Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 15:00
Erzurum HS-140
(CoC)
Kalendarz zawodów
13.01.2018
Tauplitz/Bad Mitterndorf
Austria
HS-235
 
loty
14.01.2018
Tauplitz/Bad Mitterndorf
Austria
HS-235
 
loty
18.03.2018
Vikersund
Norwegia
HS-240
 
loty
23.03.2018
Planica
Słowenia
HS-240
 
loty
25.03.2018
Planica
Słowenia
HS-240
 
loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Andreas Stjernen
Norwegia
100
 
2
Daniel Andre Tande
Norwegia
80
-20
3
Simon Ammann
Szwajcaria
60
-40
4
Robert Johansson
Norwegia
50
-50
5
Noriaki Kasai
Japonia
45
-55
6
Peter Prevc
Słowenia
40
-60
7
Clemens Aigner
Austria
36
-64
8
Anze Semenic
Słowenia
32
-68
9
Stefan Kraft
Austria
29
-71
10
Markus Eisenbichler
Niemcy
26
-74
11
Domen Prevc
Słowenia
24
-76
12
Michael Hayboeck
Austria
22
-78
13
Cestmir Kozisek
Czechy
20
-80
14
Stefan Hula
Polska
18
-82
15
Andreas Wellinger
Niemcy
16
-84
16
Anders Fannemel
Norwegia
15
-85
17
Piotr Żyła
Polska
14
-86
18
Tilen Bartol
Słowenia
13
-87
19
Manuel Poppinger
Austria
12
-88
20
Stephan Leyhe
Niemcy
11
-89
21
Kamil Stoch
Polska
10
-90
22
Taku Takeuchi
Japonia
9
-91
23
Maciej Kot
Polska
8
-92
24
Kevin Bickner
USA
7
-93
25
Halvor Egner Granerud
Norwegia
6
-94
26
Vladimir Zografski
Bułgaria
5
-95
27
Pius Paschke
Niemcy
4
-96
28
Ryoyu Kobayashi
Japonia
3
-97
29
Jernej Damjan
Słowenia
2
-98
30
Johann Andre Forfang
Norwegia
1
-99

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Norwegia
Norwegia
252
 
2
Słowenia
Słowenia
111
-141
3
Austria
Austria
99
-153
4
Szwajcaria
Szwajcaria
60
-192
5
Japonia
Japonia
57
-195
 
Niemcy
Niemcy
57
-195
7
Polska
Polska
50
-202
8
Czechy
Czechy
20
-232
9
USA
USA
7
-245
10
Bułgaria
Bułgaria
5
-247


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Andreas Stjernen (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
07:45
CoC Erzurum
08:00
P¦k Zao
08:30
CoC-K Planica
09:00
P¦k Zao
09:00
CoC Erzurum
09:15
CoC-K Planica
10:00
CoC-K Planica
12:30
FIS Cup Planica
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Planica
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
35%
Daniel Andre Tande
25%
Andreas Stjernen
10%
Noriaki Kasai
4%
inny skoczek
4%
Stefan Kraft
4%
Anders Fannemel
3%
Richard Freitag
3%
Robert Johansson
3%
Johann Andre Forfang
2%
Andreas Wellinger
2%
Peter Prevc
2%
Domen Prevc
1%
Tile Bartol
1%
Anze Semenic
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich