Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
5
6
7
8
9
12
13
14
15
16
20
21
22
23
26
27
28
29
30
31
sierpień 2018
Najbliższe zawody
24.08.2018, godz. 11:30
Hakuba HS-131
LGP
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Mateusz Cie¶lar
Polska
284
 
2
Andrzej Szlembarski
Polska
282
-2
3
Szczepan Kupczak
Polska
245
-39
4
Piotr Szczepaniak-Krupowski
Polska
185
-99
5
Artur Kukuła
Polska
180
-104
6
Dawid Kanik
Polska
172
-112
7
Konrad Turczak
Polska
150
-134
8
Mateusz Mniszak
Polska
127
-157
9
Jędrzej ¦cisłowicz
Polska
106
-178
10
Piotr Czyż
Polska
100
-184
11
Daniel Wota
Polska
72
-212
12
Dawid Bańczak
Polska
61
-223
13
Adam Szczepaniak
Polska
55
-229
14
Zbigniew Obrochta
Polska
48
-236
 
Piotr Wójcik
Polska
48
-236
16
Marek Jurosz
Polska
22
-262


Wyniki zawodów
Zwycięzcy: Andrzej Szlembarski (Polska) / Szczepan Kupczak (Polska)
Zwycięzca: Andrzej Szlembarski (Polska)
Zwycięzca: Mateusz Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Mateusz Cie¶lar (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Szymon Szostok
Polska
265
 
2
Jakub Przybyła
Polska
255
-10
3
Marcin Miętus
Polska
190
-75
4
Stanisław Biela
Polska
180
-85
5
Krzysztof Biegun
Polska
160
-105
6
Patryk Dunajski
Polska
141
-124
7
Andrzej G±sienica
Polska
140
-125
 
Mateusz Kojzar
Polska
140
-125
9
Michał Podżorski
Polska
130
-135
10
Konrad Janota
Polska
119
-146
11
Damian Urba¶
Polska
116
-149
12
Jan Zięba
Polska
101
-164
13
Wojciech Marusarz
Polska
99
-166
14
Kamil Byrt
Polska
90
-175
15
Piotr ¦wierczek
Polska
82
-183
16
Wojciech F±ferko
Polska
71
-194
17
Rafał Polinkiewicz
Polska
69
-196
18
Krystian Gryczuk
Polska
56
-209
19
Paweł Szafran
Polska
55
-210
20
Łukasz Walkosz
Polska
51
-214
21
Piotr Lassak
Polska
48
-217
22
Marcin Dziadoń
Polska
46
-219
23
Kamil Bańczak
Polska
42
-223
24
Marcin Budz
Polska
26
-239
25
Joanna Gawron
Polska
9
-256


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Jakub Przybyła (Polska)
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Biegun (Polska)
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Krzysztof Leja
Polska
545
 
2
Łukasz Podżorski
Polska
376
-169
3
Jakub Wolny
Polska
334
-211
4
Michał Pytel
Polska
285
-260
5
Kamil Gałysa
Polska
276
-269
6
Piotr Mojżesz
Polska
231
-314
7
Bartosz G±sienica-Laskowy
Polska
228
-317
8
Michał Milczanowski
Polska
210
-335
9
Mateusz Hulbój
Polska
209
-336
10
Andrzej Stękała
Polska
190
-355
11
Paweł Murzyn
Polska
163
-382
12
Damian Żyła
Polska
151
-394
13
Artur Łokaj
Polska
130
-415
14
Sebastian Hebel
Polska
120
-425
15
Kacper Kupczak
Polska
89
-456
16
Piotr Byrski
Polska
86
-459
17
Dawid Osiński
Polska
81
-464
18
Adam Ruda
Polska
79
-466
19
Krystian Karpiel
Polska
69
-476
20
Gabriel Majcher
Polska
66
-479
21
Krzysztof Dziadoń
Polska
64
-481
22
Narek Jesajan
Polska
50
-495
23
Jakub Bachleda-Szeliga
Polska
48
-497
24
Dominik Jurosz
Polska
45
-500
25
Michał Gut-Chowaniec
Polska
40
-505
 
Przemysław Luber
Polska
40
-505
27
Jan Łowisz
Polska
30
-515
28
Łukasz Gil
Polska
25
-520
29
Igor Smorul
Polska
24
-521
30
Radosław Palion
Polska
13
-532
31
Kamil Wieczorek
Polska
8
-537
32
Paweł Słodyczka
Polska
6
-539
33
Bartłomiej Zięba
Polska
5
-540
34
Tymoteusz Urba¶
Polska
3
-542
35
Kamil Kurek
Polska
2
-543
36
Jan Bilski
Polska
1
-544


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Zwycięzca: Kamil Gałysa (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Krzysztof Kabot
Polska
655
 
2
Dawid Jarz±bek
Polska
580
-75
3
Antoni Juroszek
Polska
570
-85
4
Daniel M±ka
Polska
430
-225
5
Paweł Gut
Polska
323
-332
6
Jakub Jurosz
Polska
322
-333
7
Dominik Kastelik
Polska
311
-344
8
Łukasz Bukowski
Polska
264
-391
9
Andrzej Pałasz
Polska
219
-436
10
Joanna Szwab
Polska
164
-491
11
Stanisław Kos
Polska
163
-492
12
Mateusz Dyrcz
Polska
160
-495
13
Paweł Twardosz
Polska
158
-497
14
Damian Lasota
Czechy
140
-515
15
Mateusz Staszel
Polska
76
-579
16
Jakub Kurek
Polska
70
-585
17
Szymon Łokaj
Polska
66
-589
18
Krystian Pacholarz
Polska
56
-599
19
Dawid Krupa
Polska
33
-622
20
Jakub G±sienica-Groń
Polska
14
-641


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
Zwycięzca: Antoni Juroszek (Polska)
Zwycięzca: Antoni Juroszek (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Paweł W±sek
Polska
780
 
2
Bartosz Czyż
Polska
575
-205
3
Tomasz Pilch
Polska
422
-358
4
Kacper Konior
Polska
411
-369
5
Damian Skupień
Polska
391
-389
6
Jakub Chowaniec
Polska
328
-452
7
Piotr Kudzia
Polska
321
-459
8
Łukasz Stawowy
Polska
316
-464
9
Łukasz Dyrcz
Polska
197
-583
10
Szymon Pawłowski
Polska
168
-612
11
Daniel Hre¶ka
Polska
154
-626
12
Mateusz Marusarz
Polska
144
-636
13
Bartłomiej Magdziek
Polska
134
-646
14
Artur Wacławiak
Polska
130
-650
15
Jarosław Krzak
Polska
109
-671
16
Mateusz Niedospal
Polska
80
-700
17
Przemysław Kuszel
Polska
66
-714
 
Łukasz Mitręga
Polska
66
-714
19
Dawid Kurek
Polska
64
-716
20
Mieczysław Kołta¶
Polska
59
-721
21
Patryk W±troba
Polska
58
-722
22
Szymon Jojko
Polska
52
-728
23
Marcin Ogórek
Polska
43
-737
 
Dawid Haberny
Polska
43
-737
25
Maciej Zborowski
Polska
41
-739
26
Mateusz Małyjurek
Polska
37
-743
 
Kamil Bigos
Polska
37
-743
28
Mikołaj Le¶niak
Polska
34
-746
29
Mateusz Gruszka
Polska
32
-748
30
Jakub Harat
Polska
29
-751
 
Dawid Hre¶ka
Polska
29
-751
32
Dawid Haberny
Polska
24
-756
 
Kamil Kocierz
Polska
24
-756
34
Oskar Rojek
Polska
20
-760
35
Mariusz Ci¶lak
Polska
19
-761
36
Mateusz G±sienica-Makowski
Polska
18
-762
37
Andrzej Szczechowicz
Polska
16
-764
38
Mateusz Rajda
Polska
12
-768
39
Marcin Haza
Polska
10
-770
40
Patryk Hutyra
Polska
8
-772
41
Waldemar Janik
Polska
2
-778
42
Jakub Szczepaniak
Polska
1
-779
 
Karol Niemczyk
Polska
1
-779


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii DZIEWCZĘTA OPEN
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Joanna Gawron
Polska
740
 
2
Joanna Szwab
Polska
700
-40
3
Magdalena Pałasz
Polska
480
-260
4
Katarzyna Pałasz
Polska
375
-365
5
Paulina Twardosz
Polska
282
-458
6
Monika Luber
Polska
250
-490
7
Kinga Rajda
Polska
80
-660
8
Anna Twardosz
Polska
36
-704


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Erik Simon
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Aliaksei Baldzin (1993)
Najbliższe zawody
23 sierpnia 2018 (czwartek)
06:00
LGP Hakuba
odprawa techniczna
10:00
LGP Hakuba
oficjalny trening
12:00
LGP Hakuba
kwalifikacje
24 sierpnia 2018 (pi±tek)
10:30
LGP Hakuba
seria próbna
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
25 sierpnia 2018 (sobota)
10:30
LGP Hakuba
kwalifikacje
11:30
LGP Hakuba
konkurs ind.
7 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
06:00
LGP Czajkowski
odprawa techniczna K
07:00
LGP Czajkowski
odprawa techniczna M
09:00
LGP Czajkowski
oficjalny trening K
11:00
LGP Czajkowski
kwalifikacje K
12:00
LGP Czajkowski
oficjalny trening M
14:00
LGP Czajkowski
kwalifikacje M
20:00
CoC Stams
odprawa techniczna
8 wrze¶nia 2018 (sobota)
08:30
CoC Stams
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich