Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
2
3
5
8
9
15
16
17
18
22
23
24
25
29
30
31
styczeń 2018
Najbliższe zawody
19.01.2018, godz. 09:00
Zao HS-106
(P¦ kobiet)
Klasyfikacja po konkursie: 29.11.2013, Kuusamo K-120
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Krzysztof Biegun
Polska
113
 
2
Marinus Kraus
Niemcy
112
-1
3
Gregor Schlierenzauer
Austria
100
-13
4
Andreas Wellinger
Niemcy
96
-17
5
Taku Takeuchi
Japonia
79
-34
6
Thomas Morgenstern
Austria
76
-37
7
Jurij Tepes
Słowenia
74
-39
8
Piotr Żyła
Polska
53
-60
9
Simon Ammann
Szwajcaria
51
-62
10
Maciej Kot
Polska
50
-63
 
Rune Velta
Norwegia
50
-63
12
Noriaki Kasai
Japonia
49
-64
13
Robert Kranjec
Słowenia
48
-65
14
Dimitry Vassiliev
Rosja
45
-68
15
Severin Freund
Niemcy
43
-70
16
Peter Prevc
Słowenia
32
-81
17
Manuel Fettner
Austria
30
-83
18
Jan Ziobro
Polska
29
-84
19
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
26
-87
 
Kamil Stoch
Polska
26
-87
21
Daiki Ito
Japonia
24
-89
 
Karl Geiger
Niemcy
24
-89
23
Jakub Janda
Czechy
22
-91
24
Robert Johansson
Norwegia
20
-93
 
Ole Marius Ingvaldsen
Norwegia
20
-93
26
Stefan Kraft
Austria
18
-95
27
Janne Ahonen
Finlandia
15
-98
28
Yuta Watase
Japonia
14
-99
29
Wolfgang Loitzl
Austria
13
-100
 
Michael Neumayer
Niemcy
13
-100
31
Olli Muotka
Finlandia
11
-102
 
Janne Happonen
Finlandia
11
-102
33
Dawid Kubacki
Polska
10
-103
34
Alexey Romashov
Rosja
9
-104
35
Reruhi Shimizu
Japonia
7
-106
 
Denis Kornilov
Rosja
7
-106
 
Davide Bresadola
Włochy
7
-106
38
Jarkko Määttä
Finlandia
5
-108
39
Jaka Hvala
Słowenia
4
-109
40
Nicholas Fairall
USA
3
-110
41
Anders Fannemel
Norwegia
2
-111

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Niemcy
Niemcy
638
 
2
Słowenia
Słowenia
558
-80
3
Polska
Polska
531
-107
4
Japonia
Japonia
473
-165
5
Austria
Austria
437
-201
6
Norwegia
Norwegia
242
-396
7
Czechy
Czechy
122
-516
8
Finlandia
Finlandia
92
-546
9
Szwajcaria
Szwajcaria
77
-561
10
Rosja
Rosja
61
-577
11
Włochy
Włochy
7
-631
12
USA
USA
3
-635


« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jakub Kot
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 stycznia 2018 (pi±tek)
07:30
P¦k Zao
kwalifikacje
08:30
CoC Erzurum
odprawa techniczna
09:00
P¦k Zao
konkurs ind.
12:30
CoC Erzurum
oficjalny trening
13:30
CoC Erzurum
seria próbna
14:30
M¦ loty Oberstdorf
kwalifikacje
15:00
CoC Erzurum
konkurs ind.
16:00
M¦ loty Oberstdorf
konkurs ind.
19:30
FIS Cup Planica
odprawa techniczna
19:30
CoC-K Planica
odprawa techniczna
20 stycznia 2018 (sobota)
08:00
P¦k Zao
seria próbna
08:30
CoC-K Planica
oficjalny trening
09:00
P¦k Zao
konkurs druż.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Kto wygra M¦ w lotach?
Kamil Stoch
Richard Freitag
Andreas Wellinger
Stefan Kraft
Peter Prevc
Domen Prevc
Anze Semenic
Anders Fannemel
Daniel Andre Tande
Johann Andre Forfang
Andreas Stjernen
Robert Johansson
Tile Bartol
Noriaki Kasai
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich