Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
20.01.2018, godz. 15:00
Erzurum HS-140
(CoC)
Klasyfikacja po konkursie: 02.12.2017, Niżny Tagił K-120
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Richard Freitag
Niemcy
190
 
2
Daniel Andre Tande
Norwegia
175
-15
3
Johann Andre Forfang
Norwegia
153
-37
4
Andreas Wellinger
Niemcy
139
-51
5
Stefan Kraft
Austria
130
-60
6
Junshiro Kobayashi
Japonia
126
-64
7
Jernej Damjan
Słowenia
113
-77
8
Kamil Stoch
Polska
107
-83
9
Piotr Żyła
Polska
86
-104
10
Dawid Kubacki
Polska
82
-108
11
Markus Eisenbichler
Niemcy
79
-111
12
Manuel Fettner
Austria
69
-121
13
Karl Geiger
Niemcy
67
-123
14
Robert Johansson
Norwegia
61
-129
15
Stephan Leyhe
Niemcy
55
-135
16
Pius Paschke
Niemcy
54
-136
17
Stefan Hula
Polska
50
-140
18
Anze Semenic
Słowenia
43
-147
19
Daniel Huber
Austria
42
-148
20
Peter Prevc
Słowenia
39
-151
21
Maciej Kot
Polska
38
-152
22
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
36
-154
23
Simon Ammann
Szwajcaria
27
-163
24
Andreas Stjernen
Norwegia
26
-164
25
Timi Zajc
Słowenia
22
-168
26
Clemens Aigner
Austria
20
-170
27
Michael Hayboeck
Austria
19
-171
28
Taku Takeuchi
Japonia
16
-174
 
Halvor Egner Granerud
Norwegia
16
-174
30
Anders Fannemel
Norwegia
15
-175
31
Denis Kornilov
Rosja
13
-177
32
Tilen Bartol
Słowenia
12
-178
33
William Rhoads
USA
10
-180
34
David Siegel
Niemcy
8
-182
 
Antti Aalto
Finlandia
8
-182
36
Manuel Poppinger
Austria
7
-183
37
Ryoyu Kobayashi
Japonia
5
-185
38
Vojtech Stursa
Czechy
3
-187
39
Daiki Ito
Japonia
2
-188
 
Jakub Wolny
Polska
2
-188

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Norwegia
Norwegia
1246
 
2
Niemcy
Niemcy
1192
-54
3
Austria
Austria
887
-359
4
Polska
Polska
865
-381
5
Japonia
Japonia
649
-597
6
Słowenia
Słowenia
579
-667
7
Szwajcaria
Szwajcaria
263
-983
8
Rosja
Rosja
113
-1133
9
USA
USA
10
-1236
10
Finlandia
Finlandia
8
-1238
11
Czechy
Czechy
3
-1243


« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
20 stycznia 2018 (sobota)
07:00
CoC Erzurum
07:45
CoC Erzurum
08:00
P¦k Zao
08:30
CoC-K Planica
09:00
P¦k Zao
09:00
CoC Erzurum
09:15
CoC-K Planica
10:00
CoC-K Planica
12:30
FIS Cup Planica
13:45
FIS Cup Planica
seria próbna
14:00
CoC Erzurum
seria próbna
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
15:00
FIS Cup Planica
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich