Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
9
10
11
12
13
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
29
30
31
lipiec 2018
Najbliższe zawody
21.07.2018, godz. 17:30
Wisła HS-134
LGP druż.
Kalendarz zawodów
Period 3
09.12.2017
21:00
Whistler
Kanada
HS-106
 
10.12.2017
20:00
Whistler
Kanada
HS-106
 
16.12.2017
17:00
Ruka
Finlandia
HS-142
 
17.12.2017
09:00
Ruka
Finlandia
HS-142
 
Period 4
27.12.2017
17:00
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
 
28.12.2017
13:00
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
 
06.01.2018
14:00
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
 
07.01.2018
13:30
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
 
Period 5
10.01.2018
17:00
Bischofshofen
Austria
HS-142
 
11.01.2018
10:00
Bischofshofen
Austria
HS-142
 
20.01.2018
15:00
Erzurum
Turcja
HS-140
 
20.01.2018
09:00
Erzurum
Turcja
HS-140
 
26.01.2018
02:30
Sapporo
Japonia
HS-100
 
27.01.2018
02:30
Sapporo
Japonia
HS-134
 
28.01.2018
02:00
Sapporo
Japonia
HS-134
 
Period 6
03.02.2018
14:00
Planica
Słowenia
HS-139
 
04.02.2018
09:15
Planica
Słowenia
HS-139
 
10.02.2018
20:00
Iron Mountain
USA
HS-133
 
11.02.2018
20:00
Iron Mountain
USA
HS-133
 
18.02.2018
13:00
Brotterode
Niemcy
HS-117
 
18.02.2018
10:30
Brotterode
Niemcy
HS-117
 
24.02.2018
17:00
Klingenthal
Niemcy
HS-140
 
25.02.2018
09:00
Klingenthal
Niemcy
HS-140
 
03.03.2018
13:00
Rena
Norwegia
HS-139
 
04.03.2018
10:15
Rena
Norwegia
HS-139
 
Period 7
10.03.2018
12:30
Zakopane
Polska
HS-134
 
11.03.2018
10:30
Zakopane
Polska
HS-134
 
17.03.2018
13:00
Czajkowski
Rosja
HS-140
 
18.03.2018
09:00
Czajkowski
Rosja
HS-140
 
odwołany
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Marius Lindvik
Norwegia
1102
 
2
Andreas Wank
Niemcy
1040
-62
3
David Siegel
Niemcy
968
-134
4
Nejc Dezman
Słowenia
869
-233
5
Anze Lanisek
Słowenia
795
-307
6
Philipp Aschenwald
Austria
694
-408
7
Tomasz Pilch
Polska
575
-527
8
Tomaz Naglic
Słowenia
554
-548
9
Bor Pavlovcic
Słowenia
550
-552
10
Daniel Huber
Austria
528
-574
11
Stefan Huber
Austria
523
-579
12
Ulrich Wohlgenannt
Austria
515
-587
13
Jonathan Learoyd
Francja
486
-616
14
Tom Hilde
Norwegia
466
-636
15
Florian Altenburger
Austria
428
-674
16
Joachim Hauer
Norwegia
421
-681
17
Robert Kranjec
Słowenia
404
-698
18
Sondre Ringen
Norwegia
398
-704
19
Jakub Wolny
Polska
367
-735
 
Manuel Poppinger
Austria
367
-735
21
Pius Paschke
Niemcy
360
-742
22
Martin Hamann
Niemcy
313
-789
23
Jurij Tepes
Słowenia
301
-801
24
Halvor Egner Granerud
Norwegia
300
-802
25
Felix Hoffmann
Niemcy
278
-824
26
Aleksander Zniszczoł
Polska
264
-838
27
Thomas Lackner
Austria
256
-846
28
Robin Pedersen
Norwegia
245
-857
29
Ziga Jelar
Słowenia
236
-866
30
Moritz Baer
Niemcy
235
-867
31
Viktor Polasek
Czechy
221
-881
32
Paweł W±sek
Polska
205
-897
33
Manuel Fettner
Austria
200
-902
34
Cestmir Kozisek
Czechy
177
-925
35
Miran Zupancic
Słowenia
169
-933
36
Andreas Schuler
Szwajcaria
165
-937
37
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
162
-940
38
Constantin Schmid
Niemcy
159
-943
39
Clemens Leitner
Austria
156
-946
40
Przemysław Kantyka
Polska
153
-949
41
Andraz Pograjc
Słowenia
144
-958
42
Elias Tollinger
Austria
142
-960
 
Killian Peier
Szwajcaria
142
-960
44
Thomas Hofer
Austria
141
-961
45
Joakim Aune
Norwegia
128
-974
 
Evgeniy Klimov
Rosja
128
-974
47
Luca Egloff
Szwajcaria
124
-978
48
Ilmir Hazetdinov
Rosja
120
-982
49
Markus Schiffner
Austria
117
-985
50
Klemens Murańka
Polska
107
-995
51
Filip Sakala
Czechy
101
-1001
52
Andreas Granerud Buskum
Norwegia
93
-1009
53
Lukas Hlava
Czechy
85
-1017
54
Naoki Nakamura
Japonia
83
-1019
55
Vladimir Zografski
Bułgaria
77
-1025
56
Andreas Alamommo
Finlandia
70
-1032
57
Cene Prevc
Słowenia
69
-1033
58
Thomas Roch Dupland
Francja
68
-1034
59
Seou Choi
Korea Pd.
63
-1039
 
Vincent Descombes Sevoie
Francja
63
-1039
61
Yukiya Sato
Japonia
62
-1040
 
Rok Tarman
Słowenia
62
-1040
63
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
54
-1048
64
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
53
-1049
65
Fabian Seidl
Niemcy
52
-1050
66
Philipp Raimund
Niemcy
50
-1052
67
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
46
-1056
68
Dimitry Vassiliev
Rosja
45
-1057
69
Rok Justin
Słowenia
44
-1058
 
Sergey Tkachenko
Kazachstan
44
-1058
 
Jarkko Määttä
Finlandia
44
-1058
72
Yuken Iwasa
Japonia
43
-1059
73
Marinus Kraus
Niemcy
42
-1060
74
Maximilian Steiner
Austria
41
-1061
 
Matthew Soukup
Kanada
41
-1061
76
Mikhail Nazarov
Rosja
40
-1062
77
Mikhail Maksimochkin
Rosja
36
-1066
 
Paul Brasme
Francja
36
-1066
79
Krzysztof Leja
Polska
35
-1067
 
Davide Bresadola
Włochy
35
-1067
81
Kento Sakuyama
Japonia
30
-1072
82
Casey Larson
USA
25
-1077
 
Gabriel Karlen
Szwajcaria
25
-1077
84
Federico Cecon
Włochy
24
-1078
 
Tomofumi Naito
Japonia
24
-1078
86
Markus Rupitsch
Austria
23
-1079
 
Bartosz Czyż
Polska
23
-1079
 
Aljaz Osterc
Słowenia
23
-1079
 
Michael Glasder
USA
23
-1079
90
Shohei Tochimoto
Japonia
22
-1080
 
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
22
-1080
92
Oscar P. Westerheim
Norwegia
21
-1081
 
Jonas-Sloth Sandell
Norwegia
21
-1081
94
Justin Lisso
Niemcy
20
-1082
95
Eduard Torok
Rumunia
17
-1085
96
Niko Loeytaeinen
Finlandia
16
-1086
 
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
16
-1086
98
Luca Roth
Niemcy
15
-1087
99
Kevin Maltsev
Estonia
14
-1088
 
Mika Schwann
Austria
14
-1088
101
Heung Chul Choi
Korea Pd.
12
-1090
 
Janni Reisenauer
Austria
12
-1090
103
Adrian Sell
Niemcy
11
-1091
 
Joshua Maurer
Kanada
11
-1091
105
Alexey Romashov
Rosja
10
-1092
106
Juho Ojala
Finlandia
8
-1094
 
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
8
-1094
 
Vojtech Stursa
Czechy
8
-1094
 
Fredrik Villumstad
Norwegia
8
-1094
 
Lauri Asikainen
Finlandia
8
-1094
111
Niko Kytoesaho
Finlandia
7
-1095
 
Maximilian Lienher
Austria
7
-1095
 
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
7
-1095
 
Artti Aigro
Estonia
7
-1095
115
Yumu Harada
Japonia
5
-1097
 
Tim Fuchs
Niemcy
5
-1097
117
Hiroaki Watanabe
Japonia
4
-1098
 
Tomas Vancura
Czechy
4
-1098
 
Blaz Pavlic
Słowenia
4
-1098
 
Jesper Oedegaard
Norwegia
4
-1098
121
Roberto Dellasega
Włochy
3
-1099
 
Aleksandr Bazhenov
Rosja
3
-1099
123
Ayberk Demir
Turcja
2
-1100
 
Ville Larinto
Finlandia
2
-1100
 
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
2
-1100
 
Cedrik Weigel
Niemcy
2
-1100
 
Damian Lasota
Czechy
2
-1100
 
Egor Usachev
Rosja
2
-1100
 
Yuya Yamada
Japonia
2
-1100
130
Aljaz Vodan
Słowenia
1
-1101
 
Kiril Kotik
Rosja
1
-1101
 
Dominik Maylaender
Niemcy
1
-1101

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Słowenia
Słowenia
4225
 
2
Austria
Austria
4164
-61
3
Niemcy
Niemcy
3551
-674
4
Norwegia
Norwegia
3479
-746
5
Polska
Polska
1729
-2496
6
Francja
Francja
653
-3572
7
Czechy
Czechy
598
-3627
8
Szwajcaria
Szwajcaria
509
-3716
9
Rosja
Rosja
407
-3818
10
Japonia
Japonia
275
-3950
11
Finlandia
Finlandia
155
-4070
12
Bułgaria
Bułgaria
77
-4148
13
Korea Pd.
Korea Pd.
75
-4150
14
Włochy
Włochy
62
-4163
15
Kanada
Kanada
52
-4173
16
Kazachstan
Kazachstan
51
-4174
17
USA
USA
48
-4177
18
Estonia
Estonia
21
-4204
19
Turcja
Turcja
18
-4207
20
Rumunia
Rumunia
17
-4208


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Zwycięzca: Andreas Wank (Niemcy)
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Zwycięzca: Jurij Tepes (Słowenia)
Zwycięzca: Jonathan Learoyd (Francja)
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
Zwycięzca: Daniel Huber (Austria)
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
Zwycięzca: Nejc Dezman (Słowenia)
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
Zwycięzca: Andreas Wank (Niemcy)
Zwycięzca: Manuel Poppinger (Austria)
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
Zwycięzca: Stefan Huber (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 lipca 2018 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:00
LGP Wisła
oficjalny trening
17:30
LGP Wisła
kwalifikacje
21 lipca 2018 (sobota)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs druż.
22 lipca 2018 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
27 lipca 2018 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
14:00
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
16:00
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
18:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
28 lipca 2018 (sobota)
12:00
LGP Hinterzarten
seria próbna M
13:15
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Jak oceniasz sezon 2017/18?
super
80%
bywały lepsze
14%
słaby
5%
nie mam zdania
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich