Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Klasyfikacja po konkursie: 26.11.2017, Ruka K-120
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Junshiro Kobayashi
Japonia
126
 
2
Jernej Damjan
Słowenia
100
-26
3
Daniel Andre Tande
Norwegia
95
-31
4
Johann Andre Forfang
Norwegia
93
-33
5
Kamil Stoch
Polska
91
-35
6
Richard Freitag
Niemcy
90
-36
7
Andreas Wellinger
Niemcy
89
-37
8
Stefan Kraft
Austria
80
-46
9
Markus Eisenbichler
Niemcy
61
-65
10
Piotr Żyła
Polska
60
-66
11
Dawid Kubacki
Polska
58
-68
12
Robert Johansson
Norwegia
56
-70
13
Stephan Leyhe
Niemcy
55
-71
14
Stefan Hula
Polska
46
-80
15
Pius Paschke
Niemcy
40
-86
 
Daniel Huber
Austria
40
-86
17
Manuel Fettner
Austria
37
-89
18
Maciej Kot
Polska
27
-99
 
Karl Geiger
Niemcy
27
-99
20
Peter Prevc
Słowenia
19
-107
21
Andreas Stjernen
Norwegia
18
-108
22
Halvor Egner Granerud
Norwegia
16
-110
 
Taku Takeuchi
Japonia
16
-110
24
Anze Semenic
Słowenia
14
-112
25
Clemens Aigner
Austria
13
-113
26
Simon Ammann
Szwajcaria
12
-114
 
Tilen Bartol
Słowenia
12
-114
28
David Siegel
Niemcy
8
-118
 
Antti Aalto
Finlandia
8
-118
30
Michael Hayboeck
Austria
7
-119
 
Denis Kornilov
Rosja
7
-119
 
Manuel Poppinger
Austria
7
-119
33
Anders Fannemel
Norwegia
6
-120
34
Ryoyu Kobayashi
Japonia
5
-121
35
Daiki Ito
Japonia
2
-124
36
Jakub Wolny
Polska
1
-125

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Norwegia
Norwegia
1084
 
2
Niemcy
Niemcy
970
-114
3
Austria
Austria
784
-300
4
Polska
Polska
783
-301
5
Japonia
Japonia
649
-435
6
Słowenia
Słowenia
495
-589
7
Szwajcaria
Szwajcaria
212
-872
8
Rosja
Rosja
107
-977
9
Finlandia
Finlandia
8
-1076


« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andrzej Zapotoczny
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
1 grudnia 2018 (sobota)
14:45
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
15:45
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich