Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet druż.)
Kalendarz zawodów
Period 3
09.12.2017
Whistler
Kanada
HS-106
 
10.12.2017
Whistler
Kanada
HS-106
 
16.12.2017
Ruka
Finlandia
HS-142
 
17.12.2017
Ruka
Finlandia
HS-142
 
Period 4
27.12.2017
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
 
28.12.2017
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
 
06.01.2018
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
 
07.01.2018
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
 
Period 5
10.01.2018
Bischofshofen
Austria
HS-142
 
11.01.2018
Bischofshofen
Austria
HS-142
 
20.01.2018
Erzurum
Turcja
HS-140
 
20.01.2018
Erzurum
Turcja
HS-140
 
26.01.2018
Sapporo
Japonia
HS-100
 
27.01.2018
Sapporo
Japonia
HS-134
 
28.01.2018
Sapporo
Japonia
HS-134
 
Period 6
03.02.2018
Planica
Słowenia
HS-139
 
04.02.2018
Planica
Słowenia
HS-139
 
10.02.2018
Iron Mountain
USA
HS-133
 
11.02.2018
Iron Mountain
USA
HS-133
 
17.02.2018
Brotterode
Niemcy
HS-117
 
18.02.2018
Brotterode
Niemcy
HS-117
 
24.02.2018
Klingenthal
Niemcy
HS-140
 
25.02.2018
Klingenthal
Niemcy
HS-140
 
03.03.2018
Rena
Norwegia
HS-139
 
04.03.2018
Rena
Norwegia
HS-139
 
Period 7
10.03.2018
Zakopane
Polska
HS-134
 
11.03.2018
Zakopane
Polska
HS-134
 
17.03.2018
Czajkowski
Rosja
HS-140
 
18.03.2018
Czajkowski
Rosja
HS-140
 
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Tomasz Pilch
Polska
492
 
2
Marius Lindvik
Norwegia
416
-76
3
Nejc Dezman
Słowenia
391
-101
4
Jonathan Learoyd
Francja
370
-122
5
Andreas Wank
Niemcy
353
-139
6
Joachim Hauer
Norwegia
290
-202
7
Tom Hilde
Norwegia
286
-206
8
David Siegel
Niemcy
280
-212
9
Bor Pavlovcic
Słowenia
248
-244
10
Ziga Jelar
Słowenia
224
-268
11
Philipp Aschenwald
Austria
214
-278
12
Thomas Lackner
Austria
211
-281
13
Florian Altenburger
Austria
186
-306
14
Ulrich Wohlgenannt
Austria
184
-308
15
Cestmir Kozisek
Czechy
177
-315
16
Tomaz Naglic
Słowenia
165
-327
17
Jurij Tepes
Słowenia
159
-333
18
Viktor Polasek
Czechy
157
-335
19
Aleksander Zniszczoł
Polska
142
-350
20
Sondre Ringen
Norwegia
140
-352
21
Elias Tollinger
Austria
126
-366
22
Miran Zupancic
Słowenia
97
-395
23
Killian Peier
Szwajcaria
96
-396
24
Markus Schiffner
Austria
95
-397
25
Ilmir Hazetdinov
Rosja
91
-401
26
Andreas Schuler
Szwajcaria
81
-411
27
Przemysław Kantyka
Polska
78
-414
 
Clemens Leitner
Austria
78
-414
29
Vladimir Zografski
Bułgaria
77
-415
30
Anze Lanisek
Słowenia
74
-418
31
Stefan Huber
Austria
71
-421
32
Andreas Alamommo
Finlandia
70
-422
33
Martin Hamann
Niemcy
68
-424
34
Luca Egloff
Szwajcaria
64
-428
35
Vincent Descombes Sevoie
Francja
63
-429
36
Andraz Pograjc
Słowenia
59
-433
37
Thomas Hofer
Austria
55
-437
38
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
49
-443
39
Moritz Baer
Niemcy
47
-445
40
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
46
-446
41
Daniel Huber
Austria
45
-447
42
Jarkko Määttä
Finlandia
44
-448
43
Yuken Iwasa
Japonia
43
-449
44
Davide Bresadola
Włochy
35
-457
45
Robin Pedersen
Norwegia
32
-460
46
Klemens Murańka
Polska
29
-463
47
Lukas Hlava
Czechy
28
-464
48
Felix Hoffmann
Niemcy
27
-465
49
Fabian Seidl
Niemcy
24
-468
50
Aljaz Osterc
Słowenia
23
-469
 
Filip Sakala
Czechy
23
-469
 
Michael Glasder
USA
23
-469
53
Markus Rupitsch
Austria
21
-471
54
Gabriel Karlen
Szwajcaria
20
-472
 
Justin Lisso
Niemcy
20
-472
56
Paweł W±sek
Polska
19
-473
57
Eduard Torok
Rumunia
17
-475
58
Robert Kranjec
Słowenia
15
-477
59
Janni Reisenauer
Austria
12
-480
 
Marinus Kraus
Niemcy
12
-480
 
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
12
-480
62
Lauri Asikainen
Finlandia
8
-484
 
Juho Ojala
Finlandia
8
-484
 
Thomas Roch Dupland
Francja
8
-484
 
Seou Choi
Korea Pd.
8
-484
66
Maximilian Steiner
Austria
7
-485
 
Maximilian Lienher
Austria
7
-485
 
Artti Aigro
Estonia
7
-485
 
Niko Kytoesaho
Finlandia
7
-485
 
Adrian Sell
Niemcy
7
-485
 
Rok Justin
Słowenia
7
-485
72
Tim Fuchs
Niemcy
5
-487
73
Mikhail Maksimochkin
Rosja
4
-488
74
Aleksandr Bazhenov
Rosja
3
-489
 
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
3
-489
76
Ville Larinto
Finlandia
2
-490
 
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
2
-490
78
Dominik Maylaender
Niemcy
1
-491
 
Rok Tarman
Słowenia
1
-491

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Słowenia
Słowenia
1463
 
2
Austria
Austria
1312
-151
3
Norwegia
Norwegia
1224
-239
4
Niemcy
Niemcy
844
-619
5
Polska
Polska
760
-703
6
Francja
Francja
441
-1022
7
Czechy
Czechy
385
-1078
8
Szwajcaria
Szwajcaria
310
-1153
9
Finlandia
Finlandia
139
-1324
10
Rosja
Rosja
101
-1362
11
Bułgaria
Bułgaria
77
-1386
12
Japonia
Japonia
43
-1420
13
Włochy
Włochy
35
-1428
14
USA
USA
23
-1440
15
Rumunia
Rumunia
17
-1446
16
Korea Pd.
Korea Pd.
8
-1455
17
Estonia
Estonia
7
-1456


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Zwycięzca: Andreas Wank (Niemcy)
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Zwycięzca: Jurij Tepes (Słowenia)
Zwycięzca: Jonathan Learoyd (Francja)
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
09:15
CoC-K Planica
seria próbna
10:00
CoC-K Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
34%
Daniel Andre Tande
23%
Andreas Stjernen
11%
Noriaki Kasai
5%
inny skoczek
4%
Stefan Kraft
4%
Anders Fannemel
4%
Robert Johansson
3%
Richard Freitag
3%
Johann Andre Forfang
2%
Andreas Wellinger
2%
Peter Prevc
2%
Domen Prevc
1%
Tile Bartol
1%
Anze Semenic
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich