TYPER: typowanie Turnieju Czterech Skoczni otwarte - walcz w klasyfikacji konkursów TCS! »
Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
24
25
26
29
30
31
grudzień 2014
Najbliższe zawody
23.12.2014, godz. 15:15
(MP)
Kalendarz zawodów
11.01.2014
Tauplitz/Bad Mitterndorf
Austria
HS-200
K-185
loty
12.01.2014
Tauplitz/Bad Mitterndorf
Austria
HS-200
K-185
loty
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Peter Prevc
Słowenia
180
 
2
Noriaki Kasai
Japonia
160
-20
3
Gregor Schlierenzauer
Austria
140
-40
4
Simon Ammann
Szwajcaria
74
-106
5
Severin Freund
Niemcy
72
-108
 
Jurij Tepes
Słowenia
72
-108
7
Kamil Stoch
Polska
69
-111
8
Jan Matura
Czechy
60
-120
9
Robert Kranjec
Słowenia
58
-122
10
Anders Fannemel
Norwegia
56
-124
11
Manuel Poppinger
Austria
54
-126
12
Andreas Wellinger
Niemcy
44
-136
 
Wolfgang Loitzl
Austria
44
-136
14
Michael Hayboeck
Austria
41
-139
15
Maciej Kot
Polska
38
-142
16
Mackenzie Boyd-Clowes
Kanada
29
-151
17
Marinus Kraus
Niemcy
26
-154
18
Rune Velta
Norwegia
25
-155
19
Piotr Żyła
Polska
23
-157
20
Antonin Hajek
Czechy
19
-161
21
Jernej Damjan
Słowenia
18
-162
22
Martin Koch
Austria
16
-164
 
Daniel-Andre Tande
Norwegia
16
-164
24
Jan Ziobro
Polska
15
-165
25
Jakub Janda
Czechy
14
-166
26
Jaka Hvala
Słowenia
13
-167
27
Michael Neumayer
Niemcy
11
-169
 
Lukas Hlava
Czechy
11
-169
29
Stefan Kraft
Austria
10
-170
30
Yuta Watase
Japonia
8
-172
31
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
7
-173
32
Andreas Wank
Niemcy
6
-174
33
Klemens Murańka
Polska
4
-176
 
Jarkko Määttä
Finlandia
4
-176
35
Tomaz Naglic
Słowenia
1
-179

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Słowenia
Słowenia
342
 
2
Austria
Austria
305
-37
3
Japonia
Japonia
168
-174
4
Niemcy
Niemcy
159
-183
5
Polska
Polska
149
-193
6
Czechy
Czechy
104
-238
7
Norwegia
Norwegia
97
-245
8
Szwajcaria
Szwajcaria
81
-261
9
Kanada
Kanada
29
-313
10
Finlandia
Finlandia
4
-338


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
Zwycięzca: Peter Prevc (Słowenia)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
23 grudnia 2014 (wtorek)
10:00
MP Wisła
oficjalny trening
14:00
MP Wisła
kwalifikacje
15:15
MP Wisła
konkurs indywidualny
26 grudnia 2014 (pi±tek)
18:00
TCS Oberstdorf
odprawa techniczna
27 grudnia 2014 (sobota)
09:00
CoC Engelberg
odprawa techniczna
12:00
CoC Engelberg
oficjalny trening
14:00
CoC Engelberg
konkurs indywidualny
14:30
TCS Oberstdorf
oficjalny trening
16:30
TCS Oberstdorf
kwalifikacje
28 grudnia 2014 (niedziela)
12:00
CoC Engelberg
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskichBlaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Sonda
Który skoczek wygra TCS 2014/15?
Anders Fannemel
Anders Bardal
Rune Velta
Phillip Sjoeen
Daniel Andre Forfang
Severin Freund
Richard Freitag
Markus Eisenbichler
Michael Hayboeck
Stefan Kraft
Gregor Schlierenzauer
Thomas Diethart
Jernej Damjan
Peter Prevc
Noriaki Kasai
Daiki Ito
Roman Koudelka
Simon Ammann
Piotr Żyła
Kamil Stoch
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2014 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na FacebookuObserwuj Skokinarciarskie.pl na TwitterzeRSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich