Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
20
21
22
23
26
27
28
29
30
31
sierpień 2018
Najbliższe zawody
19.08.2018, godz. 14:00
Frenstat HS-106
CoC letni
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Przemysław Kantyka
Polska
640
 
2
Łukasz Podżorski
Polska
470
-170
3
Krzysztof Leja
Polska
450
-190
4
Adam Ruda
Polska
355
-285
5
Michał Pytel
Polska
349
-291
6
Michał Milczanowski
Polska
348
-292
7
Kacper Kupczak
Polska
248
-392
8
Michał Gut-Chowaniec
Polska
233
-407
9
Krystian Karpiel
Polska
229
-411
10
Tymoteusz Urba¶
Polska
222
-418
11
Andrzej Stękała
Polska
200
-440
12
Gabriel Majcher
Polska
198
-442
13
Piotr Byrski
Polska
194
-446
14
Jan Łowisz
Polska
173
-467
15
Paweł Murzyn
Polska
172
-468
16
Igor Smorul
Polska
143
-497
17
Marek Matuszny
Polska
104
-536
18
Kamil Kurek
Polska
85
-555
19
Krzysztof Dziadoń
Polska
18
-622


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
Zwycięzca: Michał Milczanowski (Polska)
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
Zwycięzca: Andrzej Stękała (Polska)
Zwycięzca: Andrzej Stękała (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Paweł Gut
Polska
720
 
2
Dominik Kastelik
Polska
616
-104
3
Paweł Twardosz
Polska
435
-285
4
Dawid Krupa
Polska
429
-291
5
Łukasz Bukowski
Polska
359
-361
6
Szymon Łokaj
Polska
351
-369
7
Daniel M±ka
Polska
265
-455
8
Paweł Chyc
Polska
260
-460
9
Krystian Kołodziej
Polska
248
-472
10
Mateusz Staszel
Polska
231
-489
11
Jakub Jurosz
Polska
207
-513
12
Mateusz Dyrcz
Polska
187
-533
13
Maciej Dziedzic
Polska
158
-562
14
Andrzej Pałasz
Polska
156
-564
15
Maciej Łukaszczyk
Polska
132
-588
16
Krystian Pacholarz
Polska
124
-596
17
Paweł Stwora
Polska
115
-605


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Dawid Jarz±bek
Polska
800
 
2
Tomasz Pilch
Polska
540
-260
3
Damian Skupień
Polska
532
-268
4
Paweł W±sek
Polska
420
-380
5
Kacper Konior
Polska
333
-467
6
Piotr Kudzia
Polska
331
-469
7
Jakub Chowaniec
Polska
279
-521
8
Bartosz Czyż
Polska
256
-544
9
Łukasz Stawowy
Polska
232
-568
10
Artur Wacławiak
Polska
204
-596
11
Mateusz Rajda
Polska
191
-609
12
Dawid Hre¶ka
Polska
185
-615
13
Andrzej Szczechowicz
Polska
179
-621
14
Jarosław Krzak
Polska
156
-644
15
Przemysław Kuszel
Polska
133
-667
16
Wiktor Węgrzynkiewicz
Polska
119
-681
17
Wiktor Pękala
Polska
102
-698
18
Mateusz Marusarz
Polska
95
-705
19
Eryk Barteczko
Polska
88
-712
20
Jan Zoń
Polska
74
-726
21
Szymon Pawłowski
Polska
72
-728
22
Jakub Szczepaniak
Polska
69
-731
23
Mieczysław Kołta¶
Polska
55
-745
24
Mariusz Ci¶lak
Polska
48
-752
25
Mateusz G±sienica-Makowski
Polska
36
-764
26
Daniel Hre¶ka
Polska
32
-768
27
Adrian Pałka
Polska
21
-779
28
Adrian Nalepka
Polska
20
-780
29
Jakub Cybulski
Polska
18
-782


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Kacper Stosel
Polska
780
 
2
Mateusz Gruszka
Polska
530
-250
3
Marcin Topór
Polska
487
-293
4
Maciej Zborowski
Polska
360
-420
5
Mateusz Małyjurek
Polska
357
-423
6
Oskar Rojek
Polska
329
-451
7
Karol Niemczyk
Polska
321
-459
8
Maciej Korzeniowski
Polska
230
-550
9
Wiktor Fickowski
Polska
225
-555
10
Kacper Juroszek
Polska
210
-570
11
Patryk Hutyra
Polska
209
-571
12
Mateusz Jarosz
Polska
184
-596
13
Krzysztof Kieta
Polska
161
-619
14
Krystian Zygmuntowicz
Polska
154
-626
15
Arkadiusz Jojko
Polska
148
-632
16
Patryk W±troba
Polska
124
-656
17
Dawid Haberny
Polska
111
-669
18
Patryk Pulkowski
Polska
86
-694
19
Tomasz Piczura
Polska
84
-696
20
Adam Skupień
Polska
83
-697
21
Marcin Małyjurek
Polska
77
-703
22
Michał Socha
Polska
75
-705
23
Bartłomiej Kowalczyk
Polska
65
-715
24
Adam Niżnik
Polska
63
-717
25
Maciej G±sienica Ciaptak
Polska
59
-721
26
Jakub Żegleń
Polska
54
-726
27
Bartłomiej Klimowski
Polska
51
-729
28
Dawid Haberny
Polska
50
-730
29
Stanisław Ciszek
Polska
34
-746
30
Wojciech Bukowski
Polska
24
-756


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Kacper Stosel (Polska)
Zwycięzca: Kacper Stosel (Polska)
Zwycięzca: Kacper Stosel (Polska)
Zwycięzca: Kacper Stosel (Polska)
Zwycięzca: Marcin Topór (Polska)
Zwycięzca: Kacper Stosel (Polska)
Zwycięzca: Kacper Stosel (Polska)
Zwycięzca: Kacper Stosel (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Jan Rzadkosz
Polska
595
 
2
Jan Bukowski
Polska
580
-15
3
Stanisław Majerczyk
Polska
525
-70
4
Jan Habdas
Polska
437
-158
5
Robert Ry¶
Polska
422
-173
6
Sebastian Zygmuntowicz
Polska
384
-211
7
Michał Martynek
Polska
264
-331
8
Miłosz Krzempek
Polska
259
-336
9
Maciej Dawidek
Polska
227
-368
10
Wojciech Troszok
Polska
198
-397
11
Bartłomiej Kuchta
Polska
155
-440
12
Jan Cudzich
Polska
152
-443
13
Tymoteusz Amilkiewicz
Polska
147
-448
14
Mateusz Chra¶cina
Polska
139
-456
15
Mateusz Podgórski
Polska
130
-465
16
Kacper Jarz±bek
Polska
126
-469
17
Jakub Haza
Polska
118
-477
18
Szymon Zapotoczny
Polska
105
-490
19
Marcin Wróbel
Polska
88
-507
20
Mikołaj Serwatowicz
Polska
86
-509
21
Kacper Bysko
Polska
84
-511
22
Andrzej Waliczek
Polska
81
-514
23
Jan Liszka
Polska
77
-518
24
Tymoteusz Cienciała
Polska
74
-521
25
Szymon Niemczyk
Polska
62
-533
26
Kamil Waszek
Polska
57
-538
27
Antoni Orawski
Polska
48
-547
28
Piotr Cie¶lar
Polska
39
-556
29
Klemens Szewczyk
Polska
25
-570
30
Wiktor Szozda
Polska
21
-574
31
Dawid Żlik
Polska
18
-577
32
Filip Gluza
Polska
13
-582
 
Łukasz Łukaszczyk
Polska
13
-582
34
Maciej Staszewski
Polska
12
-583
35
Daniel Żlik
Polska
5
-590
36
Stanisław Marusarz
Polska
4
-591
37
Tadeusz Demulder
Polska
1
-594


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Zwycięzca: Robert Ry¶ (Polska)
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Zwycięzca: Jan Bukowski (Polska)
Zwycięzca: Jan Bukowski (Polska)
Zwycięzca: Jan Bukowski (Polska)
Zwycięzca: Stanisław Majerczyk (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIORKI
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Kinga Rajda
Polska
720
 
2
Joanna Szwab
Polska
560
-160
3
Joanna Kil
Polska
470
-250
4
Katarzyna Pałasz
Polska
381
-339
5
Monika Luber
Polska
340
-380
6
Marcelina Herzyk
Polska
316
-404
7
Magdalena Pałasz
Polska
200
-520
8
Ewelina Orawiec
Polska
180
-540


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZICZKI
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Paulina Cie¶lar
Polska
800
 
2
Anna Twardosz
Polska
600
-200
3
Kamila Karpiel
Polska
520
-280
4
Róża Pawlikowska
Polska
390
-410
5
Sabina Król
Polska
365
-435
6
Justyna Badura
Polska
245
-555
7
Natalia Kobiela
Polska
112
-688


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Paulina Cie¶lar (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii SENIOR
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Tomasz Byrt
Polska
700
 
2
Jakub Kot
Polska
451
-249
3
Artur Kukuła
Polska
430
-270
4
Grzegorz Miętus
Polska
390
-310
5
Krzysztof Miętus
Polska
340
-360
6
Andrzej Zapotoczny
Polska
316
-384
7
Andrzej G±sienica
Polska
305
-395
8
Mateusz Kojzar
Polska
262
-438
9
Konrad Janota
Polska
242
-458
10
Mateusz Wantulok
Polska
212
-488
11
Jakub Przybyła
Polska
191
-509
12
Marcin Budz
Polska
181
-519
13
Wojciech Marusarz
Polska
169
-531
14
Stanisław Biela
Polska
130
-570
15
Adam Cie¶lar
Polska
129
-571
16
Paweł Słowiok
Polska
58
-642
17
Szczepan Kupczak
Polska
36
-664


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
Zwycięzca: Andrzej Zapotoczny (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Christian Ulmer
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 sierpnia 2018 (niedziela)
10:30
CoC Frenstat
11:30
CoC Frenstat
12:30
CoC Frenstat
14:00
CoC Frenstat
23 sierpnia 2018 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
10:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
12:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
24 sierpnia 2018 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
25 sierpnia 2018 (sobota)
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
7 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
06:00
LGP Czajkowski
odprawa techniczna K
07:00
LGP Czajkowski
odprawa techniczna M
09:00
LGP Czajkowski
oficjalny trening K
11:00
LGP Czajkowski
kwalifikacje K
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich