Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Klasyfikacja zawodów dzieci
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Aleksander Zniszczoł
Polska
720
 
2
Klemens Murańka
Polska
700
-20
3
Kamil Byrt
Polska
452
-268
4
Damian Żyła
Polska
357
-363
5
Krzysztof Leja
Polska
348
-372
6
Piotr Mojżesz
Polska
336
-384
7
Bartosz G±sienica-Laskowy
Polska
317
-403
8
Jakub Wolny
Polska
255
-465
9
Kamil Nowobilski
Polska
250
-470
10
Konrad Janota
Polska
219
-501
11
Szymon Szostok
Polska
181
-539
12
Jakub Przybyła
Polska
174
-546
13
Marcin Dziadoń
Polska
137
-583
14
Mateusz Kojzar
Polska
135
-585
15
Marcin Miętus
Polska
126
-594
16
Wojciech F±ferko
Polska
111
-609
17
Paweł Murzyn
Polska
82
-638
18
Krystian Karpiel
Polska
81
-639
19
Łukasz Podżorski
Polska
73
-647
20
Kamil Gałysa
Polska
68
-652
21
Kamil Bańczak
Polska
66
-654
22
Jakub Bachleda-Szeliga
Polska
58
-662
23
Łukasz Walkosz
Polska
57
-663
24
Paweł Burian
Polska
56
-664
25
Sebastian Szczypka
Polska
53
-667
26
Bogdan Zych
Polska
44
-676
27
Mirosław Wnuk
Polska
42
-678
28
Łukasz Socała
Polska
41
-679
29
Szymon Mniszak
Polska
40
-680
30
Dawid Cechmajster
Polska
36
-684
31
Stanisław Biela
Polska
34
-686
32
Jakub Jasiński
Polska
25
-695
33
Paweł Szafran
Polska
12
-708
34
Michał Gut-Chowaniec
Polska
11
-709
 
Dawid Osiński
Polska
11
-709
36
Paweł Winiarski
Polska
8
-712
37
Krzysztof Murańka
Polska
7
-713
38
Szymon Zoń
Polska
6
-714
 
Janusz Szeliga
Polska
6
-714
40
Jan Łowisz
Polska
5
-715
41
Łukasz Dziadkowiec
Polska
4
-716
42
Gabriel Majcher
Polska
3
-717
 
Kacper Kupczak
Polska
3
-717
44
Łukasz Gil
Polska
2
-718


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
Zwycięzca: Klemens Murańka (Polska)
Klasyfikacja zawodów młodzików
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Paweł Słowiok
Polska
760
 
2
Tomasz Byrt
Polska
660
-100
3
Adam Cie¶lar
Polska
500
-260
4
Dawid Kanik
Polska
329
-431
5
Artur Kukuła
Polska
328
-432
6
Grzegorz Miętus
Polska
276
-484
7
Dawid Macura
Polska
264
-496
8
Mateusz Bujok
Polska
253
-507
9
Piotr Szczepaniak
Polska
219
-541
10
Michał Pawlus
Polska
215
-545
11
Andrzej Szlembarski
Polska
203
-557
12
Konrad Turczak
Polska
192
-568
13
Jędrzej ¦cisłowicz
Polska
159
-601
14
Aleksander Cie¶lar
Polska
154
-606
15
Bartłomiej Kłusek
Polska
132
-628
16
Rafał Kocurek
Polska
131
-629
17
Piotr Wójcik
Polska
126
-634
18
Wojciech Marusarz
Polska
111
-649
19
Adam Bryja
Polska
99
-661
20
Michał Podżorski
Polska
89
-671
21
Szczepan Kupczak
Polska
85
-675
22
Patryk Pokorski
Polska
82
-678
23
Andrzej G±sienica
Polska
68
-692
24
Kamil Stec
Polska
62
-698
25
Jan Kłoda
Polska
53
-707
26
Rafał Polinkiewicz
Polska
50
-710
27
Piotr Lassak
Polska
49
-711
28
Piotr Czyż
Polska
26
-734
29
Michał Barabach
Polska
18
-742
30
Kornel Makarewicz
Polska
16
-744
31
Leszek Gut-Chowaniec
Polska
10
-750
32
Mateusz Mniszak
Polska
9
-751
 
Adam Szczepaniak
Polska
9
-751
 
Michał Słodyczka
Polska
9
-751
35
Jan Zięba
Polska
6
-754
 
Łukasz Burian
Polska
6
-754
37
Tomasz Ponicki
Polska
1
-759


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
Zwycięzca: Paweł Słowiok (Polska)
Klasyfikacja zawodów juniorów młodszych
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Jakub Kot
Polska
595
 
2
Mateusz Kukuczka
Polska
500
-95
 
Mateusz Cie¶lar
Polska
500
-95
4
Jan Ziobro
Polska
457
-138
5
Krzysztof Miętus
Polska
317
-278
6
Dawid Kubacki
Polska
305
-290
7
Kacper Skrobot
Polska
270
-325
8
Andrzej Zapotoczny
Polska
240
-355
 
Kamil Kowal
Polska
240
-355
10
Wojciech Dudek
Polska
212
-383
11
Maciej Kot
Polska
208
-387
12
Mariusz Kawulok
Polska
181
-414
13
Andrzej Staszel
Polska
173
-422
14
Artur Bandyk
Polska
153
-442
15
Kamil Walu¶
Polska
142
-453
16
Bartłomiej Czernik
Polska
130
-465
17
Kamil Skrobot
Polska
127
-468
18
Józef Jasionek
Polska
126
-469
19
Przemysław Polok
Polska
120
-475
20
Michał Pyclik
Polska
118
-477
21
Marcin Kulig
Polska
88
-507
22
Bartłomiej Murańka
Polska
87
-508
23
Damian Demitraszek
Polska
69
-526
24
Klemens Krzeptowski
Polska
57
-538
25
Tomasz Bandyk
Polska
50
-545
26
Marek Jurosz
Polska
47
-548
27
Krzysztof Pawlusiak
Polska
44
-551
28
Jakub Cyrwus
Polska
37
-558
29
Tomasz Gut
Polska
36
-559
 
Michał Balicki
Polska
36
-559
31
Bartłomiej Tomaszkiewicz
Polska
25
-570
32
Józef Pabin
Polska
17
-578
33
Jakub Ma¶lany
Polska
12
-583
34
Waldemar Krawczyk
Polska
10
-585
35
Marcel Grall
Polska
7
-588
36
Karol Adamus
Polska
4
-591
 
Tomasz Karolak
Polska
4
-591
38
Dariusz Sokół
Polska
2
-593
39
Krzysztof Nycz
Polska
1
-594


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
Zwycięzca: Dawid Kubacki (Polska)
Zwycięzca: Mateusz Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Mateusz Cie¶lar (Polska)
Zwycięzca: Jakub Kot (Polska)
Zwycięzca: Jakub Kot (Polska)
Zwycięzca: Jan Ziobro (Polska)
Zwycięzca: Krzysztof Miętus (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Vegard Swensen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Meyer (1977)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich