Zaloguj się
Nie masz konta? Zarejestruj się!
Kalendarz zawodów
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
28
29
30
31
paĽdziernik 2018
Najbliższe zawody
27.10.2018, godz. 16:00
Zakopane HS-140
MP
Klasyfikacja po konkursie: 09.12.2017, Whistler K-95
Klasyfikacja indywidualna
 
zawodnik
kraj
punkty
strata
1
Tomasz Pilch
Polska
100
 
2
Philipp Aschenwald
Austria
80
-20
3
Marius Lindvik
Norwegia
60
-40
4
Elias Tollinger
Austria
50
-50
5
Bor Pavlovcic
Słowenia
45
-55
6
Viktor Polasek
Czechy
40
-60
7
Jonathan Learoyd
Francja
36
-64
8
Andreas Wank
Niemcy
32
-68
9
Miran Zupancic
Słowenia
29
-71
10
Joachim Hauer
Norwegia
26
-74
11
Ziga Jelar
Słowenia
24
-76
12
Martin Hamann
Niemcy
22
-78
13
Thomas Lackner
Austria
20
-80
14
Moritz Baer
Niemcy
18
-82
15
Cestmir Kozisek
Czechy
16
-84
16
Nejc Dezman
Słowenia
15
-85
17
Fabian Seidl
Niemcy
14
-86
18
Luca Egloff
Szwajcaria
13
-87
19
Andraz Pograjc
Słowenia
12
-88
20
Tom Hilde
Norwegia
11
-89
21
Eduard Torok
Rumunia
10
-90
22
Felix Hoffmann
Niemcy
9
-91
23
Filip Sakala
Czechy
8
-92
24
Aljaz Osterc
Słowenia
7
-93
25
Klemens Murańka
Polska
6
-94
26
Markus Rupitsch
Austria
5
-95
 
Rok Justin
Słowenia
5
-95
28
Stefan Huber
Austria
3
-97
29
Przemysław Kantyka
Polska
2
-98
30
Dominik Maylaender
Niemcy
1
-99

Klasyfikacja drużynowa
 
kraj
 
punkty
strata
1
Austria
Austria
158
 
2
Słowenia
Słowenia
137
-21
3
Polska
Polska
108
-50
4
Norwegia
Norwegia
97
-61
5
Niemcy
Niemcy
96
-62
6
Czechy
Czechy
64
-94
7
Francja
Francja
36
-122
8
Szwajcaria
Szwajcaria
13
-145
9
Rumunia
Rumunia
10
-148


« powrót do strony głównej
Kalendarium
Andre Fredheim
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
27 paĽdziernika 2018 (sobota)
13:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
15:15
MP Zakopane
seria próbna
16:00
MP Zakopane
konkurs ind.
16 listopada 2018 (pi±tek)
11:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:00
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
17 listopada 2018 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
18 listopada 2018 (niedziela)
14:00
P¦ Wisła
seria próbna
15:00
P¦ Wisła
konkurs ind.
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich