odchudzona wersja portalu - na czas wzmożonego ruchu na stronie
Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 16:00
Oberstdorf HS-235
(M¦ loty, ind.)
Kalendarz zawodów
Period 3
18.11.2017
Wisła
Polska
HS-134
nocny, druż.
19.11.2017
Wisła
Polska
HS-134
nocny
25.11.2017
Ruka
Finlandia
HS-142
nocny, druż.
26.11.2017
Ruka
Finlandia
HS-142
nocny
02.12.2017
Niżny Tagił
Rosja
HS-134
nocny
03.12.2017
Niżny Tagił
Rosja
HS-134
nocny
09.12.2017
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
nocny, druż.
10.12.2017
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
nocny
16.12.2017
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
nocny
17.12.2017
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
Period 4
30.12.2017
Oberstdorf
Niemcy
HS-137
TCS, nocny
01.01.2018
Garmisch-Partenkirchen
Niemcy
HS-140
TCS
04.01.2018
Innsbruck
Austria
HS-130
TCS
06.01.2018
Bischofshofen
Austria
HS-140
TCS, nocny
Period 5
13.01.2018
Tauplitz/Bad Mitterndorf
Austria
HS-235
loty
14.01.2018
Tauplitz/Bad Mitterndorf
Austria
HS-235
loty
27.01.2018
Zakopane
Polska
HS-140
nocny, druż.
28.01.2018
Zakopane
Polska
HS-140
nocny
Period 6
03.02.2018
Willingen
Niemcy
HS-145
nocny
04.02.2018
Willingen
Niemcy
HS-145
03.03.2018
Lahti
Finlandia
HS-130
nocny, druż.
04.03.2018
Lahti
Finlandia
HS-130
Period 7
10.03.2018
Oslo
Norwegia
HS-134
nocny, druż.
11.03.2018
Oslo
Norwegia
HS-134
13.03.2018
Lillehammer
Norwegia
HS-138
nocny
15.03.2018
Trondheim
Norwegia
HS-138
nocny
17.03.2018
Vikersund
Norwegia
HS-240
nocny, druż., loty
18.03.2018
Vikersund
Norwegia
HS-240
loty
23.03.2018
Planica
Słowenia
HS-240
loty
24.03.2018
Planica
Słowenia
HS-240
loty, druż.
25.03.2018
Planica
Słowenia
HS-240
loty, finał
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Kamil Stoch
Polska
733
 
2
Richard Freitag
Niemcy
711
-22
3
Andreas Wellinger
Niemcy
585
-148
4
Daniel Andre Tande
Norwegia
565
-168
5
Stefan Kraft
Austria
428
-305
6
Junshiro Kobayashi
Japonia
410
-323
7
Anders Fannemel
Norwegia
375
-358
8
Johann Andre Forfang
Norwegia
353
-380
9
Robert Johansson
Norwegia
344
-389
10
Markus Eisenbichler
Niemcy
338
-395
11
Andreas Stjernen
Norwegia
317
-416
12
Dawid Kubacki
Polska
283
-450
13
Jernej Damjan
Słowenia
276
-457
14
Karl Geiger
Niemcy
247
-486
15
Piotr Żyła
Polska
227
-506
16
Stefan Hula
Polska
208
-525
17
Peter Prevc
Słowenia
200
-533
18
Stephan Leyhe
Niemcy
188
-545
19
Simon Ammann
Szwajcaria
182
-551
20
Maciej Kot
Polska
156
-577
21
Michael Hayboeck
Austria
126
-607
22
Halvor Egner Granerud
Norwegia
125
-608
23
Manuel Fettner
Austria
124
-609
24
Anze Semenic
Słowenia
109
-624
25
Tilen Bartol
Słowenia
101
-632
26
Noriaki Kasai
Japonia
84
-649
27
Taku Takeuchi
Japonia
80
-653
28
Clemens Aigner
Austria
77
-656
29
Pius Paschke
Niemcy
76
-657
30
Timi Zajc
Słowenia
70
-663
31
Constantin Schmid
Niemcy
63
-670
32
Daniel Huber
Austria
60
-673
33
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
53
-680
34
Manuel Poppinger
Austria
43
-690
 
Ryoyu Kobayashi
Japonia
43
-690
36
Gregor Schlierenzauer
Austria
41
-692
37
Ziga Jelar
Słowenia
36
-697
38
Domen Prevc
Słowenia
31
-702
 
Jakub Wolny
Polska
31
-702
40
Denis Kornilov
Rosja
24
-709
41
Cestmir Kozisek
Czechy
20
-713
42
William Rhoads
USA
12
-721
 
Kevin Bickner
USA
12
-721
44
David Siegel
Niemcy
11
-722
45
Antti Aalto
Finlandia
9
-724
 
Killian Peier
Szwajcaria
9
-724
47
Nejc Dezman
Słowenia
6
-727
 
Eetu Nousiainen
Finlandia
6
-727
49
Evgeniy Klimov
Rosja
5
-728
 
Vladimir Zografski
Bułgaria
5
-728
51
Vincent Descombes Sevoie
Francja
4
-729
52
Vojtech Stursa
Czechy
3
-730
53
Clemens Leitner
Austria
2
-731
 
Daiki Ito
Japonia
2
-731
 
Jonathan Learoyd
Francja
2
-731
56
Dimitry Vassiliev
Rosja
1
-732
 
Roman Koudelka
Czechy
1
-732
 
Sebastian Colloredo
Włochy
1
-732

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Norwegia
Norwegia
3279
 
2
Niemcy
Niemcy
3119
-160
3
Polska
Polska
2488
-791
4
Austria
Austria
1701
-1578
5
Słowenia
Słowenia
1429
-1850
6
Japonia
Japonia
1269
-2010
7
Szwajcaria
Szwajcaria
494
-2785
8
Rosja
Rosja
130
-3149
9
Finlandia
Finlandia
115
-3164
10
Czechy
Czechy
24
-3255
 
USA
USA
24
-3255
12
Francja
Francja
6
-3273
13
Bułgaria
Bułgaria
5
-3274
14
Włochy
Włochy
1
-3278


Wyniki zawodów
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Junshiro Kobayashi (Japonia)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Jernej Damjan (Słowenia)
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
Zwycięzca: Andreas Wellinger (Niemcy)
Zwycięzcy: Norwegia
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
Zwycięzca: Anders Fannemel (Norwegia)
Zwycięzca: Richard Freitag (Niemcy)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Kamil Stoch (Polska)
Zwycięzca: Andreas Stjernen (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2018 (pi±tek)
07:30
P¦k Zao
08:30
CoC Erzurum
09:00
P¦k Zao
14:30
M¦ loty Oberstdorf
16:00
M¦ loty Oberstdorf
konkurs ind.
19:30
FIS Cup Planica
odprawa techniczna
19:30
CoC-K Planica
odprawa techniczna
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich