Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2018
Najbliższe zawody
07.07.2018
Kranj HS-109
CoC letni
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Mateusz Cie¶lar
Polska
284
 
2
Andrzej Szlembarski
Polska
282
-2
3
Szczepan Kupczak
Polska
245
-39
4
Piotr Szczepaniak-Krupowski
Polska
185
-99
5
Artur Kukuła
Polska
180
-104
6
Dawid Kanik
Polska
172
-112
7
Konrad Turczak
Polska
150
-134
8
Mateusz Mniszak
Polska
127
-157
9
Jędrzej ¦cisłowicz
Polska
106
-178
10
Piotr Czyż
Polska
100
-184
11
Daniel Wota
Polska
72
-212
12
Dawid Bańczak
Polska
61
-223
13
Adam Szczepaniak
Polska
55
-229
14
Zbigniew Obrochta
Polska
48
-236
 
Piotr Wójcik
Polska
48
-236
16
Marek Jurosz
Polska
22
-262


Wyniki zawodów
Zwycięzcy: Andrzej Szlembarski (Polska) / Szczepan Kupczak (Polska)
Zwycięzca: Andrzej Szlembarski (Polska)
Zwycięzca: Mateusz Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Mateusz Cie¶lar (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Szymon Szostok
Polska
265
 
2
Jakub Przybyła
Polska
255
-10
3
Marcin Miętus
Polska
190
-75
4
Stanisław Biela
Polska
180
-85
5
Krzysztof Biegun
Polska
160
-105
6
Patryk Dunajski
Polska
141
-124
7
Andrzej G±sienica
Polska
140
-125
 
Mateusz Kojzar
Polska
140
-125
9
Michał Podżorski
Polska
130
-135
10
Konrad Janota
Polska
119
-146
11
Damian Urba¶
Polska
116
-149
12
Jan Zięba
Polska
101
-164
13
Wojciech Marusarz
Polska
99
-166
14
Kamil Byrt
Polska
90
-175
15
Piotr ¦wierczek
Polska
82
-183
16
Wojciech F±ferko
Polska
71
-194
17
Rafał Polinkiewicz
Polska
69
-196
18
Krystian Gryczuk
Polska
56
-209
19
Paweł Szafran
Polska
55
-210
20
Łukasz Walkosz
Polska
51
-214
21
Piotr Lassak
Polska
48
-217
22
Marcin Dziadoń
Polska
46
-219
23
Kamil Bańczak
Polska
42
-223
24
Marcin Budz
Polska
26
-239
25
Joanna Gawron
Polska
9
-256


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Jakub Przybyła (Polska)
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Biegun (Polska)
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Krzysztof Leja
Polska
545
 
2
Łukasz Podżorski
Polska
376
-169
3
Jakub Wolny
Polska
334
-211
4
Michał Pytel
Polska
285
-260
5
Kamil Gałysa
Polska
276
-269
6
Piotr Mojżesz
Polska
231
-314
7
Bartosz G±sienica-Laskowy
Polska
228
-317
8
Michał Milczanowski
Polska
210
-335
9
Mateusz Hulbój
Polska
209
-336
10
Andrzej Stękała
Polska
190
-355
11
Paweł Murzyn
Polska
163
-382
12
Damian Żyła
Polska
151
-394
13
Artur Łokaj
Polska
130
-415
14
Sebastian Hebel
Polska
120
-425
15
Kacper Kupczak
Polska
89
-456
16
Piotr Byrski
Polska
86
-459
17
Dawid Osiński
Polska
81
-464
18
Adam Ruda
Polska
79
-466
19
Krystian Karpiel
Polska
69
-476
20
Gabriel Majcher
Polska
66
-479
21
Krzysztof Dziadoń
Polska
64
-481
22
Narek Jesajan
Polska
50
-495
23
Jakub Bachleda-Szeliga
Polska
48
-497
24
Dominik Jurosz
Polska
45
-500
25
Przemysław Luber
Polska
40
-505
 
Michał Gut-Chowaniec
Polska
40
-505
27
Jan Łowisz
Polska
30
-515
28
Łukasz Gil
Polska
25
-520
29
Igor Smorul
Polska
24
-521
30
Radosław Palion
Polska
13
-532
31
Kamil Wieczorek
Polska
8
-537
32
Paweł Słodyczka
Polska
6
-539
33
Bartłomiej Zięba
Polska
5
-540
34
Tymoteusz Urba¶
Polska
3
-542
35
Kamil Kurek
Polska
2
-543
36
Jan Bilski
Polska
1
-544


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Zwycięzca: Kamil Gałysa (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Krzysztof Kabot
Polska
655
 
2
Dawid Jarz±bek
Polska
580
-75
3
Antoni Juroszek
Polska
570
-85
4
Daniel M±ka
Polska
430
-225
5
Paweł Gut
Polska
323
-332
6
Jakub Jurosz
Polska
322
-333
7
Dominik Kastelik
Polska
311
-344
8
Łukasz Bukowski
Polska
264
-391
9
Andrzej Pałasz
Polska
219
-436
10
Joanna Szwab
Polska
164
-491
11
Stanisław Kos
Polska
163
-492
12
Mateusz Dyrcz
Polska
160
-495
13
Paweł Twardosz
Polska
158
-497
14
Damian Lasota
Czechy
140
-515
15
Mateusz Staszel
Polska
76
-579
16
Jakub Kurek
Polska
70
-585
17
Szymon Łokaj
Polska
66
-589
18
Krystian Pacholarz
Polska
56
-599
19
Dawid Krupa
Polska
33
-622
20
Jakub G±sienica-Groń
Polska
14
-641


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
Zwycięzca: Antoni Juroszek (Polska)
Zwycięzca: Antoni Juroszek (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Paweł W±sek
Polska
780
 
2
Bartosz Czyż
Polska
575
-205
3
Tomasz Pilch
Polska
422
-358
4
Kacper Konior
Polska
411
-369
5
Damian Skupień
Polska
391
-389
6
Jakub Chowaniec
Polska
328
-452
7
Piotr Kudzia
Polska
321
-459
8
Łukasz Stawowy
Polska
316
-464
9
Łukasz Dyrcz
Polska
197
-583
10
Szymon Pawłowski
Polska
168
-612
11
Daniel Hre¶ka
Polska
154
-626
12
Mateusz Marusarz
Polska
144
-636
13
Bartłomiej Magdziek
Polska
134
-646
14
Artur Wacławiak
Polska
130
-650
15
Jarosław Krzak
Polska
109
-671
16
Mateusz Niedospal
Polska
80
-700
17
Przemysław Kuszel
Polska
66
-714
 
Łukasz Mitręga
Polska
66
-714
19
Dawid Kurek
Polska
64
-716
20
Mieczysław Kołta¶
Polska
59
-721
21
Patryk W±troba
Polska
58
-722
22
Szymon Jojko
Polska
52
-728
23
Dawid Haberny
Polska
43
-737
 
Marcin Ogórek
Polska
43
-737
25
Maciej Zborowski
Polska
41
-739
26
Mateusz Małyjurek
Polska
37
-743
 
Kamil Bigos
Polska
37
-743
28
Mikołaj Le¶niak
Polska
34
-746
29
Mateusz Gruszka
Polska
32
-748
30
Jakub Harat
Polska
29
-751
 
Dawid Hre¶ka
Polska
29
-751
32
Kamil Kocierz
Polska
24
-756
 
Dawid Haberny
Polska
24
-756
34
Oskar Rojek
Polska
20
-760
35
Mariusz Ci¶lak
Polska
19
-761
36
Mateusz G±sienica-Makowski
Polska
18
-762
37
Andrzej Szczechowicz
Polska
16
-764
38
Mateusz Rajda
Polska
12
-768
39
Marcin Haza
Polska
10
-770
40
Patryk Hutyra
Polska
8
-772
41
Waldemar Janik
Polska
2
-778
42
Karol Niemczyk
Polska
1
-779
 
Jakub Szczepaniak
Polska
1
-779


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii DZIEWCZĘTA OPEN
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Joanna Gawron
Polska
740
 
2
Joanna Szwab
Polska
700
-40
3
Magdalena Pałasz
Polska
480
-260
4
Katarzyna Pałasz
Polska
375
-365
5
Paulina Twardosz
Polska
282
-458
6
Monika Luber
Polska
250
-490
7
Kinga Rajda
Polska
80
-660
8
Anna Twardosz
Polska
36
-704


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Kamil Stoch
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rankingi i kwoty startowe
Ilu zawodników może wystawić Polska w nadchodz±cych zawodach? SprawdĽ kwoty startowe!
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
bywały lepsze
słaby
nie mam zdania
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich