Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Szymon Szostok
Polska
466
 
2
Tomasz Byrt
Polska
380
-86
3
Mateusz Kojzar
Polska
328
-138
4
Konrad Janota
Polska
262
-204
5
Stanisław Biela
Polska
240
-226
6
Rafał Polinkiewicz
Polska
212
-254
 
Wojciech F±ferko
Polska
212
-254
8
Piotr ¦wierczek
Polska
206
-260
9
Andrzej G±sienica
Polska
129
-337
10
Marcin Budz
Polska
128
-338
11
Patryk Dunajski
Polska
122
-344
12
Aleksander Zniszczoł
Polska
100
-366
13
Michał Podżorski
Polska
99
-367
 
Paweł Szafran
Polska
99
-367
15
Kamil Bańczak
Polska
98
-368
16
Jakub Przybyła
Polska
90
-376
17
Wojciech Marusarz
Polska
88
-378
18
Jan Zięba
Polska
81
-385
19
Grzegorz Miętus
Polska
60
-406
20
Krystian Gryczuk
Polska
56
-410
21
Marcin Miętus
Polska
52
-414
22
Krzysztof Biegun
Polska
50
-416
23
Bartłomiej Kłusek
Polska
45
-421
24
Damian Urba¶
Polska
24
-442


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
Zwycięzca: Andrzej G±sienica (Polska)
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Przemysław Kantyka
Polska
540
 
2
Krzysztof Leja
Polska
380
-160
3
Łukasz Podżorski
Polska
334
-206
4
Jakub Wolny
Polska
316
-224
5
Adam Ruda
Polska
261
-279
6
Damian Żyła
Polska
235
-305
7
Bartosz G±sienica-Laskowy
Polska
230
-310
8
Michał Pytel
Polska
202
-338
9
Sebastian Hebel
Polska
184
-356
10
Michał Milczanowski
Polska
169
-371
11
Piotr Mojżesz
Polska
155
-385
12
Sebastian Okas
Polska
117
-423
13
Michał Gut-Chowaniec
Polska
113
-427
14
Jan Łowisz
Polska
108
-432
15
Andrzej Stękała
Polska
105
-435
16
Paweł Murzyn
Polska
96
-444
17
Kacper Kupczak
Polska
91
-449
18
Gabriel Majcher
Polska
90
-450
19
Krystian Karpiel
Polska
76
-464
20
Dawid Osiński
Polska
66
-474
21
Igor Smorul
Polska
62
-478
22
Krzysztof Dziadoń
Polska
55
-485
 
Paweł Słodyczka
Polska
55
-485
24
Tymoteusz Urba¶
Polska
50
-490
25
Narek Jesajan
Polska
41
-499
26
Piotr Byrski
Polska
40
-500
27
Kamil Gałysa
Polska
38
-502
28
Przemysław Luber
Polska
28
-512
29
Kamil Kurek
Polska
27
-513
30
Marek Matuszny
Polska
17
-523
31
Roman Oliwier
Polska
2
-538


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
Zwycięzcy: Łukasz Podżorski (Polska) / Przemysław Kantyka (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Paweł Gut
Polska
470
 
2
Daniel M±ka
Polska
356
-114
3
Krystian Kołodziej
Polska
342
-128
4
Krzysztof Kabot
Polska
305
-165
5
Antoni Juroszek
Polska
251
-219
6
Paweł Twardosz
Polska
219
-251
7
Łukasz Bukowski
Polska
216
-254
8
Jakub Jurosz
Polska
206
-264
9
Daniel Okas
Polska
202
-268
10
Paweł Chyc
Polska
198
-272
11
Dawid Krupa
Polska
177
-293
12
Krystian Pacholarz
Polska
134
-336
13
Dominik Kastelik
Polska
133
-337
14
Mateusz Staszel
Polska
120
-350
15
Andrzej Pałasz
Polska
109
-361
16
Szymon Łokaj
Polska
106
-364
17
Mateusz Dyrcz
Polska
99
-371
18
Maciej Łukaszczyk
Polska
94
-376
19
Maciej Dziedzic
Polska
75
-395
20
Jakub Kurek
Polska
53
-417
21
Paweł Stwora
Polska
49
-421
22
Daniel Żlik
Polska
34
-436


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Krystian Kołodziej (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Paweł W±sek
Polska
520
 
2
Dawid Jarz±bek
Polska
505
-15
3
Damian Skupień
Polska
400
-120
4
Bartosz Czyż
Polska
281
-239
5
Kacper Konior
Polska
280
-240
6
Mariusz Ci¶lak
Polska
201
-319
7
Tomasz Pilch
Polska
196
-324
8
Dawid Hre¶ka
Polska
185
-335
9
Łukasz Stawowy
Polska
174
-346
10
Piotr Kudzia
Polska
138
-382
11
Mateusz Rajda
Polska
134
-386
12
Jarosław Krzak
Polska
132
-388
13
Przemysław Kuszel
Polska
121
-399
14
Jakub Chowaniec
Polska
110
-410
15
Eryk Barteczko
Polska
106
-414
16
Mieczysław Kołta¶
Polska
100
-420
17
Łukasz Dyrcz
Polska
90
-430
18
Mateusz G±sienica-Makowski
Polska
84
-436
 
Wiktor Węgrzynkiewicz
Polska
84
-436
20
Bartłomiej Magdziek
Polska
65
-455
21
Mateusz Marusarz
Polska
64
-456
22
Wiktor Pękala
Polska
59
-461
23
Paweł Okas
Polska
40
-480
24
Andrzej Szczechowicz
Polska
38
-482
25
Krzysztof Wojtanek
Polska
25
-495
26
Jan Zoń
Polska
20
-500
27
Jakub Szczepaniak
Polska
8
-512
28
Artur Wacławiak
Polska
7
-513


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Maciej Zborowski
Polska
446
 
2
Szymon Jojko
Polska
441
-5
3
Patryk Hutyra
Polska
382
-64
4
Kacper Stosel
Polska
306
-140
5
Mateusz Gruszka
Polska
233
-213
6
Jakub Harat
Polska
218
-228
7
Mateusz Małyjurek
Polska
214
-232
8
Bartłomiej Klimowski
Polska
196
-250
9
Wiktor Fickowski
Polska
192
-254
10
Oskar Rojek
Polska
184
-262
11
Marcin Ogórek
Polska
159
-287
12
Mateusz Jarosz
Polska
138
-308
13
Dawid Haberny
Polska
131
-315
14
Patryk W±troba
Polska
117
-329
15
Dawid Kurek
Polska
90
-356
16
Dawid Haberny
Polska
86
-360
17
Marcin Topór
Polska
83
-363
18
Marcin Małyjurek
Polska
70
-376
19
Jan Bukowski
Polska
61
-385
20
Michał Socha
Polska
59
-387
21
Arkadiusz Jojko
Polska
56
-390
22
Adam Skupień
Polska
50
-396
23
Karol Niemczyk
Polska
49
-397
24
Kacper Juroszek
Polska
46
-400
25
Patryk Pulkowski
Polska
33
-413
 
Maciej G±sienica Ciaptak
Polska
33
-413
27
Krzysztof Kieta
Polska
24
-422
 
Szymon Olek
Polska
24
-422
29
Adam NiĽnik
Polska
22
-424
 
Stanisław Majerczyk
Polska
22
-424
31
Bartłomiej Kowalczyk
Polska
21
-425
32
Jan Rzadkosz
Polska
16
-430
33
Krystian Zygmuntowicz
Polska
12
-434
34
Robert Ry¶
Polska
10
-436
35
Dawid Socha
Polska
9
-437
 
Tomasz Piczura
Polska
9
-437
37
Krystian Zygmunt
Polska
8
-438
38
Jakub Żegleń
Polska
7
-439
39
Michał Martynek
Polska
6
-440
40
Maciej Korzeniowski
Polska
4
-442
41
Mateusz Chra¶cina
Polska
1
-445


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Patryk Hutyra (Polska)
Zwycięzca: Szymon Jojko (Polska)
Zwycięzca: Szymon Jojko (Polska)
Zwycięzca: Szymon Jojko (Polska)
Zwycięzca: Maciej Zborowski (Polska)
Zwycięzca: Maciej Zborowski (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIORKI
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Joanna Szwab
Polska
580
 
2
Magdalena Pałasz
Polska
500
-80


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZICZKI
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Kamila Karpiel
Polska
580
 
2
Joanna Kil
Polska
440
-140
3
Anna Twardosz
Polska
420
-160
4
Kinga Rajda
Polska
290
-290
5
Katarzyna Pałasz
Polska
280
-300
6
Róża Pawlikowska
Polska
152
-428
 
Sabina Król
Polska
152
-428
8
Justyna Badura
Polska
87
-493
9
Dominika Zawada
Polska
84
-496
10
Marcelina Herzyk
Polska
64
-516


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
« powrót do strony głównej
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich