Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
23.09.2018, godz. 11:00
Zakopane HS-134
CoC letni
Kalendarz zawodów
07.07.2018
14:00
Villach
Austria
HS-98
 
08.07.2018
10:30
Villach
Austria
HS-98
 
14.07.2018
11:00
Szczyrk
Polska
HS-106
 
15.07.2018
10:00
Szczyrk
Polska
HS-106
 
15.09.2018
09:30
Rasnov
Rumunia
HS-97
 
16.09.2018
09:30
Rasnov
Rumunia
HS-97
 
09.02.2019
 
Oberhof
Niemcy
 
 
10.02.2019
 
Oberhof
Niemcy
 
 
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
486
 
2
Chiara Hoelzl
Austria
200
-286
3
Anna Twardosz
Polska
191
-295
4
Yuka Seto
Japonia
174
-312
5
Elisabeth Raudaschl
Austria
164
-322
6
Ema Klinec
Słowenia
160
-326
7
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
150
-336
8
Carina Alexandra Militaru
Rumunia
145
-341
9
Kinga Rajda
Polska
125
-361
10
Ursa Bogataj
Słowenia
100
-386
11
Abigail Strate
Kanada
95
-391
12
Alina Ihle
Niemcy
90
-396
13
Nika Kriznar
Słowenia
89
-397
14
Virag Voros
Węgry
86
-400
15
Juliane Seyfarth
Niemcy
85
-401
16
Lidiia Iakovleva
Rosja
82
-404
17
Marita Kramer
Austria
80
-406
 
Annika Sieff
Włochy
80
-406
19
Spela Rogelj
Słowenia
76
-410
20
Julia Huber
Austria
69
-417
 
Pauline Hessler
Niemcy
69
-417
22
Jerneja Brecl
Słowenia
68
-418
 
Mariia Iakovleva
Rosja
68
-418
24
Barbora Blazkova
Czechy
66
-420
25
Lisa Eder
Austria
65
-421
26
Magdalena Pałasz
Polska
63
-423
27
Paulina Cie¶lar
Polska
62
-424
28
Paige Jones
USA
58
-428
29
Annika Belshaw
USA
56
-430
30
Guy-Lim Park
Korea Pd.
55
-431
31
Kamila Karpiel
Polska
50
-436
32
Stepanka Ptackova
Czechy
45
-441
33
Natasha Bodnarchuk
Kanada
40
-446
34
Alina Borodina
Rosja
39
-447
35
Daniela Dejori
Włochy
38
-448
36
Joanna Szwab
Polska
37
-449
37
Arianna Sieff
Włochy
36
-450
38
Eva Pinkelnig
Austria
35
-451
39
Joanna Kil
Polska
34
-452
40
Lena Prinoth
Włochy
33
-453
41
Pia Mazi
Słowenia
31
-455
42
Vitalina Herasymiuk
Ukraina
29
-457
43
Selina Freitag
Niemcy
28
-458
 
Jessica Malsiner
Włochy
28
-458
 
Katra Komar
Słowenia
28
-458
46
Vanessa Moharitsch
Austria
27
-459
 
Nicole Konderla
Polska
27
-459
48
Bianca Elena Stefanuta
Rumunia
23
-463
49
Samantha Macuga
USA
22
-464
 
Valentina Sderzhikova
Kazachstan
22
-464
51
Annemarii Bendi
Estonia
20
-466
 
Anna Shpynyeva
Rosja
20
-466
53
Josephin Laue
Niemcy
18
-468
 
Katharina Ellmauer
Austria
18
-468
55
Ema Volavsek
Słowenia
17
-469
 
Tetyana Pylypchuk
Ukraina
17
-469
 
Klara Ulrichova
Czechy
17
-469
58
Veronika Jencova
Czechy
16
-470
59
Jillian Highfill
USA
15
-471
 
Maria Daria Chindris
Rumunia
15
-471
 
Sophie Mair
Austria
15
-471
 
Nina Bezuchova
Słowacja
15
-471
63
Esmeralda Gobozova
Gruzja
13
-473
 
Kristina Prokopieva
Rosja
13
-473
65
Khrystyna Droniak
Ukraina
12
-474
 
Jenny Nowak
Niemcy
12
-474
67
Eva Hubinger
Austria
9
-477
68
Michaela Rajnochova
Czechy
7
-479
 
Trinu Hausenberg
Estonia
7
-479
70
Jerneja Repinc Zupancic
Słowenia
5
-481
71
Sophie Sorschag
Austria
3
-483
72
Arantxa Lancho
Niemcy
2
-484
73
Veronika Shishkina
Kazachstan
1
-485

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Rumunia
Rumunia
819
 
2
Austria
Austria
685
-134
3
Polska
Polska
589
-230
4
Słowenia
Słowenia
574
-245
5
Niemcy
Niemcy
304
-515
6
Rosja
Rosja
222
-597
7
Włochy
Włochy
215
-604
8
Japonia
Japonia
174
-645
9
USA
USA
151
-668
 
Czechy
Czechy
151
-668
11
Kanada
Kanada
135
-684
12
Węgry
Węgry
86
-733
13
Ukraina
Ukraina
58
-761
14
Korea Pd.
Korea Pd.
55
-764
15
Estonia
Estonia
27
-792
16
Kazachstan
Kazachstan
23
-796
17
Słowacja
Słowacja
15
-804
18
Gruzja
Gruzja
13
-806


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Chiara Hoelzl (Austria)
Zwycięzca: Chiara Hoelzl (Austria)
Zwycięzca: Daniela Vasilica Haralambie (Rumunia)
Zwycięzca: Daniela Vasilica Haralambie (Rumunia)
Zwycięzca: Daniela Vasilica Haralambie (Rumunia)
Zwycięzca: Daniela Vasilica Haralambie (Rumunia)
« powrót do strony głównej
FIS Cup kobiet 2018/2019

FIS Cup kobiet 2018/2019

Kalendarium
Kevin Bickner
Najbliższe zawody
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
11:00
CoC Zakopane
13:30
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
17:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
17:00
LGP Hinzenbach
oficjalny trening
19:00
LGP Hinzenbach
kwalifikacje
30 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:00
CoC Klingenthal
seria próbna
10:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
14:30
LGP Hinzenbach
seria próbna
15:30
LGP Hinzenbach
konkurs ind.
2 paĽdziernika 2018 (wtorek)
14:30
LGP Klingenthal
oficjalny trening K/M
18:00
LGP Klingenthal
kwalifikacje K
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Raporty specjalne - wszystko w jednym miejscu
Zainteresowała Cię tematyka najnowszego artykułu i chcesz wiedzieć więcej? SprawdĽ nasze raporty specjalne...
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
76%
inny skoczek
9%
Piotr Żyła
6%
Dawid Kubacki
2%
Killian Peier
2%
Karl Geiger
1%
Roman Koudelka
1%
Timi Zajc
1%
Stefan Kraft
1%
Maciej Kot
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich