Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
Kalendarz zawodów
Period 3
09.12.2017
21:00
Whistler
Kanada
HS-106
 
10.12.2017
20:00
Whistler
Kanada
HS-106
 
16.12.2017
17:00
Ruka
Finlandia
HS-142
 
17.12.2017
09:00
Ruka
Finlandia
HS-142
 
Period 4
27.12.2017
17:00
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
 
28.12.2017
13:00
Engelberg
Szwajcaria
HS-140
 
06.01.2018
14:00
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
 
07.01.2018
13:30
Titisee-Neustadt
Niemcy
HS-142
 
Period 5
10.01.2018
17:00
Bischofshofen
Austria
HS-142
 
11.01.2018
10:00
Bischofshofen
Austria
HS-142
 
20.01.2018
15:00
Erzurum
Turcja
HS-140
 
20.01.2018
09:00
Erzurum
Turcja
HS-140
 
26.01.2018
02:30
Sapporo
Japonia
HS-100
 
27.01.2018
02:30
Sapporo
Japonia
HS-134
 
28.01.2018
02:00
Sapporo
Japonia
HS-134
 
Period 6
03.02.2018
14:00
Planica
Słowenia
HS-139
 
04.02.2018
09:15
Planica
Słowenia
HS-139
 
10.02.2018
20:00
Iron Mountain
USA
HS-133
 
11.02.2018
20:00
Iron Mountain
USA
HS-133
 
18.02.2018
13:00
Brotterode
Niemcy
HS-117
 
18.02.2018
10:30
Brotterode
Niemcy
HS-117
 
24.02.2018
17:00
Klingenthal
Niemcy
HS-140
 
25.02.2018
09:00
Klingenthal
Niemcy
HS-140
 
03.03.2018
13:00
Rena
Norwegia
HS-139
 
04.03.2018
10:15
Rena
Norwegia
HS-139
 
Period 7
10.03.2018
12:30
Zakopane
Polska
HS-134
 
11.03.2018
10:30
Zakopane
Polska
HS-134
 
17.03.2018
13:00
Czajkowski
Rosja
HS-140
 
18.03.2018
09:00
Czajkowski
Rosja
HS-140
 
odwołany
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Marius Lindvik
Norwegia
1102
 
2
Andreas Wank
Niemcy
1040
-62
3
David Siegel
Niemcy
968
-134
4
Nejc Dezman
Słowenia
869
-233
5
Anze Lanisek
Słowenia
795
-307
6
Philipp Aschenwald
Austria
694
-408
7
Tomasz Pilch
Polska
575
-527
8
Tomaz Naglic
Słowenia
554
-548
9
Bor Pavlovcic
Słowenia
550
-552
10
Daniel Huber
Austria
528
-574
11
Stefan Huber
Austria
523
-579
12
Ulrich Wohlgenannt
Austria
515
-587
13
Jonathan Learoyd
Francja
486
-616
14
Tom Hilde
Norwegia
466
-636
15
Florian Altenburger
Austria
428
-674
16
Joachim Hauer
Norwegia
421
-681
17
Robert Kranjec
Słowenia
404
-698
18
Sondre Ringen
Norwegia
398
-704
19
Jakub Wolny
Polska
367
-735
 
Manuel Poppinger
Austria
367
-735
21
Pius Paschke
Niemcy
360
-742
22
Martin Hamann
Niemcy
313
-789
23
Jurij Tepes
Słowenia
301
-801
24
Halvor Egner Granerud
Norwegia
300
-802
25
Felix Hoffmann
Niemcy
278
-824
26
Aleksander Zniszczoł
Polska
264
-838
27
Thomas Lackner
Austria
256
-846
28
Robin Pedersen
Norwegia
245
-857
29
Ziga Jelar
Słowenia
236
-866
30
Moritz Baer
Niemcy
235
-867
31
Viktor Polasek
Czechy
221
-881
32
Paweł W±sek
Polska
205
-897
33
Manuel Fettner
Austria
200
-902
34
Cestmir Kozisek
Czechy
177
-925
35
Miran Zupancic
Słowenia
169
-933
36
Andreas Schuler
Szwajcaria
165
-937
37
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
162
-940
38
Constantin Schmid
Niemcy
159
-943
39
Clemens Leitner
Austria
156
-946
40
Przemysław Kantyka
Polska
153
-949
41
Andraz Pograjc
Słowenia
144
-958
42
Elias Tollinger
Austria
142
-960
 
Killian Peier
Szwajcaria
142
-960
44
Thomas Hofer
Austria
141
-961
45
Evgeniy Klimov
Rosja
128
-974
 
Joakim Aune
Norwegia
128
-974
47
Luca Egloff
Szwajcaria
124
-978
48
Ilmir Hazetdinov
Rosja
120
-982
49
Markus Schiffner
Austria
117
-985
50
Klemens Murańka
Polska
107
-995
51
Filip Sakala
Czechy
101
-1001
52
Andreas Granerud Buskum
Norwegia
93
-1009
53
Lukas Hlava
Czechy
85
-1017
54
Naoki Nakamura
Japonia
83
-1019
55
Vladimir Zografski
Bułgaria
77
-1025
56
Andreas Alamommo
Finlandia
70
-1032
57
Cene Prevc
Słowenia
69
-1033
58
Thomas Roch Dupland
Francja
68
-1034
59
Seou Choi
Korea Pd.
63
-1039
 
Vincent Descombes Sevoie
Francja
63
-1039
61
Rok Tarman
Słowenia
62
-1040
 
Yukiya Sato
Japonia
62
-1040
63
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
54
-1048
64
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
53
-1049
65
Fabian Seidl
Niemcy
52
-1050
66
Philipp Raimund
Niemcy
50
-1052
67
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
46
-1056
68
Dimitry Vassiliev
Rosja
45
-1057
69
Jarkko Määttä
Finlandia
44
-1058
 
Rok Justin
Słowenia
44
-1058
 
Sergey Tkachenko
Kazachstan
44
-1058
72
Yuken Iwasa
Japonia
43
-1059
73
Marinus Kraus
Niemcy
42
-1060
74
Maximilian Steiner
Austria
41
-1061
 
Matthew Soukup
Kanada
41
-1061
76
Mikhail Nazarov
Rosja
40
-1062
77
Mikhail Maksimochkin
Rosja
36
-1066
 
Paul Brasme
Francja
36
-1066
79
Davide Bresadola
Włochy
35
-1067
 
Krzysztof Leja
Polska
35
-1067
81
Kento Sakuyama
Japonia
30
-1072
82
Casey Larson
USA
25
-1077
 
Gabriel Karlen
Szwajcaria
25
-1077
84
Federico Cecon
Włochy
24
-1078
 
Tomofumi Naito
Japonia
24
-1078
86
Aljaz Osterc
Słowenia
23
-1079
 
Michael Glasder
USA
23
-1079
 
Markus Rupitsch
Austria
23
-1079
 
Bartosz Czyż
Polska
23
-1079
90
Shohei Tochimoto
Japonia
22
-1080
 
Roman Sergeevich Trofimov
Rosja
22
-1080
92
Oscar P. Westerheim
Norwegia
21
-1081
 
Jonas-Sloth Sandell
Norwegia
21
-1081
94
Justin Lisso
Niemcy
20
-1082
95
Eduard Torok
Rumunia
17
-1085
96
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
16
-1086
 
Niko Loeytaeinen
Finlandia
16
-1086
98
Luca Roth
Niemcy
15
-1087
99
Kevin Maltsev
Estonia
14
-1088
 
Mika Schwann
Austria
14
-1088
101
Heung Chul Choi
Korea Pd.
12
-1090
 
Janni Reisenauer
Austria
12
-1090
103
Joshua Maurer
Kanada
11
-1091
 
Adrian Sell
Niemcy
11
-1091
105
Alexey Romashov
Rosja
10
-1092
106
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
8
-1094
 
Vojtech Stursa
Czechy
8
-1094
 
Fredrik Villumstad
Norwegia
8
-1094
 
Lauri Asikainen
Finlandia
8
-1094
 
Juho Ojala
Finlandia
8
-1094
111
Maximilian Lienher
Austria
7
-1095
 
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
7
-1095
 
Artti Aigro
Estonia
7
-1095
 
Niko Kytoesaho
Finlandia
7
-1095
115
Yumu Harada
Japonia
5
-1097
 
Tim Fuchs
Niemcy
5
-1097
117
Tomas Vancura
Czechy
4
-1098
 
Blaz Pavlic
Słowenia
4
-1098
 
Jesper Oedegaard
Norwegia
4
-1098
 
Hiroaki Watanabe
Japonia
4
-1098
121
Aleksandr Bazhenov
Rosja
3
-1099
 
Roberto Dellasega
Włochy
3
-1099
123
Sigurd Nymoen Soeberg
Norwegia
2
-1100
 
Cedrik Weigel
Niemcy
2
-1100
 
Damian Lasota
Czechy
2
-1100
 
Egor Usachev
Rosja
2
-1100
 
Yuya Yamada
Japonia
2
-1100
 
Ayberk Demir
Turcja
2
-1100
 
Ville Larinto
Finlandia
2
-1100
130
Kiril Kotik
Rosja
1
-1101
 
Dominik Maylaender
Niemcy
1
-1101
 
Aljaz Vodan
Słowenia
1
-1101

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Słowenia
Słowenia
4225
 
2
Austria
Austria
4164
-61
3
Niemcy
Niemcy
3551
-674
4
Norwegia
Norwegia
3479
-746
5
Polska
Polska
1729
-2496
6
Francja
Francja
653
-3572
7
Czechy
Czechy
598
-3627
8
Szwajcaria
Szwajcaria
509
-3716
9
Rosja
Rosja
407
-3818
10
Japonia
Japonia
275
-3950
11
Finlandia
Finlandia
155
-4070
12
Bułgaria
Bułgaria
77
-4148
13
Korea Pd.
Korea Pd.
75
-4150
14
Włochy
Włochy
62
-4163
15
Kanada
Kanada
52
-4173
16
Kazachstan
Kazachstan
51
-4174
17
USA
USA
48
-4177
18
Estonia
Estonia
21
-4204
19
Turcja
Turcja
18
-4207
20
Rumunia
Rumunia
17
-4208


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Zwycięzca: Andreas Wank (Niemcy)
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Zwycięzca: Jurij Tepes (Słowenia)
Zwycięzca: Jonathan Learoyd (Francja)
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
Zwycięzca: Tom Hilde (Norwegia)
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
Zwycięzca: Daniel Huber (Austria)
Zwycięzca: Robert Kranjec (Słowenia)
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
Zwycięzca: Anze Lanisek (Słowenia)
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
Zwycięzca: Halvor Egner Granerud (Norwegia)
Zwycięzca: Nejc Dezman (Słowenia)
Zwycięzca: David Siegel (Niemcy)
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
Zwycięzca: Marius Lindvik (Norwegia)
Zwycięzca: Andreas Wank (Niemcy)
Zwycięzca: Manuel Poppinger (Austria)
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
Zwycięzca: Manuel Fettner (Austria)
Zwycięzca: Stefan Huber (Austria)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich