TYPER: typowanie Turnieju Czterech Skoczni otwarte - walcz w klasyfikacji konkursów TCS! »
Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
24
25
26
29
30
31
grudzień 2014
Najbliższe zawody
23.12.2014, godz. 15:15
(MP)
Kalendarz zawodów
29.12.2013
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
K-120
TCS, nocny
01.01.2014
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-140
K-125
TCS
04.01.2014
Innsbruck
Austria
HS-130
K-120
TCS
06.01.2014
Bischofshofen
Austria
HS-140
K-125
TCS, nocny
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Thomas Diethart
Austria
1012.6
 
2
Thomas Morgenstern
Austria
994.3
-18.3
3
Simon Ammann
Szwajcaria
992.4
-20.2
4
Peter Prevc
Słowenia
971.0
-41.6
5
Noriaki Kasai
Japonia
962.1
-50.5
6
Anders Bardal
Norwegia
950.6
-62.0
7
Kamil Stoch
Polska
938.2
-74.4
8
Gregor Schlierenzauer
Austria
932.0
-80.6
9
Michael Hayboeck
Austria
906.8
-105.8
10
Andreas Wellinger
Niemcy
895.7
-116.9
11
Michael Neumayer
Niemcy
891.2
-121.4
12
Maciej Kot
Polska
858.5
-154.1
13
Anders Jacobsen
Norwegia
854.5
-158.1
14
Daiki Ito
Japonia
851.8
-160.8
15
Wolfgang Loitzl
Austria
799.2
-213.4
16
Severin Freund
Niemcy
787.1
-225.5
17
Marinus Kraus
Niemcy
783.2
-229.4
18
Anssi Koivuranta
Finlandia
773.8
-238.8
19
Jarkko Määttä
Finlandia
760.9
-251.7
20
Jan Matura
Czechy
759.7
-252.9
21
Klemens Murańka
Polska
752.2
-260.4
22
Jan Ziobro
Polska
742.1
-270.5
23
Janne Ahonen
Finlandia
736.9
-275.7
24
Richard Freitag
Niemcy
732.3
-280.3
25
Andreas Kofler
Austria
731.0
-281.6
26
Jaka Hvala
Słowenia
728.5
-284.1
27
Stefan Kraft
Austria
723.6
-289.0
28
Robert Kranjec
Słowenia
721.8
-290.8
29
Andreas Wank
Niemcy
700.7
-311.9
30
Lukas Hlava
Czechy
658.9
-353.7
31
Anders Fannemel
Norwegia
653.1
-359.5
32
Taku Takeuchi
Japonia
633.1
-379.5
33
Jurij Tepes
Słowenia
624.6
-388.0
34
Piotr Żyła
Polska
510.2
-502.4
35
Krzysztof Biegun
Polska
489.0
-523.6
36
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
483.7
-528.9
37
Jernej Damjan
Słowenia
482.1
-530.5
38
Rune Velta
Norwegia
475.3
-537.3
39
Denis Kornilov
Rosja
462.6
-550.0
40
Ronan Lamy Chappuis
Francja
436.7
-575.9
41
Tom Hilde
Norwegia
374.9
-637.7
42
Martin Schmitt
Niemcy
372.5
-640.1
43
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
354.8
-657.8
44
Yuta Watase
Japonia
344.5
-668.1
45
Tomaz Naglic
Słowenia
343.4
-669.2
46
Jakub Janda
Czechy
341.2
-671.4
47
Antonin Hajek
Czechy
338.3
-674.3
48
Karl Geiger
Niemcy
333.8
-678.8
49
Ilmir Hazetdinov
Rosja
326.3
-686.3
50
Rok Justin
Słowenia
323.9
-688.7
51
Cestmir Kozisek
Czechy
306.8
-705.8
52
Manuel Fettner
Austria
233.8
-778.8
53
Ole Marius Ingvaldsen
Norwegia
232.4
-780.2
54
Daniel Wenig
Niemcy
232.0
-780.6
55
Dawid Kubacki
Polska
206.7
-805.9
56
Roberto Dellasega
Włochy
205.9
-806.7
57
Danny Queck
Niemcy
124.7
-887.9
58
Manuel Poppinger
Austria
122.2
-890.4
59
Markus Eisenbichler
Niemcy
114.6
-898.0
60
Sami Niemi
Finlandia
108.6
-904.0
61
Christoph Stauder
Austria
108.5
-904.1
62
Peter Frenette
USA
95.3
-917.3
63
Sebastian Colloredo
Włochy
93.7
-918.9
64
Simon Greiderer
Austria
91.4
-921.2
65
Markus Schiffner
Austria
91.1
-921.5


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
Zwycięzca: Thomas Diethart (Austria)
Zwycięzca: Anssi Koivuranta (Finlandia)
Zwycięzca: Thomas Diethart (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
23 grudnia 2014 (wtorek)
10:00
MP Wisła
wolny trening
14:00
MP Wisła
kwalifikacje
15:15
MP Wisła
konkurs indywidualny
26 grudnia 2014 (pi±tek)
18:00
TCS Oberstdorf
odprawa techniczna
27 grudnia 2014 (sobota)
09:00
CoC Engelberg
odprawa techniczna
12:00
CoC Engelberg
oficjalny trening
14:00
CoC Engelberg
konkurs indywidualny
14:30
TCS Oberstdorf
oficjalny trening
16:30
TCS Oberstdorf
kwalifikacje
28 grudnia 2014 (niedziela)
12:00
CoC Engelberg
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskichBlaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Który skoczek wygra TCS 2014/15?
Anders Fannemel
Anders Bardal
Rune Velta
Phillip Sjoeen
Daniel Andre Forfang
Severin Freund
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Michael Hayboeck
Stefan Kraft
Gregor Schlierenzauer
Thomas Diethart
Jernej Damjan
Peter Prevc
Noriaki Kasai
Daiki Ito
Roman Koudelka
Simon Ammann
Piotr Żyła
Kamil Stoch
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2014 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na FacebookuObserwuj Skokinarciarskie.pl na TwitterzeRSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich