jakub Żegleń
Polska
50
-630
26
Jakub Haza
Polska
34
-646
27
Bartłomiej Kuchta
Polska
30
-650
28
Piotr Cie¶lar
Polska
22
-658
29
Kamil Słodyczka
Polska
21
-659
30
Tymoteusz Pałka
Polska
15
-665
31
Adrian Wawrzacz
Polska
14
-666


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
Zwycięzca: Adam NiĽnik (Polska)
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
Zwycięzca: Adam NiĽnik (Polska)
Zwycięzca: Adam NiĽnik (Polska)
Zwycięzca: Adam NiĽnik (Polska)
Zwycięzca: Adam NiĽnik (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Jan Rzadkosz
Polska
620
 
2
Wiktor Szozda
Polska
541
-79
3
Mateusz Chra¶cina
Polska
466
-154
4
Marcin Wróbel
Polska
430
-190
5
Maciej Staszewski
Polska
342
-278
6
Tymoteusz Amilkiewicz
Polska
324
-296
7
Wojciech Troszok
Polska
299
-321
8
Kacper Jarz±bek
Polska
288
-332
9
Tymoteusz Cienciała
Polska
258
-362
10
Mikołaj Serwatowicz
Polska
196
-424
11
Jan Cudzich
Polska
181
-439
12
Kacper Bysko
Polska
168
-452
13
Andrzej Waliczek
Polska
166
-454
14
Szymon Niemczyk
Polska
147
-473
15
Antoni Orawski
Polska
120
-500
16
Dawid Żlik
Polska
95
-525
17
Stanisław Marusarz
Polska
86
-534
18
Konrad Czul
Polska
85
-535
19
Rafał Rafacz
Polska
83
-537
20
Filip Gluza
Polska
70
-550
21
Mateusz Michniak
Polska
67
-553
22
Jan Mroczkowski
Polska
66
-554
23
Kamil Waszek
Polska
57
-563
24
Łukasz Łukaszczyk
Polska
56
-564
25
Wiktor Fender
Polska
52
-568
 
Wojciech Cie¶lar
Polska
52
-568
27
Jakub Wisełka
Polska
49
-571
28
Szymon Jarończyk
Polska
41
-579
29
Jakub Wójcik
Polska
38
-582
30
Filip Staszewski
Polska
37
-583
31
Klemens Joniak
Polska
34
-586
32
Tadeusz Demulder
Polska
26
-594
33
Marcin Dubiel
Polska
13
-607
34
Szymon Bobak
Polska
11
-609
 
Szymon Dubiel
Polska
11
-609
36
Tymoteusz Dyduch
Polska
4
-616
37
Filip D±bkowski
Polska
3
-617
38
Jakub Cie¶lar
Polska
1
-619


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
Zwycięzca: Marcin Wróbel (Polska)
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIORKI
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Anna Twardosz
Polska
520
 
 
Magdalena Pałasz
Polska
520
 
3
Joanna Kil
Polska
435
-85
4
Joanna Szwab
Polska
400
-120
 
Kinga Rajda
Polska
400
-120
6
Kamila Karpiel
Polska
347
-173
7
Monika Luber
Polska
294
-226
8
Katarzyna Pałasz
Polska
277
-243
9
Olga Gębik
Polska
236
-284
10
Joanna ¦laga
Polska
192
-328
11
Anna Ż±dło
Polska
173
-347
12
Ewelina Orawiec
Polska
26
-494


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZICZKI
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Paulina Cie¶lar
Polska
780
 
2
Sabina Król
Polska
660
-120
3
Róża Pawlikowska
Polska
480
-300
4
Natalia Kobiela
Polska
350
-430
5
Wiktoria Przybyła
Polska
270
-510
6
Wiktoria Kieresnowska
Polska
160
-620


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Sabina Król (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii SENIOR
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Adam Ruda
Polska
465
 
2
Artur Kukuła
Polska
440
-25
3
Andrzej Zapotoczny
Polska
390
-75
4
Tomasz Byrt
Polska
336
-129
5
Andrzej G±sienica
Polska
237
-228
6
Grzegorz Miętus
Polska
222
-243
7
Konrad Janota
Polska
196
-269
8
Łukasz Rutkowski
Polska
190
-275
9
Wojciech Marusarz
Polska
183
-282
10
Krzysztof Miętus
Polska
160
-305
11
Kacper Kupczak
Polska
152
-313
12
Jan Łowisz
Polska
141
-324
13
Szczepan Kupczak
Polska
130
-335
14
Krystian Karpiel
Polska
112
-353
15
Aleksander Zniszczoł
Polska
100
-365
16
Marcin Budz
Polska
79
-386
17
Michał Gut-Chowaniec
Polska
77
-388
18
Piotr ¦wierczek
Polska
15
-450


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
Zwycięzca: Adam Ruda (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Miętus (Polska)
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
Zwycięzca: Adam Ruda (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
2 marca 2018 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:30
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
14:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
16:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
18:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
3 marca 2018 (sobota)
09:00
P¦ kobiet Rasnov
seria próbna
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:00
P¦ kobiet Rasnov
konkurs ind.
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:30
P¦ Lahti
seria próbna
16:30
P¦ Lahti
konkurs drużynowy
4 marca 2018 (niedziela)
07:45
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Kto wygra RAW Air?
Kamil Stoch
Robert Johansson
Johann Andre Forfang
Daniel Andre Tande
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Peter Prevc
Simon Ammann
Stefan Kraft
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich