Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet druż.)
Kalendarz zawodów
01.07.2017
Villach
Austria
HS-98
 
02.07.2017
Villach
Austria
HS-98
 
12.08.2017
Kuopio
Finlandia
HS-127
 
12.08.2017
Kuopio
Finlandia
HS-127
 
16.09.2017
Kandersteg
Szwajcaria
HS-106
 
17.09.2017
Kandersteg
Szwajcaria
HS-106
 
21.09.2017
Rasnov
Rumunia
HS-100
 
22.09.2017
Rasnov
Rumunia
HS-100
 
07.12.2017
Whistler
Kanada
HS-106
 
08.12.2017
Whistler
Kanada
HS-106
 
15.12.2017
Notodden
Norwegia
HS-98
 
16.12.2017
Notodden
Norwegia
HS-98
 
13.01.2018
Zakopane
Polska
HS-134
 
14.01.2018
Zakopane
Polska
HS-134
 
20.01.2018
Planica
Słowenia
HS-109
 
21.01.2018
Planica
Słowenia
HS-109
 
10.02.2018
Rastbüchl
Niemcy
HS-87
 
11.02.2018
Rastbüchl
Niemcy
HS-87
 
24.02.2018
Villach
Austria
HS-98
 
25.02.2018
Villach
Austria
HS-98
 
09.03.2018
Sapporo
Japonia
HS-100
 
11.03.2018
Sapporo
Japonia
HS-134
 
17.03.2018
Falun
Szwecja
HS-100
 
18.03.2018
Falun
Szwecja
HS-100
 
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Elias Tollinger
Austria
409
 
2
Przemysław Kantyka
Polska
395
-14
3
Markus Rupitsch
Austria
369
-40
4
Stefan Huber
Austria
330
-79
5
Dominik Maylaender
Niemcy
329
-80
6
Timi Zajc
Słowenia
318
-91
7
Ulrich Wohlgenannt
Austria
270
-139
8
Maximilian Steiner
Austria
259
-150
9
Mika Schwann
Austria
231
-178
10
Philipp Aschenwald
Austria
206
-203
11
Niko Kytoesaho
Finlandia
204
-205
12
Thomas Lackner
Austria
199
-210
 
Bartosz Czyż
Polska
199
-210
14
Aljaz Osterc
Słowenia
193
-216
 
Andraz Pograjc
Słowenia
193
-216
16
Pius Paschke
Niemcy
186
-223
17
Lukas Wagner
Niemcy
182
-227
18
Nejc Dezman
Słowenia
180
-229
 
Masamitsu Ito
Japonia
180
-229
20
Paweł W±sek
Polska
164
-245
21
Miran Zupancic
Słowenia
157
-252
22
Paul Winter
Niemcy
135
-274
23
Fabian Seidl
Niemcy
134
-275
24
Sondre Ringen
Norwegia
132
-277
25
Eetu Nousiainen
Finlandia
130
-279
26
Janni Reisenauer
Austria
112
-297
27
Krzysztof Leja
Polska
110
-299
28
Tim Fuchs
Niemcy
107
-302
29
Federico Cecon
Włochy
102
-307
30
Thomas Hofer
Austria
99
-310
31
Sebastian Bradatsch
Niemcy
97
-312
32
Andreas Schuler
Szwajcaria
94
-315
33
Martin Hamann
Niemcy
93
-316
 
Yuken Iwasa
Japonia
93
-316
35
Viktor Polasek
Czechy
87
-322
 
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
87
-322
37
Florian Altenburger
Austria
86
-323
 
Joakim Aune
Norwegia
86
-323
39
Killian Peier
Szwajcaria
81
-328
 
Jarkko Määttä
Finlandia
81
-328
41
Marius Lindvik
Norwegia
76
-333
42
Andreas Wank
Niemcy
75
-334
43
Vojtech Stursa
Czechy
74
-335
 
Giovanni Bresadola
Włochy
74
-335
45
Andreas Alamommo
Finlandia
72
-337
46
Tomasz Pilch
Polska
71
-338
47
Blaz Pavlic
Słowenia
69
-340
48
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
67
-342
49
Robin Pedersen
Norwegia
66
-343
50
Stanisław Biela
Polska
65
-344
51
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
64
-345
52
Ziga Jelar
Słowenia
63
-346
53
Frans Taehkaevuori
Finlandia
60
-349
54
Luca Egloff
Szwajcaria
59
-350
55
Julian Hahn
Niemcy
57
-352
56
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
56
-353
 
Maximilian Lienher
Austria
56
-353
58
Juho Ojala
Finlandia
54
-355
 
Marat Zhaparov
Kazachstan
54
-355
60
Tom Hilde
Norwegia
52
-357
61
Yuya Yamada
Japonia
51
-358
 
Patrick Kogler
Austria
51
-358
 
Aljaz Vodan
Słowenia
51
-358
64
Rok Justin
Słowenia
49
-360
65
Jonathan Learoyd
Francja
45
-364
66
Philipp Haagen
Austria
44
-365
67
Johannes Schubert
Niemcy
43
-366
68
Kalle Heikkinen
Finlandia
42
-367
69
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
38
-371
 
Andreas Granerud Buskum
Norwegia
38
-371
 
Fredrik Villumstad
Norwegia
38
-371
 
Tomofumi Naito
Japonia
38
-371
73
Daniel Huber
Austria
36
-373
 
Krzysztof Biegun
Polska
36
-373
 
Bor Pavlovcic
Słowenia
36
-373
76
Thomas Diethart
Austria
34
-375
77
Clemens Leitner
Austria
33
-376
78
Gabriel Karlen
Szwajcaria
30
-379
 
Andraz Modic
Słowenia
30
-379
80
Jan Ziobro
Polska
29
-380
 
Joachim Hauer
Norwegia
29
-380
 
Rishi Saether
Norwegia
29
-380
 
Anze Lavtizar
Słowenia
29
-380
84
Jesper Oedegaard
Norwegia
28
-381
85
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
26
-383
86
Noah Valtiner
Austria
25
-384
87
Andrzej Stękała
Polska
24
-385
 
Henri Kavilo
Finlandia
24
-385
 
Jonas-Sloth Sandell
Norwegia
24
-385
90
Janne Korhonen
Finlandia
22
-387
 
Nik Fabijan
Słowenia
22
-387
92
Jan Kus
Słowenia
21
-388
 
Frantisek Holik
Czechy
21
-388
 
Vladislav Boyarintsev
Rosja
21
-388
 
Lovro Kos
Słowenia
21
-388
96
Oscar Alexander Hafslund
Norwegia
18
-391
97
Cene Prevc
Słowenia
17
-392
98
Seou Choi
Korea Pd.
16
-393
 
Sergey Tkachenko
Kazachstan
16
-393
 
Justin Nietzel
Niemcy
16
-393
101
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
15
-394
 
Klemens Murańka
Polska
15
-394
 
Radek Selcer
Czechy
15
-394
104
Taavi Pappel
Estonia
14
-395
 
Felix Hoffmann
Niemcy
14
-395
106
Carl Henning Lippestad
Norwegia
13
-396
 
Axel Maylaender
Niemcy
13
-396
 
Moritz Baer
Niemcy
13
-396
 
Kacper Juroszek
Polska
13
-396
 
Cestmir Kozisek
Czechy
13
-396
111
Matevz Samec
Słowenia
12
-397
 
Ole Mathis Nedrejord
Norwegia
12
-397
 
Damian Lasota
Czechy
12
-397
 
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
12
-397
 
Pascal Kaelin
Szwajcaria
12
-397
 
Eetu Merilainen
Finlandia
12
-397
 
Joshua Maurer
Kanada
12
-397
118
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
11
-398
 
Matthew Soukup
Kanada
11
-398
 
Justin Weigel
Niemcy
11
-398
121
Rok Tarman
Słowenia
10
-399
 
Filip Sakala
Czechy
10
-399
 
Espen Jacobsen
Norwegia
10
-399
 
Juha Miettinen
Finlandia
10
-399
 
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
10
-399
126
Kristoffer Eriksen Sundal
Norwegia
9
-400
 
Miha Kveder
Słowenia
9
-400
 
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
9
-400
 
Ruslan Akchurin
Rosja
9
-400
 
Dusan Dolezel
Czechy
9
-400
131
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
8
-401
 
Andrii Vaskul
Ukraina
8
-401
 
Niko Loeytaeinen
Finlandia
8
-401
134
Kevin Maltsev
Estonia
7
-402
 
Martin Capuder
Słowenia
7
-402
136
Eduard Torok
Rumunia
6
-403
 
Andreas Varsi Breivik
Norwegia
6
-403
 
Manuel Poppinger
Austria
6
-403
139
Urban Rogelj
Słowenia
5
-404
 
Taro Yamakawa
Japonia
5
-404
 
Elias Vaenskae
Finlandia
5
-404
142
Petr Vaverka
Czechy
4
-405
 
Francisco Moerth
Austria
4
-405
 
Kilian Maerkl
Niemcy
4
-405
 
Dominik Peter
Szwajcaria
4
-405
 
Minato Mabuchi
Japonia
4
-405
147
Zeno di Lenardo
Włochy
3
-406
 
Joergen Madsen
Norwegia
3
-406
 
Espen Roee
Norwegia
3
-406
 
Daniele Varesco
Włochy
3
-406
 
Nicholas Mattoon
USA
3
-406
152
Josef Dirnbauer
Austria
2
-407
 
Christian Ingebrigtsen
Norwegia
2
-407
 
Luca Roth
Niemcy
2
-407
 
Muhammet Ali Bedir
Turcja
2
-407
156
Karol Niemczyk
Polska
1
-408
 
Nigel Lauchlan
Kanada
1
-408
 
Arttu Pohjola
Finlandia
1
-408
 
Krzysztof Miętus
Polska
1
-408

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
2861
 
2
Niemcy
Niemcy
1511
-1350
3
Słowenia
Słowenia
1492
-1369
4
Polska
Polska
1123
-1738
5
Norwegia
Norwegia
866
-1995
6
Finlandia
Finlandia
725
-2136
7
Japonia
Japonia
371
-2490
8
Szwajcaria
Szwajcaria
354
-2507
9
Czechy
Czechy
245
-2616
10
Włochy
Włochy
182
-2679
11
Kazachstan
Kazachstan
79
-2782
12
Turcja
Turcja
73
-2788
13
Rumunia
Rumunia
55
-2806
14
Francja
Francja
45
-2816
15
Rosja
Rosja
30
-2831
16
Kanada
Kanada
24
-2837
17
Estonia
Estonia
21
-2840
18
Korea Pd.
Korea Pd.
16
-2845
 
Ukraina
Ukraina
16
-2845
20
USA
USA
3
-2858


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
Zwycięzca: Lukas Wagner (Niemcy)
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
Zwycięzca: Markus Rupitsch (Austria)
Zwycięzca: Masamitsu Ito (Japonia)
Zwycięzca: Markus Rupitsch (Austria)
Zwycięzca: Dominik Maylaender (Niemcy)
Zwycięzca: Elias Tollinger (Austria)
Zwycięzca: Nejc Dezman (Słowenia)
Zwycięzca: Sondre Ringen (Norwegia)
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
Zwycięzca: Maximilian Steiner (Austria)
Zwycięzca: Stefan Huber (Austria)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
oficjalny trening
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
08:30
CoC Erzurum
seria próbna
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
09:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
09:15
CoC-K Planica
seria próbna
10:00
CoC-K Planica
konkurs ind.
12:30
FIS Cup Planica
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
M¦ loty Oberstdorf
seria próbna
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
34%
Daniel Andre Tande
23%
Andreas Stjernen
11%
Noriaki Kasai
5%
inny skoczek
4%
Stefan Kraft
4%
Anders Fannemel
4%
Robert Johansson
3%
Richard Freitag
3%
Johann Andre Forfang
2%
Andreas Wellinger
2%
Peter Prevc
2%
Domen Prevc
1%
Tile Bartol
1%
Anze Semenic
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich