Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
5
6
7
9
13
14
15
20
21
22
23
26
27
28
luty 2018
Najbliższe zawody
03.03.2018, godz. 10:00
Rasnov HS-97
P¦ kobiet
Klasyfikacja zawodów dzieci
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Aleksander Zniszczoł
Polska
720
 
2
Klemens Murańka
Polska
700
-20
3
Kamil Byrt
Polska
452
-268
4
Damian Żyła
Polska
357
-363
5
Krzysztof Leja
Polska
348
-372
6
Piotr Mojżesz
Polska
336
-384
7
Bartosz G±sienica-Laskowy
Polska
317
-403
8
Jakub Wolny
Polska
255
-465
9
Kamil Nowobilski
Polska
250
-470
10
Konrad Janota
Polska
219
-501
11
Szymon Szostok
Polska
181
-539
12
Jakub Przybyła
Polska
174
-546
13
Marcin Dziadoń
Polska
137
-583
14
Mateusz Kojzar
Polska
135
-585
15
Marcin Miętus
Polska
126
-594
16
Wojciech F±ferko
Polska
111
-609
17
Paweł Murzyn
Polska
82
-638
18
Krystian Karpiel
Polska
81
-639
19
Łukasz Podżorski
Polska
73
-647
20
Kamil Gałysa
Polska
68
-652
21
Kamil Bańczak
Polska
66
-654
22
Jakub Bachleda-Szeliga
Polska
58
-662
23
Łukasz Walkosz
Polska
57
-663
24
Paweł Burian
Polska
56
-664
25
Sebastian Szczypka
Polska
53
-667
26
Bogdan Zych
Polska
44
-676
27
Mirosław Wnuk
Polska
42
-678
28
Łukasz Socała
Polska
41
-679
29
Szymon Mniszak
Polska
40
-680
30
Dawid Cechmajster
Polska
36
-684
31
Stanisław Biela
Polska
34
-686
32
Jakub Jasiński
Polska
25
-695
33
Paweł Szafran
Polska
12
-708
34
Michał Gut-Chowaniec
Polska
11
-709
 
Dawid Osiński
Polska
11
-709
36
Paweł Winiarski
Polska
8
-712
37
Krzysztof Murańka
Polska
7
-713
38
Janusz Szeliga
Polska
6
-714
 
Szymon Zoń
Polska
6
-714
40
Jan Łowisz
Polska
5
-715
41
Łukasz Dziadkowiec
Polska
4
-716
42
Gabriel Majcher
Polska
3
-717
 
Kacper Kupczak
Polska
3
-717
44
Łukasz Gil
Polska
2
-718


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
Klasyfikacja zawodów młodzików
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Paweł Słowiok
Polska
760
 
2
Tomasz Byrt
Polska
660
-100
3
Adam Cie¶lar
Polska
500
-260
4
Dawid Kanik
Polska
329
-431
5
Artur Kukuła
Polska
328
-432
6
Grzegorz Miętus
Polska
276
-484
7
Dawid Macura
Polska
264
-496
8
Mateusz Bujok
Polska
253
-507
9
Piotr Szczepaniak
Polska
219
-541
10
Michał Pawlus
Polska
215
-545
11
Andrzej Szlembarski
Polska
203
-557
12
Konrad Turczak
Polska
192
-568
13
Jędrzej ¦cisłowicz
Polska
159
-601
14
Aleksander Cie¶lar
Polska
154
-606
15
Bartłomiej Kłusek
Polska
132
-628
16
Rafał Kocurek
Polska
131
-629
17
Piotr Wójcik
Polska
126
-634
18
Wojciech Marusarz
Polska
111
-649
19
Adam Bryja
Polska
99
-661
20
Michał Podżorski
Polska
89
-671
21
Szczepan Kupczak
Polska
85
-675
22
Patryk Pokorski
Polska
82
-678
23
Andrzej G±sienica
Polska
68
-692
24
Kamil Stec
Polska
62
-698
25
Jan Kłoda
Polska
53
-707
26
Rafał Polinkiewicz
Polska
50
-710
27
Piotr Lassak
Polska
49
-711
28
Piotr Czyż
Polska
26
-734
29
Michał Barabach
Polska
18
-742
30
Kornel Makarewicz
Polska
16
-744
31
Leszek Gut-Chowaniec
Polska
10
-750
32
Mateusz Mniszak
Polska
9
-751
 
Adam Szczepaniak
Polska
9
-751
 
Michał Słodyczka
Polska
9
-751
35
Jan Zięba
Polska
6
-754
 
Łukasz Burian
Polska
6
-754
37
Tomasz Ponicki
Polska
1
-759


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
Klasyfikacja zawodów juniorów młodszych
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Jakub Kot
Polska
595
 
2
Mateusz Cie¶lar
Polska
500
-95
 
Mateusz Kukuczka
Polska
500
-95
4
Jan Ziobro
Polska
457
-138
5
Krzysztof Miętus
Polska
317
-278
6
Dawid Kubacki
Polska
305
-290
7
Kacper Skrobot
Polska
270
-325
8
Andrzej Zapotoczny
Polska
240
-355
 
Kamil Kowal
Polska
240
-355
10
Wojciech Dudek
Polska
212
-383
11
Maciej Kot
Polska
208
-387
12
Mariusz Kawulok
Polska
181
-414
13
Andrzej Staszel
Polska
173
-422
14
Artur Bandyk
Polska
153
-442
15
Kamil Walu¶
Polska
142
-453
16
Bartłomiej Czernik
Polska
130
-465
17
Kamil Skrobot
Polska
127
-468
18
Józef Jasionek
Polska
126
-469
19
Przemysław Polok
Polska
120
-475
20
Michał Pyclik
Polska
118
-477
21
Marcin Kulig
Polska
88
-507
22
Bartłomiej Murańka
Polska
87
-508
23
Damian Demitraszek
Polska
69
-526
24
Klemens Krzeptowski
Polska
57
-538
25
Tomasz Bandyk
Polska
50
-545
26
Marek Jurosz
Polska
47
-548
27
Krzysztof Pawlusiak
Polska
44
-551
28
Jakub Cyrwus
Polska
37
-558
29
Tomasz Gut
Polska
36
-559
 
Michał Balicki
Polska
36
-559
31
Bartłomiej Tomaszkiewicz
Polska
25
-570
32
Józef Pabin
Polska
17
-578
33
Jakub Ma¶lany
Polska
12
-583
34
Waldemar Krawczyk
Polska
10
-585
35
Marcel Grall
Polska
7
-588
36
Tomasz Karolak
Polska
4
-591
 
Karol Adamus
Polska
4
-591
38
Dariusz Sokół
Polska
2
-593
39
Krzysztof Nycz
Polska
1
-594


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
Zwycięzca: Mateusz Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Mateusz Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Jakub Kot (Polska)
Zwycięzca: Jakub Kot (Polska)
Zwycięzca: Jan Ziobro (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Miętus (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
2 marca 2018 (pi±tek)
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:30
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
14:30
P¦ Lahti
odprawa techniczna
16:00
P¦ Lahti
oficjalny trening
18:00
P¦ Lahti
kwalifikacje
3 marca 2018 (sobota)
09:00
P¦ kobiet Rasnov
seria próbna
09:00
CoC Rena
odprawa techniczna
10:00
P¦ kobiet Rasnov
konkurs ind.
10:30
CoC Rena
oficjalny trening
11:30
CoC Rena
seria próbna
13:00
CoC Rena
konkurs ind.
15:30
P¦ Lahti
seria próbna
16:30
P¦ Lahti
konkurs drużynowy
4 marca 2018 (niedziela)
07:45
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra RAW Air?
Kamil Stoch
Robert Johansson
Johann Andre Forfang
Daniel Andre Tande
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Peter Prevc
Simon Ammann
Stefan Kraft
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich