Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
5
6
7
9
13
14
15
20
21
22
23
26
27
28
luty 2018
Najbliższe zawody
03.03.2018, godz. 10:00
Rasnov HS-97
P¦ kobiet
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Szymon Szostok
Polska
466
 
2
Tomasz Byrt
Polska
380
-86
3
Mateusz Kojzar
Polska
328
-138
4
Konrad Janota
Polska
262
-204
5
Stanisław Biela
Polska
240
-226
6
Rafał Polinkiewicz
Polska
212
-254
 
Wojciech F±ferko
Polska
212
-254
8
Piotr ¦wierczek
Polska
206
-260
9
Andrzej G±sienica
Polska
129
-337
10
Marcin Budz
Polska
128
-338
11
Patryk Dunajski
Polska
122
-344
12
Aleksander Zniszczoł
Polska
100
-366
13
Michał Podżorski
Polska
99
-367
 
Paweł Szafran
Polska
99
-367
15
Kamil Bańczak
Polska
98
-368
16
Jakub Przybyła
Polska
90
-376
17
Wojciech Marusarz
Polska
88
-378
18
Jan Zięba
Polska
81
-385
19
Grzegorz Miętus
Polska
60
-406
20
Krystian Gryczuk
Polska
56
-410
21
Marcin Miętus
Polska
52
-414
22
Krzysztof Biegun
Polska
50
-416
23
Bartłomiej Kłusek
Polska
45
-421
24
Damian Urba¶
Polska
24
-442


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
Zwycięzca: Andrzej G±sienica (Polska)
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Przemysław Kantyka
Polska
540
 
2
Krzysztof Leja
Polska
380
-160
3
Łukasz Podżorski
Polska
334
-206
4
Jakub Wolny
Polska
316
-224
5
Adam Ruda
Polska
261
-279
6
Damian Żyła
Polska
235
-305
7
Bartosz G±sienica-Laskowy
Polska
230
-310
8
Michał Pytel
Polska
202
-338
9
Sebastian Hebel
Polska
184
-356
10
Michał Milczanowski
Polska
169
-371
11
Piotr Mojżesz
Polska
155
-385
12
Sebastian Okas
Polska
117
-423
13
Michał Gut-Chowaniec
Polska
113
-427
14
Jan Łowisz
Polska
108
-432
15
Andrzej Stękała
Polska
105
-435
16
Paweł Murzyn
Polska
96
-444
17
Kacper Kupczak
Polska
91
-449
18
Gabriel Majcher
Polska
90
-450
19
Krystian Karpiel
Polska
76
-464
20
Dawid Osiński
Polska
66
-474
21
Igor Smorul
Polska
62
-478
22
Krzysztof Dziadoń
Polska
55
-485
 
Paweł Słodyczka
Polska
55
-485
24
Tymoteusz Urba¶
Polska
50
-490
25
Narek Jesajan
Polska
41
-499
26
Piotr Byrski
Polska
40
-500
27
Kamil Gałysa
Polska
38
-502
28
Przemysław Luber
Polska
28
-512
29
Kamil Kurek
Polska
27
-513
30
Marek Matuszny
Polska
17
-523
31
Roman Oliwier
Polska
2
-538


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
Zwycięzcy: Łukasz Podżorski (Polska) / Przemysław Kantyka (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Paweł Gut
Polska
470
 
2
Daniel M±ka
Polska
356
-114
3
Krystian Kołodziej
Polska
342
-128
4
Krzysztof Kabot
Polska
305
-165
5
Antoni Juroszek
Polska
251
-219
6
Paweł Twardosz
Polska
219
-251
7
Łukasz Bukowski
Polska
216
-254
8
Jakub Jurosz
Polska
206
-264
9
Daniel Okas
Polska
202
-268
10
Paweł Chyc
Polska
198
-272
11
Dawid Krupa
Polska
177
-293
12
Krystian Pacholarz
Polska
134
-336
13
Dominik Kastelik
Polska
133
-337
14
Mateusz Staszel
Polska
120
-350
15
Andrzej Pałasz
Polska
109
-361
16
Szymon Łokaj
Polska
106
-364
17
Mateusz Dyrcz
Polska
99
-371
18
Maciej Łukaszczyk
Polska
94
-376
19
Maciej Dziedzic
Polska
75
-395
20
Jakub Kurek
Polska
53
-417
21
Paweł Stwora
Polska
49
-421
22
Daniel Żlik
Polska
34
-436


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Krystian Kołodziej (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Paweł W±sek
Polska
520
 
2
Dawid Jarz±bek
Polska
505
-15
3
Damian Skupień
Polska
400
-120
4
Bartosz Czyż
Polska
281
-239
5
Kacper Konior
Polska
280
-240
6
Mariusz Ci¶lak
Polska
201
-319
7
Tomasz Pilch
Polska
196
-324
8
Dawid Hre¶ka
Polska
185
-335
9
Łukasz Stawowy
Polska
174
-346
10
Piotr Kudzia
Polska
138
-382
11
Mateusz Rajda
Polska
134
-386
12
Jarosław Krzak
Polska
132
-388
13
Przemysław Kuszel
Polska
121
-399
14
Jakub Chowaniec
Polska
110
-410
15
Eryk Barteczko
Polska
106
-414
16
Mieczysław Kołta¶
Polska
100
-420
17
Łukasz Dyrcz
Polska
90
-430
18
Mateusz G±sienica-Makowski
Polska
84
-436
 
Wiktor Węgrzynkiewicz
Polska
84
-436
20
Bartłomiej Magdziek
Polska
65
-455
21
Mateusz Marusarz
Polska
64
-456
22
Wiktor Pękala
Polska
59
-461
23
Paweł Okas
Polska
40
-480
24
Andrzej Szczechowicz
Polska
38
-482
25
Krzysztof Wojtanek
Polska
25
-495
26
Jan Zoń
Polska
20
-500
27
Jakub Szczepaniak
Polska
8
-512
28
Artur Wacławiak
Polska
7
-513


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Maciej Zborowski
Polska
446
 
2
Szymon Jojko
Polska
441
-5
3
Patryk Hutyra
Polska
382
-64
4
Kacper Stosel
Polska
306
-140
5
Mateusz Gruszka
Polska
233
-213
6
Jakub Harat
Polska
218
-228
7
Mateusz Małyjurek
Polska
214
-232
8
Bartłomiej Klimowski
Polska
196
-250
9
Wiktor Fickowski
Polska
192
-254
10
Oskar Rojek
Polska
184
-262
11
Marcin Ogórek
Polska
159
-287
12
Mateusz Jarosz
Polska
138
-308
13
Dawid Haberny
Polska
131
-315
14
Patryk W±troba
Polska
117
-329
15
Dawid Kurek
Polska
90
-356
16
Dawid Haberny
Polska
86
-360
17
Marcin Topór
Polska
83
-363
18
Marcin Małyjurek
Polska
70
-376
19
Jan Bukowski
Polska
61
-385
20
Michał Socha
Polska
59
-387
21
Arkadiusz Jojko
Polska
56
-390
22
Adam Skupień
Polska
50
-396
23
Karol Niemczyk
Polska
49
-397
24
Kacper Juroszek
Polska
46
-400
25
Patryk Pulkowski
Polska
33
-413
 
Maciej G±sienica Ciaptak
Polska
33
-413
27
Krzysztof Kieta
Polska
24
-422
 
Szymon Olek
Polska
24
-422
29
Adam NiĽnik
Polska
22
-424
 
Stanisław Majerczyk
Polska
22
-424
31
Bartłomiej Kowalczyk
Polska
21
-425
32
Jan Rzadkosz
Polska
16
-430
33
Krystian Zygmuntowicz
Polska
12
-434
34
Robert Ry¶
Polska
10
-436
35
Dawid Socha
Polska
9
-437
 
Tomasz Piczura
Polska
9
-437
37
Krystian Zygmunt
Polska
8
-438
38
Jakub Żegleń
Polska
7
-439
39
Michał Martynek
Polska
6
-440
40
Maciej Korzeniowski
Polska
4
-442
41
Mateusz Chra¶cina
Polska
1
-445


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Patryk Hutyra (Polska)
Zwycięzca: Szymon Jojko (Polska)
Zwycięzca: Szymon Jojko (Polska)
Zwycięzca: Szymon Jojko (Polska)
Zwycięzca: Maciej Zborowski (Polska)
Zwycięzca: Maciej Zborowski (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIORKI
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Joanna Szwab
Polska
580
 
2
Magdalena Pałasz
Polska
500
-80


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZICZKI
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Kamila Karpiel
Polska
580
 
2
Joanna Kil
Polska
440
-140
3
Anna Twardosz
Polska
420
-160
4
Kinga Rajda
Polska
290
-290
5
Katarzyna Pałasz
Polska
280
-300
6
Róża Pawlikowska
Polska
152
-428
 
Sabina Król
Polska
152
-428
8
Justyna Badura
Polska
87
-493
9
Dominika Zawada
Polska
84
-496
10
Marcelina Herzyk
Polska
64
-516


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
2 marca 2018 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:30
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
14:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
16:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
18:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
3 marca 2018 (sobota)
09:00
P¦ kobiet Rasnov
seria próbna
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:00
P¦ kobiet Rasnov
konkurs ind.
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:30
P¦ Lahti
seria próbna
16:30
P¦ Lahti
konkurs drużynowy
4 marca 2018 (niedziela)
07:45
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto wygra RAW Air?
Kamil Stoch
Robert Johansson
Johann Andre Forfang
Daniel Andre Tande
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Peter Prevc
Simon Ammann
Stefan Kraft
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich