Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12
13
14
17
18
19
20
21
24
25
26
27
28
wrzesień 2018
Najbliższe zawody
22.09.2018, godz. 15:00
Rasnov HS-97
LGP
Kalendarz zawodów
07.07.2018
14:00
Villach
Austria
HS-98
 
08.07.2018
10:30
Villach
Austria
HS-98
 
14.07.2018
11:00
Szczyrk
Polska
HS-106
 
15.07.2018
10:00
Szczyrk
Polska
HS-106
 
15.09.2018
09:30
Rasnov
Rumunia
HS-97
 
16.09.2018
09:30
Rasnov
Rumunia
HS-97
 
09.02.2019
 
Oberhof
Niemcy
 
 
10.02.2019
 
Oberhof
Niemcy
 
 
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
486
 
2
Chiara Hoelzl
Austria
200
-286
3
Anna Twardosz
Polska
191
-295
4
Yuka Seto
Japonia
174
-312
5
Elisabeth Raudaschl
Austria
164
-322
6
Ema Klinec
Słowenia
160
-326
7
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
150
-336
8
Carina Alexandra Militaru
Rumunia
145
-341
9
Kinga Rajda
Polska
125
-361
10
Ursa Bogataj
Słowenia
100
-386
11
Abigail Strate
Kanada
95
-391
12
Alina Ihle
Niemcy
90
-396
13
Nika Kriznar
Słowenia
89
-397
14
Virag Voros
Węgry
86
-400
15
Juliane Seyfarth
Niemcy
85
-401
16
Lidiia Iakovleva
Rosja
82
-404
17
Marita Kramer
Austria
80
-406
 
Annika Sieff
Włochy
80
-406
19
Spela Rogelj
Słowenia
76
-410
20
Julia Huber
Austria
69
-417
 
Pauline Hessler
Niemcy
69
-417
22
Jerneja Brecl
Słowenia
68
-418
 
Mariia Iakovleva
Rosja
68
-418
24
Barbora Blazkova
Czechy
66
-420
25
Lisa Eder
Austria
65
-421
26
Magdalena Pałasz
Polska
63
-423
27
Paulina Cie¶lar
Polska
62
-424
28
Paige Jones
USA
58
-428
29
Annika Belshaw
USA
56
-430
30
Guy-Lim Park
Korea Pd.
55
-431
31
Kamila Karpiel
Polska
50
-436
32
Stepanka Ptackova
Czechy
45
-441
33
Natasha Bodnarchuk
Kanada
40
-446
34
Alina Borodina
Rosja
39
-447
35
Daniela Dejori
Włochy
38
-448
36
Joanna Szwab
Polska
37
-449
37
Arianna Sieff
Włochy
36
-450
38
Eva Pinkelnig
Austria
35
-451
39
Joanna Kil
Polska
34
-452
40
Lena Prinoth
Włochy
33
-453
41
Pia Mazi
Słowenia
31
-455
42
Vitalina Herasymiuk
Ukraina
29
-457
43
Selina Freitag
Niemcy
28
-458
 
Jessica Malsiner
Włochy
28
-458
 
Katra Komar
Słowenia
28
-458
46
Vanessa Moharitsch
Austria
27
-459
 
Nicole Konderla
Polska
27
-459
48
Bianca Elena Stefanuta
Rumunia
23
-463
49
Samantha Macuga
USA
22
-464
 
Valentina Sderzhikova
Kazachstan
22
-464
51
Annemarii Bendi
Estonia
20
-466
 
Anna Shpynyeva
Rosja
20
-466
53
Josephin Laue
Niemcy
18
-468
 
Katharina Ellmauer
Austria
18
-468
55
Ema Volavsek
Słowenia
17
-469
 
Tetyana Pylypchuk
Ukraina
17
-469
 
Klara Ulrichova
Czechy
17
-469
58
Veronika Jencova
Czechy
16
-470
59
Jillian Highfill
USA
15
-471
 
Maria Daria Chindris
Rumunia
15
-471
 
Sophie Mair
Austria
15
-471
 
Nina Bezuchova
Słowacja
15
-471
63
Esmeralda Gobozova
Gruzja
13
-473
 
Kristina Prokopieva
Rosja
13
-473
65
Khrystyna Droniak
Ukraina
12
-474
 
Jenny Nowak
Niemcy
12
-474
67
Eva Hubinger
Austria
9
-477
68
Michaela Rajnochova
Czechy
7
-479
 
Trinu Hausenberg
Estonia
7
-479
70
Jerneja Repinc Zupancic
Słowenia
5
-481
71
Sophie Sorschag
Austria
3
-483
72
Arantxa Lancho
Niemcy
2
-484
73
Veronika Shishkina
Kazachstan
1
-485

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Rumunia
Rumunia
819
 
2
Austria
Austria
685
-134
3
Polska
Polska
589
-230
4
Słowenia
Słowenia
574
-245
5
Niemcy
Niemcy
304
-515
6
Rosja
Rosja
222
-597
7
Włochy
Włochy
215
-604
8
Japonia
Japonia
174
-645
9
USA
USA
151
-668
 
Czechy
Czechy
151
-668
11
Kanada
Kanada
135
-684
12
Węgry
Węgry
86
-733
13
Ukraina
Ukraina
58
-761
14
Korea Pd.
Korea Pd.
55
-764
15
Estonia
Estonia
27
-792
16
Kazachstan
Kazachstan
23
-796
17
Słowacja
Słowacja
15
-804
18
Gruzja
Gruzja
13
-806


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Chiara Hoelzl (Austria)
Zwycięzca: Chiara Hoelzl (Austria)
Zwycięzca: Daniela Vasilica Haralambie (Rumunia)
Zwycięzca: Daniela Vasilica Haralambie (Rumunia)
Zwycięzca: Daniela Vasilica Haralambie (Rumunia)
Zwycięzca: Daniela Vasilica Haralambie (Rumunia)
« powrót do strony głównej
FIS Cup kobiet 2018/2019

FIS Cup kobiet 2018/2019

Najbliższe zawody
21 wrze¶nia 2018 (pi±tek)
09:00
LGP Rasnov
odprawa techniczna
11:00
LGP Rasnov
oficjalny trening
13:00
LGP Rasnov
kwalifikacje
22 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
CoC Zakopane
odprawa techniczna
14:00
LGP Rasnov
seria próbna
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
15:00
CoC Zakopane
oficjalny trening
16:30
CoC Zakopane
seria próbna
18:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
23 wrze¶nia 2018 (niedziela)
09:30
CoC Zakopane
seria próbna
11:00
CoC Zakopane
konkurs ind.
13:30
LGP Rasnov
kwalifikacje
15:00
LGP Rasnov
konkurs ind.
29 wrze¶nia 2018 (sobota)
10:00
LGP Hinzenbach
odprawa techniczna
15:00
CoC Klingenthal
oficjalny trening
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra LGP 2018?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Killian Peier
Roman Koudelka
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich