Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Przemysław Kantyka
Polska
640
 
2
Łukasz Podżorski
Polska
470
-170
3
Krzysztof Leja
Polska
450
-190
4
Adam Ruda
Polska
355
-285
5
Michał Pytel
Polska
349
-291
6
Michał Milczanowski
Polska
348
-292
7
Kacper Kupczak
Polska
248
-392
8
Michał Gut-Chowaniec
Polska
233
-407
9
Krystian Karpiel
Polska
229
-411
10
Tymoteusz Urba¶
Polska
222
-418
11
Andrzej Stękała
Polska
200
-440
12
Gabriel Majcher
Polska
198
-442
13
Piotr Byrski
Polska
194
-446
14
Jan Łowisz
Polska
173
-467
15
Paweł Murzyn
Polska
172
-468
16
Igor Smorul
Polska
143
-497
17
Marek Matuszny
Polska
104
-536
18
Kamil Kurek
Polska
85
-555
19
Krzysztof Dziadoń
Polska
18
-622


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
Zwycięzca: Michał Milczanowski (Polska)
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
Zwycięzca: Andrzej Stękała (Polska)
Zwycięzca: Andrzej Stękała (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Paweł Gut
Polska
720
 
2
Dominik Kastelik
Polska
616
-104
3
Paweł Twardosz
Polska
435
-285
4
Dawid Krupa
Polska
429
-291
5
Łukasz Bukowski
Polska
359
-361
6
Szymon Łokaj
Polska
351
-369
7
Daniel M±ka
Polska
265
-455
8
Paweł Chyc
Polska
260
-460
9
Krystian Kołodziej
Polska
248
-472
10
Mateusz Staszel
Polska
231
-489
11
Jakub Jurosz
Polska
207
-513
12
Mateusz Dyrcz
Polska
187
-533
13
Maciej Dziedzic
Polska
158
-562
14
Andrzej Pałasz
Polska
156
-564
15
Maciej Łukaszczyk
Polska
132
-588
16
Krystian Pacholarz
Polska
124
-596
17
Paweł Stwora
Polska
115
-605


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Dawid Jarz±bek
Polska
800
 
2
Tomasz Pilch
Polska
540
-260
3
Damian Skupień
Polska
532
-268
4
Paweł W±sek
Polska
420
-380
5
Kacper Konior
Polska
333
-467
6
Piotr Kudzia
Polska
331
-469
7
Jakub Chowaniec
Polska
279
-521
8
Bartosz Czyż
Polska
256
-544
9
Łukasz Stawowy
Polska
232
-568
10
Artur Wacławiak
Polska
204
-596
11
Mateusz Rajda
Polska
191
-609
12
Dawid Hre¶ka
Polska
185
-615
13
Andrzej Szczechowicz
Polska
179
-621
14
Jarosław Krzak
Polska
156
-644
15
Przemysław Kuszel
Polska
133
-667
16
Wiktor Węgrzynkiewicz
Polska
119
-681
17
Wiktor Pękala
Polska
102
-698
18
Mateusz Marusarz
Polska
95
-705
19
Eryk Barteczko
Polska
88
-712
20
Jan Zoń
Polska
74
-726
21
Szymon Pawłowski
Polska
72
-728
22
Jakub Szczepaniak
Polska
69
-731
23
Mieczysław Kołta¶
Polska
55
-745
24
Mariusz Ci¶lak
Polska
48
-752
25
Mateusz G±sienica-Makowski
Polska
36
-764
26
Daniel Hre¶ka
Polska
32
-768
27
Adrian Pałka
Polska
21
-779
28
Adrian Nalepka
Polska
20
-780
29
Jakub Cybulski
Polska
18
-782


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Kacper Stosel
Polska
780
 
2
Mateusz Gruszka
Polska
530
-250
3
Marcin Topór
Polska
487
-293
4
Maciej Zborowski
Polska
360
-420
5
Mateusz Małyjurek
Polska
357
-423
6
Oskar Rojek
Polska
329
-451
7
Karol Niemczyk
Polska
321
-459
8
Maciej Korzeniowski
Polska
230
-550
9
Wiktor Fickowski
Polska
225
-555
10
Kacper Juroszek
Polska
210
-570
11
Patryk Hutyra
Polska
209
-571
12
Mateusz Jarosz
Polska
184
-596
13
Krzysztof Kieta
Polska
161
-619
14
Krystian Zygmuntowicz
Polska
154
-626
15
Arkadiusz Jojko
Polska
148
-632
16
Patryk W±troba
Polska
124
-656
17
Dawid Haberny
Polska
111
-669
18
Patryk Pulkowski
Polska
86
-694
19
Tomasz Piczura
Polska
84
-696
20
Adam Skupień
Polska
83
-697
21
Marcin Małyjurek
Polska
77
-703
22
Michał Socha
Polska
75
-705
23
Bartłomiej Kowalczyk
Polska
65
-715
24
Adam NiĽnik
Polska
63
-717
25
Maciej G±sienica Ciaptak
Polska
59
-721
26
Jakub Żegleń
Polska
54
-726
27
Bartłomiej Klimowski
Polska
51
-729
28
Dawid Haberny
Polska
50
-730
29
Stanisław Ciszek
Polska
34
-746
30
Wojciech Bukowski
Polska
24
-756


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Kacper Stosel (Polska)
Zwycięzca: Kacper Stosel (Polska)
Zwycięzca: Kacper Stosel (Polska)
Zwycięzca: Kacper Stosel (Polska)
Zwycięzca: Marcin Topór (Polska)
Zwycięzca: Kacper Stosel (Polska)
Zwycięzca: Kacper Stosel (Polska)
Zwycięzca: Kacper Stosel (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Jan Rzadkosz
Polska
595
 
2
Jan Bukowski
Polska
580
-15
3
Stanisław Majerczyk
Polska
525
-70
4
Jan Habdas
Polska
437
-158
5
Robert Ry¶
Polska
422
-173
6
Sebastian Zygmuntowicz
Polska
384
-211
7
Michał Martynek
Polska
264
-331
8
Miłosz Krzempek
Polska
259
-336
9
Maciej Dawidek
Polska
227
-368
10
Wojciech Troszok
Polska
198
-397
11
Bartłomiej Kuchta
Polska
155
-440
12
Jan Cudzich
Polska
152
-443
13
Tymoteusz Amilkiewicz
Polska
147
-448
14
Mateusz Chra¶cina
Polska
139
-456
15
Mateusz Podgórski
Polska
130
-465
16
Kacper Jarz±bek
Polska
126
-469
17
Jakub Haza
Polska
118
-477
18
Szymon Zapotoczny
Polska
105
-490
19
Marcin Wróbel
Polska
88
-507
20
Mikołaj Serwatowicz
Polska
86
-509
21
Kacper Bysko
Polska
84
-511
22
Andrzej Waliczek
Polska
81
-514
23
Jan Liszka
Polska
77
-518
24
Tymoteusz Cienciała
Polska
74
-521
25
Szymon Niemczyk
Polska
62
-533
26
Kamil Waszek
Polska
57
-538
27
Antoni Orawski
Polska
48
-547
28
Piotr Cie¶lar
Polska
39
-556
29
Klemens Szewczyk
Polska
25
-570
30
Wiktor Szozda
Polska
21
-574
31
Dawid Żlik
Polska
18
-577
32
Filip Gluza
Polska
13
-582
 
Łukasz Łukaszczyk
Polska
13
-582
34
Maciej Staszewski
Polska
12
-583
35
Daniel Żlik
Polska
5
-590
36
Stanisław Marusarz
Polska
4
-591
37
Tadeusz Demulder
Polska
1
-594


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Zwycięzca: Robert Ry¶ (Polska)
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Zwycięzca: Jan Bukowski (Polska)
Zwycięzca: Jan Bukowski (Polska)
Zwycięzca: Jan Bukowski (Polska)
Zwycięzca: Stanisław Majerczyk (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIORKI
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Kinga Rajda
Polska
720
 
2
Joanna Szwab
Polska
560
-160
3
Joanna Kil
Polska
470
-250
4
Katarzyna Pałasz
Polska
381
-339
5
Monika Luber
Polska
340
-380
6
Marcelina Herzyk
Polska
316
-404
7
Magdalena Pałasz
Polska
200
-520
8
Ewelina Orawiec
Polska
180
-540


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZICZKI
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Paulina Cie¶lar
Polska
800
 
2
Anna Twardosz
Polska
600
-200
3
Kamila Karpiel
Polska
520
-280
4
Róża Pawlikowska
Polska
390
-410
5
Sabina Król
Polska
365
-435
6
Justyna Badura
Polska
245
-555
7
Natalia Kobiela
Polska
112
-688


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii SENIOR
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Tomasz Byrt
Polska
700
 
2
Jakub Kot
Polska
451
-249
3
Artur Kukuła
Polska
430
-270
4
Grzegorz Miętus
Polska
390
-310
5
Krzysztof Miętus
Polska
340
-360
6
Andrzej Zapotoczny
Polska
316
-384
7
Andrzej G±sienica
Polska
305
-395
8
Mateusz Kojzar
Polska
262
-438
9
Konrad Janota
Polska
242
-458
10
Mateusz Wantulok
Polska
212
-488
11
Jakub Przybyła
Polska
191
-509
12
Marcin Budz
Polska
181
-519
13
Wojciech Marusarz
Polska
169
-531
14
Stanisław Biela
Polska
130
-570
15
Adam Cie¶lar
Polska
129
-571
16
Paweł Słowiok
Polska
58
-642
17
Szczepan Kupczak
Polska
36
-664


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
Zwycięzca: Andrzej Zapotoczny (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
« powrót do strony głównej
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich