Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Kalendarz zawodów
01.07.2017
14:00
Villach
Austria
HS-98
 
02.07.2017
10:30
Villach
Austria
HS-98
 
12.08.2017
11:30
Kuopio
Finlandia
HS-127
 
12.08.2017
16:00
Kuopio
Finlandia
HS-127
 
16.09.2017
18:30
Kandersteg
Szwajcaria
HS-106
 
17.09.2017
10:00
Kandersteg
Szwajcaria
HS-106
 
21.09.2017
14:30
Rasnov
Rumunia
HS-100
 
22.09.2017
13:00
Rasnov
Rumunia
HS-100
 
07.12.2017
22:30
Whistler
Kanada
HS-106
 
08.12.2017
21:45
Whistler
Kanada
HS-106
 
15.12.2017
16:00
Notodden
Norwegia
HS-98
 
16.12.2017
15:00
Notodden
Norwegia
HS-98
 
13.01.2018
11:30
Zakopane
Polska
HS-134
 
14.01.2018
10:30
Zakopane
Polska
HS-134
 
20.01.2018
15:00
Planica
Słowenia
HS-109
 
21.01.2018
13:15
Planica
Słowenia
HS-109
 
10.02.2018
17:30
Rastbüchl
Niemcy
HS-87
 
11.02.2018
11:30
Rastbüchl
Niemcy
HS-87
 
24.02.2018
10:30
Villach
Austria
HS-98
 
25.02.2018
09:45
Villach
Austria
HS-98
 
09.03.2018
04:00
Sapporo
Japonia
HS-100
 
odwołane
11.03.2018
02:00
Sapporo
Japonia
HS-134
 
odwołane
17.03.2018
11:00
Falun
Szwecja
HS-100
 
18.03.2018
11:00
Falun
Szwecja
HS-100
 
odwołany
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Elias Tollinger
Austria
757
 
2
Dominik Maylaender
Niemcy
594
-163
3
Markus Rupitsch
Austria
580
-177
4
Przemysław Kantyka
Polska
395
-362
5
Stefan Huber
Austria
386
-371
6
Mika Schwann
Austria
381
-376
7
Thomas Lackner
Austria
376
-381
8
Maximilian Steiner
Austria
371
-386
9
Fabian Seidl
Niemcy
363
-394
10
Andraz Pograjc
Słowenia
350
-407
11
Timi Zajc
Słowenia
318
-439
12
Markus Schiffner
Austria
315
-442
13
Thomas Hofer
Austria
282
-475
14
Aljaz Osterc
Słowenia
275
-482
15
Lukas Wagner
Niemcy
273
-484
16
Tomasz Pilch
Polska
271
-486
17
Ulrich Wohlgenannt
Austria
270
-487
18
Bartosz Czyż
Polska
233
-524
19
Niko Kytoesaho
Finlandia
219
-538
20
Julian Hahn
Niemcy
215
-542
21
Paul Winter
Niemcy
211
-546
22
Philipp Aschenwald
Austria
206
-551
23
Rok Justin
Słowenia
204
-553
24
Tim Fuchs
Niemcy
194
-563
25
Miran Zupancic
Słowenia
186
-571
 
Pius Paschke
Niemcy
186
-571
27
Nejc Dezman
Słowenia
180
-577
 
Masamitsu Ito
Japonia
180
-577
29
Janni Reisenauer
Austria
174
-583
30
Paweł W±sek
Polska
164
-593
31
Johannes Schubert
Niemcy
160
-597
32
Maximilian Lienher
Austria
159
-598
33
Julian Wienerroither
Austria
156
-601
34
Andreas Alamommo
Finlandia
140
-617
35
Sondre Ringen
Norwegia
132
-625
36
Eetu Nousiainen
Finlandia
130
-627
37
Cene Prevc
Słowenia
129
-628
38
Marinus Kraus
Niemcy
120
-637
39
Krzysztof Leja
Polska
110
-647
40
Sebastian Bradatsch
Niemcy
106
-651
41
Federico Cecon
Włochy
102
-655
42
Jan Hoerl
Austria
100
-657
43
Andreas Schuler
Szwajcaria
94
-663
44
Yuken Iwasa
Japonia
93
-664
 
Martin Hamann
Niemcy
93
-664
46
Thomas Aasen Markeng
Norwegia
87
-670
 
Viktor Polasek
Czechy
87
-670
48
Florian Altenburger
Austria
86
-671
 
Joakim Aune
Norwegia
86
-671
50
Sergey Tkachenko
Kazachstan
84
-673
51
Matevz Samec
Słowenia
83
-674
52
Jarkko Määttä
Finlandia
81
-676
 
Killian Peier
Szwajcaria
81
-676
54
Blaz Pavlic
Słowenia
80
-677
 
Zak Mogel
Słowenia
80
-677
 
Patrick Kogler
Austria
80
-677
57
Marius Lindvik
Norwegia
76
-681
58
Andreas Wank
Niemcy
75
-682
59
Giovanni Bresadola
Włochy
74
-683
 
Vojtech Stursa
Czechy
74
-683
61
Stanisław Biela
Polska
72
-685
62
Kalle Heikkinen
Finlandia
71
-686
63
Fatih Arda Ipcioglu
Turcja
70
-687
64
Jan Kus
Słowenia
68
-689
65
Fredrik Bjerkeengen
Norwegia
67
-690
66
Robin Pedersen
Norwegia
66
-691
67
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
64
-693
68
Ziga Jelar
Słowenia
63
-694
69
Aljaz Vodan
Słowenia
62
-695
70
Frans Taehkaevuori
Finlandia
60
-697
 
Philipp Raimund
Niemcy
60
-697
72
Justin Nietzel
Niemcy
59
-698
 
Luca Egloff
Szwajcaria
59
-698
74
Miha Kveder
Słowenia
57
-700
75
Juho Ojala
Finlandia
54
-703
 
Marat Zhaparov
Kazachstan
54
-703
77
Tom Hilde
Norwegia
52
-705
78
Yuya Yamada
Japonia
51
-706
79
Rok Tarman
Słowenia
47
-710
80
Jonathan Learoyd
Francja
45
-712
81
Andraz Modic
Słowenia
44
-713
 
Philipp Haagen
Austria
44
-713
83
Janne Korhonen
Finlandia
41
-716
84
Tomofumi Naito
Japonia
38
-719
 
Andreas Granerud Buskum
Norwegia
38
-719
 
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
38
-719
 
Fredrik Villumstad
Norwegia
38
-719
88
Henri Kavilo
Finlandia
36
-721
 
Daniel Huber
Austria
36
-721
 
Mikhail Purtov
Rosja
36
-721
 
Bor Pavlovcic
Słowenia
36
-721
 
Krzysztof Biegun
Polska
36
-721
93
Kristoffer Eriksen Sundal
Norwegia
35
-722
 
Max Goller
Niemcy
35
-722
 
Noah Valtiner
Austria
35
-722
96
Thomas Diethart
Austria
34
-723
97
Stefan Rainer
Austria
33
-724
 
Clemens Leitner
Austria
33
-724
99
Jo Roemme Mellingsaeter
Norwegia
32
-725
100
Gabriel Karlen
Szwajcaria
30
-727
101
Anze Lavtizar
Słowenia
29
-728
 
Jan Ziobro
Polska
29
-728
 
Joachim Hauer
Norwegia
29
-728
 
Rishi Saether
Norwegia
29
-728
105
Jesper Oedegaard
Norwegia
28
-729
 
Axel Maylaender
Niemcy
28
-729
107
Joacim Oedegaard Bjoereng
Norwegia
26
-731
108
Jonas-Sloth Sandell
Norwegia
24
-733
 
Martin Diess
Austria
24
-733
 
Andrzej Stękała
Polska
24
-733
111
Anders Haare
Norwegia
22
-735
 
Nik Fabijan
Słowenia
22
-735
 
Jan Bombek
Słowenia
22
-735
114
Vladislav Boyarintsev
Rosja
21
-736
 
Lovro Kos
Słowenia
21
-736
 
Frantisek Holik
Czechy
21
-736
117
Eetu Merilainen
Finlandia
20
-737
118
Lovro Vodusek
Słowenia
19
-738
119
Joergen Oliver Stroem
Norwegia
18
-739
 
Kacper Juroszek
Polska
18
-739
 
Oscar Alexander Hafslund
Norwegia
18
-739
122
Mathis Contamine
Francja
17
-740
123
Seou Choi
Korea Pd.
16
-741
 
Christian Roeste Solberg
Norwegia
16
-741
125
Radek Selcer
Czechy
15
-742
 
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
15
-742
 
Klemens Murańka
Polska
15
-742
128
Felix Hoffmann
Niemcy
14
-743
 
Taavi Pappel
Estonia
14
-743
130
Moritz Baer
Niemcy
13
-744
 
Cestmir Kozisek
Czechy
13
-744
 
Carl Henning Lippestad
Norwegia
13
-744
 
Tine Bogataj
Słowenia
13
-744
 
Matias Braathen
Norwegia
13
-744
 
Niko Loeytaeinen
Finlandia
13
-744
136
Mats Bjerke Myhren
Norwegia
12
-745
 
Pascal Kaelin
Szwajcaria
12
-745
 
Joshua Maurer
Kanada
12
-745
 
Elias Vaenskae
Finlandia
12
-745
 
Ole Mathis Nedrejord
Norwegia
12
-745
 
Damian Lasota
Czechy
12
-745
142
Matthew Soukup
Kanada
11
-746
 
Justin Weigel
Niemcy
11
-746
 
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
11
-746
145
Andreas Varsi Breivik
Norwegia
10
-747
 
Juha Miettinen
Finlandia
10
-747
 
Mark Hafnar
Słowenia
10
-747
 
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
10
-747
 
Oliver Dahl
Norwegia
10
-747
 
Filip Sakala
Czechy
10
-747
 
Espen Jacobsen
Norwegia
10
-747
152
Tom Gerisch
Niemcy
9
-748
 
Ruslan Akchurin
Rosja
9
-748
 
Dusan Dolezel
Czechy
9
-748
 
Maksim Sergeev
Rosja
9
-748
 
Niclas Heumann
Niemcy
9
-748
 
Sabirzhan Muminov
Kazachstan
9
-748
158
Rok Oblak
Słowenia
8
-749
 
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
8
-749
 
Andrii Vaskul
Ukraina
8
-749
161
Kevin Maltsev
Estonia
7
-750
 
Martin Capuder
Słowenia
7
-750
 
Kiril Kotik
Rosja
7
-750
164
Jernej Presecnik
Słowenia
6
-751
 
Ivo Niklas Hermanson
Estonia
6
-751
 
Manuel Poppinger
Austria
6
-751
 
Krzysztof Miętus
Polska
6
-751
 
Eduard Torok
Rumunia
6
-751
 
Jonathan Siegel
Niemcy
6
-751
170
Urban Rogelj
Słowenia
5
-752
 
Taro Yamakawa
Japonia
5
-752
 
Jonne Veteläinen
Finlandia
5
-752
 
Danil Sadreev
Rosja
5
-752
174
Dominik Peter
Szwajcaria
4
-753
 
Minato Mabuchi
Japonia
4
-753
 
Konstantin Nikolaev
Rosja
4
-753
 
Petr Vaverka
Czechy
4
-753
 
Francisco Moerth
Austria
4
-753
 
Kilian Maerkl
Niemcy
4
-753
180
Zakhir Dzhafarov
Rosja
3
-754
 
Nicholas Mattoon
USA
3
-754
 
Lennart Weigel
Niemcy
3
-754
 
Zeno di Lenardo
Włochy
3
-754
 
Aleksandr Loginov
Rosja
3
-754
 
Joergen Madsen
Norwegia
3
-754
 
Espen Roee
Norwegia
3
-754
 
Alessandro Batby
Francja
3
-754
 
Markkus Alter
Estonia
3
-754
 
Daniele Varesco
Włochy
3
-754
 
Muhammet Ali Bedir
Turcja
3
-754
191
Medard Brezovnik
Słowenia
2
-755
 
Josef Dirnbauer
Austria
2
-755
 
Christian Ingebrigtsen
Norwegia
2
-755
 
Ayberk Demir
Turcja
2
-755
 
Luca Roth
Niemcy
2
-755
196
Arttu Pohjola
Finlandia
1
-756
 
Karol Niemczyk
Polska
1
-756
 
Gabriele Zambelli
Włochy
1
-756
 
Nigel Lauchlan
Kanada
1
-756

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
4930
 
2
Niemcy
Niemcy
2843
-2087
3
Słowenia
Słowenia
2426
-2504
4
Polska
Polska
1374
-3556
5
Norwegia
Norwegia
1007
-3923
6
Finlandia
Finlandia
893
-4037
7
Japonia
Japonia
371
-4559
8
Szwajcaria
Szwajcaria
354
-4576
9
Czechy
Czechy
245
-4685
10
Włochy
Włochy
183
-4747
11
Kazachstan
Kazachstan
147
-4783
12
Rosja
Rosja
97
-4833
13
Turcja
Turcja
90
-4840
14
Francja
Francja
65
-4865
15
Rumunia
Rumunia
55
-4875
16
Estonia
Estonia
30
-4900
17
Kanada
Kanada
24
-4906
18
Ukraina
Ukraina
16
-4914
 
Korea Pd.
Korea Pd.
16
-4914
20
USA
USA
3
-4927


Wyniki zawodów
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
Zwycięzca: Lukas Wagner (Niemcy)
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
Zwycięzca: Timi Zajc (Słowenia)
Zwycięzca: Markus Rupitsch (Austria)
Zwycięzca: Masamitsu Ito (Japonia)
Zwycięzca: Markus Rupitsch (Austria)
Zwycięzca: Dominik Maylaender (Niemcy)
Zwycięzca: Elias Tollinger (Austria)
Zwycięzca: Nejc Dezman (Słowenia)
Zwycięzca: Sondre Ringen (Norwegia)
Zwycięzca: Ulrich Wohlgenannt (Austria)
Zwycięzca: Maximilian Steiner (Austria)
Zwycięzca: Stefan Huber (Austria)
Zwycięzca: Markus Schiffner (Austria)
Zwycięzca: Dominik Maylaender (Niemcy)
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Zwycięzca: Andraz Pograjc (Słowenia)
Zwycięzca: Elias Tollinger (Austria)
Zwycięzca: Julian Hahn (Niemcy)
« powrót do strony głównej
FIS Cup 2017/2018

FIS Cup 2017/2018

Kalendarium
Martin Mesik
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Jan Zelencik (1979)
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich